22 item(s)/page
Gipsen Art Deco tafelstuk van dame met 2 honden, gemerkt Depose Arnova, h. 33, br. 53, d. 14 cm. ...[more]
Stel plateel boekensteunen met leeuwen, onduidelijk gemerkt Morgenthal, h. 17, br. 1, d. 10 cm. ...[more]
Heesen, glas object, unica
Roodglazen siervaas
Roodglazen siervaas met blankglazen cirkels, h. 37 cm. ...[more]
Aardewerk beschilderde schotel
Aardewerk beschilderde schotel met decor van gestileerde veulen, gemerkt Amffa Holland, diam. 32 cm. (chip achterkant) ...[more]
Zwart glazen Art Deco vaas
Glazen siervaas, Borek Sipek
Stel gekleurd glazen schalen
Set of multi-colored scales, h. 21, daim. 26 cm.Stel dikwandige gekleurd glazen schalen, h. 21, diam. 26 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van opkomende zon, h. 160 x 200 cm. (1 van 2) ...[more]
Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van figuren aan zee met karakter tekens h. 160 x 200 cm. (2 van 2) ...[more]
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
Glasplaat met polychroom relief van Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
Keramieken sculptuur, An Rijpers
Keramieken sculptuur van pierrot met eend, gemonogrameerd AN = An Rijpers, h. 65 cm. op metalen voet en boog, h. 83 cm. ...[more]
Lot van Makkum pot, en 2 schaaltjes
Lot van een Makkum dekselpot, gemerkt ontwerp H. Sanders, Makkum haringschaaltje en een Makkum schaaltje met bloemdecor. ...[more]
Porseleinen sculptuur van paard
Porseleinen sculptuur van steigerend paard en jongen, h. 45 cm. (gerestaureerd) ...[more]
22 item(s)/page