Multi-Standort - siehe Losdetails

Aufgeld Ink. Mehrwertsteuer: 27,00%
Online-Provision inkl. Mehrwertsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 3-5, PA Middelburg, 4338, Netherlands

Verkaufs Abschnitt

Schätzpreis

432 Los(e) in dieser Auktion
  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 8

V.C. Marel 'Stilleven met fruitschaal en citroenen' schilderij op doek, gesigneerd, 60x90 cm. (Classical painting, signed, canvas)

Zilveren vergulde theelepeltjes met suikertang in casette (12 theelepeltjes en 1 suikertang) totaalgewicht: 210 gJuwelier S. Spijer Amsterdam

De bocksbeutel is een traditionele wijnflesvorm uit het Duitse wijngebied Franken, met een afgeplatte buikvorm met korte hals.Hoogte ca. 23 cm

  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 8