Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1996 item(s)

  • Sale Section
  • 1996 item(s)

Kirman carpet, 397 x 270 cm.Tapijt, Kirman 397 x 270 cm. ...[more]

Set of 10 oak chairs with green fabricSerie van 10 eiken stoelen met groene stoffering, w.o. 2 armstoelen. ...[more]

Eiken coulissentafel op kolompoot (defecten) uitlopen in 4 sprant, h. 80, diam. 150 cm. met tussenblad 150 x 60 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 202, br. 150, d. 46 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier kast met rechte kap en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 197, br. 140, d. 56 cm. ...[more]

Staand horloge in eiken kast met beschilderde wijzerplaat met dag aanduiding, Engeland ca. 1840, h. 243 cm. ...[more]

Noten Louis XVI bijzettafel op taps toelopende poten, ca. 1800, h. 73, br. 85, d. 64 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel op gedraaide poot uitlopend in gestoken 4-sprant, 19e eeuw, h. 78, diam. 113 cm. ...[more]

Sparta carpet 410 x 282 cm.Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm. ...[more]

oak chair with colored fabricEiken armstoel op gedraaide poten verbonden door regels met gebloemde stoffering. ...[more]

Mahonie Louis XVI-stijl halve maan wandtafeltje met opstand en lade, h. 79, br. 66, d. 35 cm. ...[more]

Lederen clubfauteuil afgezet met siernagels ...[more]

Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer ...[more]

Armfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]

Serie van 4 teakhouten armstoelen met gevlochten rieten leuning, Indonesie. ...[more]

Beech wood library ladder, h. 122 cm.Beukenhouten bibliotheek trapje, h. 122 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier naaitafel, interieur met diverse vakken, 2 laden en wolzak, 19e eeuw, h. 83, br. 42, d. 33 cm. ...[more]

Castel bench with brown leather, h. 95, w. 200, d. 90 cm.Kasteelbank bekleed met bruinleer, h. 95, br. 200, d. 90 cm. ...[more]

Carpet, Esfahan, 370 x 285 cm.Tapijt, Esfahan, 370 x 285 cm. ...[more]

Mahonie etagère met 3 ronde bladen ...[more]

Chesterfield armchair with green leatherGroenlederen Chesterfield clubfauteuil met gecapitonneerde leuning, h. 75, br. 100, d. 85 cm. ...[more]

Esfahan carpet 370 x 295 cm.Tapijt, Esfahan 370 x 295 cm. ...[more]

Venetian-style 10 light lampKristallen Venetiaanse-stijl 30 lichts hangkroon met pegels. ...[more]

A pair of rosewood Louis XV-style chairs, 19th centuryStel palissander Louis XV-stijl stoelen met gestoken rocaille in kuif, 19e eeuw. ...[more]

Stel eiken hangetageres met snijwerk, h. 280, br. 60 cm. ...[more]

Messing bureaulamp met groenglazen kap, h. 35 cm. (schilfer) ...[more]

Mahonie bureau met groen leer ingelegd blad en 3 laden, (gelijmd), Engeland eind 19e eeuw, h. 78, br. 150, d. 90 cm. ...[more]

Bronzen eenlichts hallantaarn met geslepen gevensterde glasplaten, h. 80 cm. ...[more]

A couple of oak chairs with leather upholsterystel eiken eetkamerstoelen met leer bekleed ...[more]

Teakhouten koloniale kist ingelegd met parelmoer, 18e eeuw h.42, br.70, d.35 cm. ...[more]

Serie van 4 Renaissance stoelen met bruinlederen zitting en rugleuning afgezet met koperen siernagels. ...[more]

Bruinlederen Chesterfield oorfauteuil. ...[more]

  • 1996 item(s)