Reclining Nude, Rudolf Vejrych
Uhel na papíře, signováno vpravo dole "Rud. Vejrych". Vejrych Rudolf (1882 Podmokly – 1939 Praha). Čechy kolem 1930, rozměry 30 x 20 cm. Rámováno, paspartováno, zaskleno. Spolu Zátiší s květinami, Božena Vejrychová-Solarová, akvarel na papíře, signováno vpravo dole (Bož. Vejrychová-Solarová). Vejrychová-Solarová Božena (1892 Praha - 1978 Praha). Čechy kolem 1930, rozměry 30 x 20 cm. Rámováno, paspartováno. zaskleno. Stav 2
Liegender Akt, Rudolf Vejrych
19.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included