Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-478)

  • (Lose: 479-790)

  • (Lose: 791-1278)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Metalware (24)
24 Los(e)

  • 24 Los(e)

Emile Louis PICAULT (1833-1915)Statue in spelter La force Domptée, signed.Kunstbrons La force Domptée, getekend.H 82 cm ...[more]

3 metal plates of an Orient Express train3 metalen borden van een Oriënt Express trein130 x 23 cm ...[more]

Collection of 2 large Japanese blue and white platesLot van 2 grote Japanse blauw witte bordenDiam. 59 & 47 cm ...[more]

Japanese champlevé vases and incense burner, markedJapanse champlevé vazen en wierookbrander, gemerktH 32.5 - 33 cm ...[more]

Japanese bronze champlevé vase, marked, 19th centuryJapanse bronzen champlevé vaas, gemerkt, 19e eeuwH 36 cm ...[more]

Lot of 2 bronze bells, one on a wooden frameLot van 2 bronzen klokken, één op houten montuurH 45 & 48 x 42 x 44 cm

Bronze bell (without clapper) 1826 Delmas Frères à ParisBronzen klok (zonder klepel) 1826 Delmas Frères à ParisH 32 cm ...[more]

2 pewter dishes Baldwin Robert Chester 1690-17262 tinnen schotels Baldwin Robert Chester 1690-1726Diam. 49 cm ...[more]

3 pewter plates Baldwim Robert 1690-1726, English3 tinnen borden Baldwim Robert 1690-1726, EngelsDiam. 42 cm ...[more]

Lot of 8 pewter measuring cups Gents De KegelLot van 8 tinnen maatbekers Gents De KegelH 5 - 21 cm ...[more]

Lot of 3 French pewter jugs, 18th/19th centuryLot van 3 tinnen kannen Frans, 18e/19e eeuwH 20.5 & 25.5 cm ...[more]

  • 24 Los(e)