Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 2001-2242)

  • (Lots: 501-729)

  • (Lots: 730-963)

  • (Lots: 2501-2713)

  • (Lots: 1-275)

  • (Lots: 1001-1247)

  • (Lots: 3001-3270)

  • (Lots: 1301-1636)

  • (Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Show only bulk lots Remove filter

  • Collectables (102)
102 item(s)

  • Show only bulk lots,
  • 102 item(s)

Lot 3161

.

Mahjong spel in houten dekselkist. ...[more]

Lot 3162

.

Lot 3175

.

Lot 3176

.

Lot 3177

.

Lot 3178

.

Lot 3179

.

Lot 3180

.

Coromandel snijwerk van danseres op lotusbloem, Bali, h. 111 cm. ...[more]

Lot 3189

.

Houten xylofoon voor Javaans Gamelan orkest, zgn. Gambang Kayu ...[more]

Lot 3190

.

Dubbelzijdige drum voor Javaans Gamelan orkest, zgn. Kendang ...[more]

Lot 3193A

.

Lot 3200

.

Lot 3202

.

Lot 3204

.

Gietijzeren VOC-stijl kanon op deel houten affuit, h. 25, br. 50, d. 23 cm. ...[more]

Lot 3206

.

Uitgebreid Villeroy & Boch servies, model "Burgenland", w.o. borden, kop en schotels en terinnes. (div. kwal.) ...[more]

Lot 3208

.

Mahonie Empire schuitvormige theestoof met koperen banden en koperen waterketel, 19e eeuw, h. 35, br. 32, d. 26 cm. ...[more]

Lot 3209

.

Roodkoperen vogelkooi met waterbakjes, h. 60 cm. ...[more]

Lot 3210

.

Lot van een roodkoperen doofpot, h. 52 cm., koperen aker, h. 31 cm., koperen melkbus en waterketel nr. 15, 19e eeuw. ...[more]

Lot 3211

.

Bijbel met lederen omslag en 100 illustraties van Gustave Dore, 1873 cm. ...[more]

Lot 3225

.

Lot 3226

.

Verzilverd koelvat met geschulpte rand en ribben, h. 19, diam. 27 cm. onduid. winkelmerk ...[more]

Lot 3227

.

Stel Kalaga kussens met gouddraad decor van paarden, Birma, 55 x 40 cm. ...[more]

Lot 3228

.

Zwartgelakte papier-mache dienblad met verguld decor van vaas, vogels en bloemtakken, 19e eeuw, 77 x 60 cm. ...[more]

Lot 3229

.

Lot 3230

.

Lot 3234

.

Bronzen Biedermeier tafelstuk als bewerkte schaal met 3 dolfijnen en piece de milieu, 19e eeuw, h. 23, diam. 47 cm. ...[more]

Lot 3235

.

Wortelnoten gefineerde schrijfkist, binnenzijde met rood vilt en vakverdeling, Engeland 19e eeuw ...[more]

Lot 3240

.

Lot 3243

.

Lot divers verzilverd, wo twee 4 flessenbakken en twee pannetjes. Lot divers silver plate, ao four bottle coasters. ...[more]

Lot 3247

.

Lot 3248

.

Lot 3252

.

Lot van 2 schilderingen op doek, Indonesië, verschillend formaat Lot of 2 paintings on canvas, Indonesia ...[more]

Lot 3253

.

Lot 3254

.

Messing schrijfset met vakverdeling voor inkt en pennen, 19e eeuw, gemerkt Writing set, marked, 19th century ...[more]

Lot 3255

.

6 delen bronzen haardset, w.o. haardschep, tangen en pook. ...[more]

Lot 3258

.

Lot tin, w.o. maatbekers, bierpullen en po, 18/19e eeuw. ...[more]

Lot 3260

.

Cloisonne 3 delen kaststel met coro onder deksel ...[more]

Lot 3261

.

Lot 3262

.

Stel koperen eenlichts kandelaars met appliques, h. 21 cm. ...[more]

Lot 3263

.

Uitgebreid Wedgewood servies met 2 modellen, Sterling en Contrasts met diverse bordmaten, kommen, kop en schotels ...[more]

Lot 3269

.

Goud beschilderd tafellampje met amberkleurige glasbol gedragen door 3 putti, h. 35 cm. ...[more]

Lot 3270

.

Lotje curiosa waarbij odeurtjes, muntbakje ...[more]

  • 102 item(s)