Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 2001-2242)

  • (Lots: 501-729)

  • (Lots: 730-963)

  • (Lots: 2501-2713)

  • (Lots: 1-275)

  • (Lots: 1001-1247)

  • (Lots: 3001-3270)

  • (Lots: 1301-1636)

  • (Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Asian Art  (89)
89 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 89 item(s)

Lot 3160

.

Lot van 2 cloisonne schalen en vaas met bloemdecor, China. ...[more]

Lot 3163

.

Lot 3164

.

Lot 3165

.

Lot 3166

.

Spekstenen gesneden sculptuur van wijsgeer met stok, China, h. 13 cm. ...[more]

Lot 3167

.

Lot 3168

.

Lot 3169

.

Lot 3170

.

Lot 3170A

.

Lot 3171

.

Stel spekstenen 2 delige sculpturen met relief decor van zeemonster en figuren in houten cassette, China, 17 x 11 cm. ...[more]

Lot 3172

.

Lot 3173

.

Lot van 5 snuifflesjes, w.o. agaat en parelmoer, China, h. 7 cm. ...[more]

Lot 3174

.

Stel houten gestoken sculpturen van man en vrouw met inlegwerk, china, h. 29 cm. ...[more]

Lot 3181

.

Hardhouten bijzettafel met marmeren blad, China ca. 1900, h. 45, diam. 46 cm. ...[more]

Lot 3182

.

Houten paneel met relief decor van 4 dames in tuin bij pagoda, gesign., China 20e eeuw, 132 x 76 cm. ...[more]

Lot 3183

.

Stel zwartlak panelen met relief decor van Shou en dames in parelmoer ingelegde lijst, China 20e eeuw, 91 x 31 cm. ...[more]

Lot 3184

.

Lot 3185

.

Paneel met achter glas beschildering van Chinese Keizer op troon, China 20e eeuw, 65 x 44 cm. ...[more]

Lot 3186

.

Lot 3187

.

Hardhouten bijzettafel met marmeren blad op gestoken poten verbonden door regels, China, h. 48, br. 32 cm. ...[more]

Lot 3188

.

Hardhouten bijzettafel met marmeren blad op gestoken poten verbonden door regels, China, h. 46, diam. 46 cm. ...[more]

Lot 3192

.

Houten paneel met dwarsfluitspelende dame in lijst met karakter tekens, China 20e eeuw, 102 x 61 cm. ...[more]

Lot 3193

.

Lot 3214

.

Lot 3232

.

Lot 3251

.

Japanse schildering van figuren en karaktertekens, 67 x 44 cm. ...[more]

Lot 3264

.

Uitgebreid Wedgewood servies, model Bone China, w.o. borden in diverse maten. ...[more]

Lot 3267

.

Porseleinen dekselvaas met relief decor van phoenix en mascarons, China 20e eeuw, h. 85 cm. (deksel met schilfer) ...[more]

  • 89 item(s)