- Show only bulk lots,
10 item(s)/page
Emipre spiegel in vergulde lijst
Houten gestoken lijst
Houten gestoken lijst met relief van ranken en bloemen, vermoedelijk 18e eeuw, 43 x 38 cm. ...[more]
Ovale geslepen spiegel
Ovale geslepen spiegel in gebeitste lijst, 82 x 54 cm. ...[more]
Spiegel in goudlak lijst
Mirror in gold laquer frame, h. 77 cm.Spiegel in goudlak lijst voorzien van parelrand, h. 77 cm. ...[more]
Oval mirror in gilded wooden carved frame, h. 124 cm.Ovale spiegel in vergulde houten gestoken lijst, h. 124 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in goudlak lijst, 154 x 54 cm. ...[more]
Spiegel in noten lijst met vakverdeling, h. 102, br. 150 cm. ...[more]
10 item(s)/page