Keine Abbildung
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 505 - 1251)

  • (Lose: 1252 - 1697)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Industrieweg 24, BW Klaaswaal, 3286, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)186 746 746

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Watercolours (8)
Filter entfernen
8 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 8 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

H.K. 't Hart, 20e eeuw. Vissersschepen bij maanlicht, gesigneerd (rechtsonder), aquarel. Afm. 20 x 30 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.H.K. 't...

Een lot van (3) diverse werken waaronder: Hollandse School, Vier kippen en een haan, onduidelijk gesigneerd en geannoteerd, steendruk, 20e eeuw; e...

Twee aquarellen waaronder: Tom 't Neven, Polderlandschap, gesigneerd en gedateerd '90 rechtsonder; Geer Rokes, Graanelevatoren in de haven van Rot...

Chinese School, 20e eeuw. Aangemeerde bootjes bij nabij een Chinese stad, gesigneerd en gestempeld (rechtsonder), aquarel. Afm. 58 x 42 cm. Gesc...

Nicolaas Wicart (Utrecht 1748 - 1815). Wandelaars bij een ruïne' en 'Een rivierlandschap met vissers in een bootje en wandelaars langs een pad'. B...

Kees Bastiaans (Mill 1909 - 1986)Huisje in Frankrijk (?), aquarel. Daarbij een pentekening van een jonge vrouw (2x). Diverse afmetingen. Geschatte...

Cornelis Vreedenburgh (Woerden 1880 - 1946 Laren).Een kerktoren te Laren - een schets. Potlood op papier. Gesigneerd met atelierstempel (rechtsond...

Een handingekleurde tekening voorstellende een veroordeelde die aan de galg ontsnapt. Onduidelijk gesigneerd (rechtsonder) gewassen inkt en aquare...

Loading...Loading...
  • 8 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose