Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 2001-2242)

  • (Lots: 501-729)

  • (Lots: 730-963)

  • (Lots: 2501-2713)

  • (Lots: 1-275)

  • (Lots: 1001-1247)

  • (Lots: 3001-3270)

  • (Lots: 1301-1636)

  • (Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343
2263 item(s)

  • Sale Section
  • 2263 item(s)

Lot 241

.

Lot 242

.

Gebeitst Moorse-stijl bijzettafeltje, 8-hoekig met parelmoer ingelegd blad, h. 51, diam. 42 cm. ...[more]

Lot 243

.

Lot 244

.

Lot 245

.

Lot 246

.

Vierkant mahonie salontafel met 4 laden en koperen hoekornamenten, h. 48,5 en bladmaat 103 x 103 cm. ...[more]

Lot 247

.

Gebeitst Moorse-stijl bijzettafeltje met 8-hoekig ingelegd blad op 3-sprant, h. 65, diam. 33 cm. ...[more]

Lot 248

.

Lot 249

.

Zwartlak bijzettafel met goudlak decor van draken met vlammende parels, China 20e eeuw, h. 85, br. 47, d. 37 cm. ...[more]

Lot 250

.

Eiken bakstoel met houten leuning en zitting, Holland 18e eeuw. ...[more]

Lot 251

.

Gebeitst houten bedbankje, h. 36, br. 51, d. 25 cm. ...[more]

Lot 252

.

Teakhouten halvemaan tafel met lade, Indonesië, h. 73, br. 80, d. 39 cm. ...[more]

Lot 253

.

Mahonie butlertray met opklapbare randen op onderstel, h. 54, br. 88, d. 65 cm. ...[more]

Lot 254

.

Noten ledikant met gestoken kuif, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 174, br. 150, d. 217 cm. (binnenmaat 190 x 124 cm.) ...[more]

Lot 255

.

Lot 256

.

Lot 257

.

Mahonie gefineerd commode met 4 laadjes, Engeland, h. 58, br. 45, d. 35 cm. ...[more]

Lot 258

.

Kunststof gegoten schemerlampvoet van dame met kind met glaspaste bolglas, naar Auguste Moreau, h. 92 cm. ...[more]

Lot 259

.

Olmenhouten kastje met 2 laadjes en 2 paneeldeuren (slotpen ontbreekt), China 20e eeuw, h. 87, br. 65, d. 49 cm. ...[more]

Lot 260

.

Lot 261

.

Stel noten Queen-Anne-stijl armstoelen met stoffen bekleding afgezet met siernagels. ...[more]

Lot 262

.

Smeedijzeren staande 4-lichts schemerlamp met klok, h. 161 cm. ...[more]

Lot 263

.

Eiken partner desk met 6 diverse laden en 4 gestoken paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 76, br. 140, d. 108 cm. ...[more]

Lot 264

.

Banjobarometer in mahonie kast, h. 108 cm. (kuif gebroken) ...[more]

Lot 265

.

4 slags kamerscherm met gestoken dieren en bloemen, Indonesië, h. 186, br. 203 cm. ...[more]

Lot 266

.

Geslepen halspiegel in goudlak lijst met console en putto, 20e eeuw, 68 x 33 cm. ...[more]

Lot 267

.

Ovale spiegel met strik, 50 x 37 cm. ...[more]

Lot 268

.

Halspiegel in Empire goudlak lijst met rozetten en ornament, 19e eeuw, 55 x 33 cm. ...[more]

Lot 269

.

Stel noten bijzettafeltjes met inlegd werk in blad op 3-sprant, h. 58, diam. 55 cm. ...[more]

Lot 270

.

Tapijt, Kazak 250 x 160 cm. ...[more]

Lot 271

.

Lot 272

.

Tapijt, Tabriz 345 x 255 cm. ...[more]

Lot 273

.

Tapijt, Nadjafabad 350 x 250 cm. ...[more]

Lot 274

.

Tapijt, zijde Ghom met signatuur, 305 x 200 cm. Ghom silk carpet, with sign, 305 x 200 cm. ...[more]

Lot 275

.

Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer ...[more]

Lot 501

.

Art Deco tafellampje op marmeren voet met gesatineerd glazen kapje, h. 37 cm. ...[more]

Lot 502

.

Art Deco tafellampje op verchroomde voet met melkglazen vierkante kap, h. 42 cm. ...[more]

Lot 503

.

Art Deco tafellamp met jonge vrouw en bellenblaas op marmeren voet, h. 29 cm. ...[more]

Lot 504

.

Kunststof sculptuur van 2 clowns, Jun Asilo, h. 58 cm. ...[more]

Lot 505

.

Chromen verstelbare tafellamp, jaren '60 ...[more]

Lot 506

.

Zamak sculptuur van zwaaiende dame op rotspartij, gestempeld Mestais met Tiffany stijl glas in lood lampenkap, h. 83 cm. ...[more]

Lot 507

.

Terra cotta klei sculptuur van gebouw, beeldhouwer Arthur Meijer, gemonogrammeerd, h. 67 cm. ...[more]

Lot 508

.

Aardewerk sculptuur van gezicht, "Lore", gemono. MJ= Marie-Jeanne van de Velde, gedat. 2019, h. 41 cm. ...[more]

Lot 509

.

Goudkleurige Marokkaanse hanglamp met gekleurde kunstedelstenen , een deurtje en glazen vensters, h. 54 cm. ...[more]

Lot 510

.

Gipsen sculptuur van panter, h. 26 cm. ...[more]

Lot 511

.

Lot 512

.

Lot 513

.

Lot 514

.

Lot 515

.

Lot 516

.

Lot 517

.

Lot 518

.

Metalen Design lamp met witte bolkap, h. 50 cm. Metal Design lamp with white round sphere, h. 50 cm. ...[more]

Lot 519

.

Lot 520

.

Reclame lichtbak, Hartevelt Jenever in houten kast, h. 26, br. 60, d. 13 cm. (plexiglas gebroken) ...[more]

Lot 521

.

Lot 522

.

Lot 523

.

Lot 524

.

Deels mahonie Art Deco-stijl bijzettafeltje, h. 60, diam. 51 cm. Mahogany Art Deco style table, h. 60, diam. 51 cm. ...[more]

Lot 525

.

  • 2263 item(s)