872 Los(e)/Seite
Schilderij, olieverf op paneel, 'Bloemenmarkt'. Adriaan la Rivière (1857-1941) HxB: 22 x 35 cm.
Schilderij olieverf op paneel 'Zuiderhavendijk te Enkhuizen', naar C. Springer. HxB: 21 x 28 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van een vrouw in Walcherse dracht'. HxB: 39 x 29 cm.
Mahoniehouten bureau met koperen monturen. HxBxD: 72 x 140 x 75 cm.
Mahoniehouten stoel met lederen zitting.
Aquarel, 'Gezicht op een kerk'. HxB: 34 x 43 cm.
Schilderij op paneel 'Boten aan de oever', gesigneerd E. de Vries. HxB: 26.5 x 42.5 cm.
Schilderij olieverf op doek 'Evangelist Mattheüs met leeuw', verdoekt. HxB: 36.5 x 25 cm.
Eikenhouten lectuurbak vermaakt van voor/achterstuk van een arrenslee, 2de helft 18de eeuw. HxBxD:
Eikenhouten lectuurbak vermaakt van voor/achterstuk van een arrenslee, 2de helft 18de eeuw. HxBxD: 40 x 62 x 22 cm.
Schilderij op paneel, 'Strandgezicht', gesigneerd J. Hoek. HxB: 20 x 25 cm.
Schilderij 'Korenschoven'. R. Quintijn HxB: 34 x 42 cm.
Gemengde techniek op board 'Non-Figuratief'. Gerrit Johannes Frans Naerebout (1915-1988) HxB: 50 x
Gemengde techniek op board 'Non-Figuratief'. Gerrit Johannes Frans Naerebout (1915-1988) HxB: 50 x 70 cm.
Schilderij, marouflé, 'Boerenschuur'. Henricus Johannes Melis (1845-1923) HxB: 33 x 41 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Schepen aan de oever'. Gustaaf Leonard Imandt (1892-1960) HxB: 30 x
Schilderij, olieverf op doek, 'Schepen aan de oever'. Gustaaf Leonard Imandt (1892-1960) HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. Evert Moll (1878-1955) HxB: 40 x 60 cm.
Schilderij op doek, 'Thinking of you'. HxB: 30 x 47 cm.
Divers verzilverd. Toegevoegd twee zilveren lepeltjes.
Mahonie op eikenhouten halvemaantafeltje, binnenkant met vilt bekleed, Engeland 19e eeuw. HxBxD:
Mahonie op eikenhouten halvemaantafeltje, binnenkant met vilt bekleed, Engeland 19e eeuw. HxBxD: 76 x 91.5 x 45 cm.
Paar mahoniehouten pottenkastjes, omstreeks 1800.
Mahonie op eikenhouten jaloeziedeurskastje, trapeziumvormig, Zeeland eind 18e eeuw. HxBxD: 77.5 x 77
Mahonie op eikenhouten jaloeziedeurskastje, trapeziumvormig, Zeeland eind 18e eeuw. HxBxD: 77.5 x 77 x 42.5 cm
Mahonie op eikenhouten jaloeziedeurskastje, trapeziumvormig, Zeeland eind 18e eeuw. HxBxD: 79 x 80 x
Mahonie op eikenhouten jaloeziedeurskastje, trapeziumvormig, Zeeland eind 18e eeuw. HxBxD: 79 x 80 x 40 cm.
Teakhouten kistje met bol deksel en koperen beslag. HxBxD: 14.5 x 38 x 25 cm.
Schrijfkist met diverse vakjes, inktpotjes en lineaal, gefineerd met gemoest esdoorn. HxBxD: 13 x 38
Schrijfkist met diverse vakjes, inktpotjes en lineaal, gefineerd met gemoest esdoorn. HxBxD: 13 x 38 x 25.5 cm.
Wortelnoothouten halvemaantafel met klapblad. HxBxD: 80 x 114 x 57 cm.
Platelen dekselvaas, Breedveldt. H: 39 cm.
Zilveren vierarmige kandelaber, Holland, 20e eeuw. H: 16.5 cm.
Schilderij, olieverf op paneel 'Oude man met twee kinderen', onduidelijk gesigneerd. HxB: 20 x 12
Schilderij, olieverf op paneel 'Oude man met twee kinderen', onduidelijk gesigneerd. HxB: 20 x 12 cm.
Twee kristallen strooiers met zilveren montuur. H: 12 en 14.5 cm.
Zilveren theebus met geribd deksel en initialen in cartouche, 19e/20e eeuw. H: 8.5 cm.
Kristallen karaf met zilveren monturen, Holland, 19e eeuw. H: 38 cm.
Zilveren bowllepel met getordeerde steel en cornalijnen greep, Biedermeier, 19e eeuw. L: 34 cm.
Zilveren suikerpot met blauw glazen binnenbak staande op vier pootjes, Frankrijk, 19e eeuw. H: 11
Zilveren suikerpot met blauw glazen binnenbak staande op vier pootjes, Frankrijk, 19e eeuw. H: 11 cm.
Zilveren broodmand, Holland, 20e eeuw. L: 25.5 cm. Gewicht: 264 g.
Vier koperen ovenschalen en drie pannen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen.
Miniatuur gehouten tweedeurskast, omstreeks 1900. HxBxD: 87 x 66 x 24 cm.
Schilderij 'Zierikzee Kraanplein', gesigneerd L. Tiebout. HxB: 50 x 40 cm.
Divers hang- en sierwerk, waaronder litho 'Clown' door Pierre de Chevilly.
Twee spiegels, Frankrijk. H: 63 en 73 cm.
Drie-armige wandapplique met losse ornamenten, houten kandelaar en dito crucifix.
Eikenhouten ladenkastje, Holland 19e eeuw, trekker en slotplaat manco. HxBxD: 85.5 x 91 x 45 cm.
Verzameling plateel 'Rosario', enkele met defect.
Diversiteit aan glazen en kristallen gebruiksgoed.
Diverse aardewerken Castillo borden en drie platelen schotels. D: 23.5 - 40 cm.
Diversiteit aan voorraadpotten.
Divers kristallen en verzilverd gebruiksgoed.
Divers verzilverd gebruiksgoed, waaaronder: dienblad en saucière.
Divers koperen gebruiksgoed, waaronder: ketels en snotneus.
Kerstmis: een diversiteit aan gebruiks- en siergoed.
Diverse benodigheden voor het maken van kerststukjes.
Divers tinnen gebruiksgoed, waaronder kandelaren en strooier.
Houten gesneden bovenlicht, afkomstig uit een Middelburgs herenhuis. HxB: 100 x 111.5 cm.
Eikenhouten bakstoel in Neogotische stijl. HxBxD: 151 x 74.5 x 51 cm.
Stel altaarkandelaars. H: 80 cm.
Drie-armige zilveren kandelaber, 20e eeuw. H: 18 cm.
Schilderij, olieverf op paneel 'Meisje onder het prieel', gesigneerd r.o. Wetering de Rooij,
Schilderij, olieverf op paneel 'Meisje onder het prieel', gesigneerd r.o. Wetering de Rooij, Johannes Embrosius (1877-1972) HxB: 32.5 x 24.5 cm.
Zilveren theepot, melkkan en suikerpot, Van Kempen, 19e en 20e eeuw. Gewicht: 678 g.
Zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak, Holland, Biedermeier, 19e eeuw. H: 9 cm.
Tafelbel met zilveren en ivoren montuur. Gewicht: 188 g. H: 17 cm.
Kristallen bonbonnière met zilveren deksel, van Kempen Voorschoten, 1861. HxL: 8 x 13.5 cm.
872 Los(e)/Seite