Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-478)

  • (Lose: 479-790)

  • (Lose: 791-1278)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Models, Toys, Dolls & Games (17)
17 Los(e)

  • 17 Los(e)

Brown patinated bronze deerBruin gepatineerd bronzen hert43 x 47 x 23 cm ...[more]

Bust of a young girl in biscuit, after RaphaelBuste van een jong meisje in biscuit, naar RaphaelH 36.5 cm ...[more]

Jozef ISRAELS (1824-1911)Watercolor Waiting for the skippers, signed.Aquarel Wachten op de schippers, getekend.46.5 x 32 cm ...[more]

Leonor FINI (1907-1996)Watercolor young girl, signed.Aquarel jong meisje, getekend.34 x 20.5 cm ...[more]

Steam tractor in brass, circa 1900Stoomtractor in messing, circa 190019 x 32 x 14.5 cm ...[more]

Large Sicilian marionetteGrote Siciliaanse marionetteL 113 cm ...[more]

German warship Destroyer type 1936A - Narvik classDuitse oorlogsboot Destroyer type 1936A - Narvikklasse19.5 x 78 x 10 cm ...[more]

Model airplane Lockheed P-38 Lightning Interceptor WWIIModelvliegtuig Lockheed P-38 Lightning Interceptor WOII130 x 186 x 41 cm ...[more]

Polychrome painted rocking horsePolychroom geschilderd schommelpaard80 x 124 x 31 cm ...[more]

Art Deco Keramis vase in brown ceramic, stamped and numberedArt Deco Keramis vaas in bruin keramiek, gestempeld en genummerdH 20 cm ...[more]

  • 17 Los(e)