432 Los(e)/Seite
V.C. Marel 'Stilleven met fruitschaal en citroenen' schilderij op doek, gesigneerd, 60x90 cm. (
V.C. Marel 'Stilleven met fruitschaal en citroenen' schilderij op doek, gesigneerd, 60x90 cm. (Classical painting, signed, canvas)
B. Tournois 'Michiel de Ruyter' schilderij op doek, gesigneerd, 80x60cm. (Classical painting,
B. Tournois 'Michiel de Ruyter' schilderij op doek, gesigneerd, 80x60cm. (Classical painting, signed, canvas)
Klassiek schilderij 'Stadspoort' op doek, gesigneerd, 50x60 cm. (Classical painting, canvas, signed)
Annagroen vaasje van A.D.Copier ongemerkt, Leerdam.15cm hoog
Verboeket vaas, gesigneerd Verboeket, Maastricht, DC150, ca. 30cm hoog
Glas op paarse voet, A.D. Copier, Leerdam, ongemerkt, ca. 12cm hoog
Kristalgeslepen koekjespot met verzilverd dekseldiameter ca. 13 cm
Rood-oranje glazen siervaas, ongemerkt, 20cm
Antieke glazen:7x portglazen (13 cm hoog, diameter 5cm) en 3 frisglazen (11 cm hoog, diameter 6,5
Antieke glazen:7x portglazen (13 cm hoog, diameter 5cm)en 3 frisglazen (11 cm hoog, diameter 6,5 cm)Geen kristal
Glazen vaas, ca 13 cm hoog, diameter ca. 20 cmGravering van Golf & country club Lauswolt
Zilveren vergulde theelepeltjes met suikertang in casette (12 theelepeltjes en 1 suikertang) totaalgewicht: 210 gJuwelier S. Spijer Amsterdam
Vier geperste glazen schalen, diameter ca. 22 tot 26 cm
De bocksbeutel is een traditionele wijnflesvorm uit het Duitse wijngebied Franken, met een afgeplatte buikvorm met korte hals.Hoogte ca. 23 cm
Kleurrijke siervaas, handgeblazen, diameter ca. 15 cm, hoogte 22 cm.
Verzilverde driedelige toiletset (2 xhaarborstels en spiegel)
Lot diversen, waaronder: Platelen waterkan diameter ca. 13 cm, hoogte 14 cm Klein gewei Kruikje
Henk ten Cate 'Landschap' schilderij op paneel, ges. 36x60cm (classical painting, signed, board)
H. Funk 'Stilleven' schilderij op doek, ges. 50x70cm (classical painting, signed, canvas)
H.C. Zieck 'Hoeve aan het water' doek, ges. 70x50cm (classical painting, signed, canvas)
C. Lieshout 'Hollands landschap' schilderij op paneel, ges. 50x50cm (classical painting, signed,
C. Lieshout 'Hollands landschap' schilderij op paneel, ges. 50x50cm (classical painting, signed, board)
'Landschap met twee molens' schilderij maroufle, onduidelijk ges. 15x60cm (classical painting,
'Landschap met twee molens' schilderij maroufle, onduidelijk ges. 15x60cm (classical painting, signed, canvas on board)
'Stilleven' schilderij op doek, met monogram MS, gedat. '44, 30x40cm (classical painting, canvas)
Jan Vrolijk (1845- 1894) 'Koeien' aquarel, ges. 56x40cm (classical aquarel, signed)
'Stilleven met bloemkool' schilderij op doek, ges. 35x45cm
J. Fleck (?) 'Italie' schilderij op doek op karton, 50x43cm (classical painting, canvas)
W. Nokviga 'Zuid Afrika' schilderij op doek, ges. 68x82cm (classical painting, signed, canvas)
Zakhorloge 'W. Rosskopf & Co' 1925
Muziektafeltje met intarsia, 44x37x27cm
Lot van 4 Chinese snuff bottles, glas
A. de Schrijver 'Tulpen' schilderij op doek, 76x50cm
Soo D'oude Songen soo pepen de Ionge, 24x38cm, niet gesigneerd
Gouden Omega Seamaster horloge, 18k, jaren '60
Gouden Wilhelmina munt in hanger 1897
Gouden munt in hanger 'Victoria' 1892
Gouden bicolorring met 17 diamanten, maat 19
Gouden munt Wilhelmina, 10 krt 1917
Brits zakhorloge Chronometre Arsa
Bestekset in cassette: mes, lepel, vork en lepeltje
'Bloemstilleven' schilderij op doek, 73x62cm (classical painting, canvas)
F. Mendel 'Kerkinterieur' schilderij op doek, ges. 50x40cm (classical painting, signed, canvas)
W. Nokviga 'Waterbuffels' schilderij op doek, ges. 52x68cm (classical painting, signed, canvas)
'Polderzicht' onduidelijk ges. schilderij op doek, 30x40cm.
'Stilleven met eend' schilderij op paneel, 42x68cm (classical paintiing, board)
Modern schilderij 'Bloemstilleven' karton, monogram ES, 50x40cm (modern painting on board)
'Stilleven met bloemen en fruit' schilderij op paneel, 40x60cm (classical painting, board)
Lot met diversen, incl. plateel en barometer
Koperen samovar, totale hoogte met theepot 60cm
Zeer grote dekselvaas, Delfts blauw, handgeschilderd 50cm
Chinees miniatuur lakkastje voor sieraden, 18x31x14cm
Modern beeld van een ruiter te paard, ca 33cm
Klok in de vorm van een man het hoge hoed, ca 41cm
Guitaar in goede staat met transporthoes
Philips radio H208u-45p (in bakeliet?)
Luxe toneelkijker in foedraal Grand Magasins du Louvre Paris
Philips radio BX135U in bakeliet uit 1953 / 54
432 Los(e)/Seite