Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

Viewing dates

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Venue address

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

1996 item(s)

Filtered by:

  • Creator / Brand
  • List
  • Grid
  • 1996 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Lot van ca. 130 figuurtjes, w.o. soldaatjes tweede wereldoorlog, indianen en decoratie, gemerkt Elastolin en Lineol. (div. kwal.) ...[more]

A set of 6 champagne flutesSet van 6 gekleurd glazen champagne coupes ...[more]

Bronze sculpture of Mother Mary, Hoffer, h. 23 cm.Bronzen sculptuur van Maria, gemonteerd op marmeren voet, gesig. Hoffer, h. 23 cm. ...[more]

Stel plateel boekensteunen met leeuwen, onduidelijk gemerkt Morgenthal, h. 17, br. 1, d. 10 cm. ...[more]

Patined bronze bust of a young woman on marble basement, ges. Jef Lambeaux (1852-1908), Late 19th century, h. 31 cm.Gepatineerd bronzen Art Nouve...

Orange/ brown vase, decorated with landscape and bird, Art-Noveau, after GalléOranje/ bruin glaspasta siervaas, met reliëf van landschap met raa...

Bronze relief sculpture depicting 'Picasso', monogrammed VZ and dated 1975 b.l., 20.5 x 17 cm.Bronzen reliëfsculptuur met voorstelling van 'Picas...

Glass scupture of a sword, l. 60 cm.Dikwandig blank glazen sculptuur van zwaard, l. 60 cm. ...[more]

Lot van 9 penningen, w.o. 70e verjaardag J.T.Cremer 1917 en een legpenning ter ere van H.A. Lorentz en J.W. van Nouhuys 1810-15 ...[more]

Glazen "Unica" object (HT 9LL) uit de serie "Vitra Erotica", ontwerp Willem Heesen (1925-2007), uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd onder...

Marmorin beschilderd kunstwerk van krokodil op gouden schoentjes, etiket Toms Drag= Thomas Hoffmann, Duitsland, h. 22, br. 43 cm. ...[more]

Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met satine glaskapje, h. 35 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Stel melkglazen eenlichts tafellampen, h. 32 cm. ...[more]

TIFFANY STUDIOS 10 LIGHT LILY LAMP, Tiffany Studios lily lamp has ten slender curving stems extending from a wonderful lily pad foot. Each stem ...

Vintage 5-lichts hanglamp met witglazen druppel vormige kapjes. ...[more]

Oak smoking cabinet with 2 glazed doors, h. 48, w. 41, d. 22 cm.Mahonie rokerskastje met 2 glazen deuren en interieur van 4 tabakladen en pijpenr...

Art Deco tafellamp op koud beschilderd metaal met marmeren voet en melkglazen bol, h. 41 cm. ...[more]

Roodkoperen Amsterdamse school hanglamp met Beschilderde glazen vensters, ca. 1920. ...[more]

Oak Bannink dining tabele with foldable table tops and 4 chairs, h. 77, w. 90 cm.Serie van 4 eiken Bannink armstoelen met gestreepte stoffing en ...

Moderne rvs hanglamp met 9 lichtpunten. ...[more]

Bronzen Art Deco 5-lichts hanglamp met satine glasbollen. ...[more]

Wollen Amsterdamse school tapijt met geometrische motieven, ca. 1920, 340 x 260 cm. (in slechte staat) ...[more]

A set of 3 "Plona" aliminium folding chairs, 2x brown and 1x white, designer: Giancarlo Piretti, for CastelliSerie van 3 'Plona' aluminium klapst...

a set of 4 "Plona" foldong chairs, by Giancarlo Piretti for Castelli, ca. 1970 Italy.Serie van 4 'Plona' aluminium klapstoelen met bruin plexigla...

Patchwork carpet 240 x 170 cm.Tapijt, Patchwork 240 x 170 cm. ...[more]

Vintage carpet, 414 x 293 cm.Tapijt, Vintage, 414 x 293 cm ...[more]

A carpet, Vintage, 354 x 260 cm.Tapijt, Vintage, 354 x 260 cm ...[more]

Lumiere coffee table with glass top on cherry wood frame, h. 47, size 108 x 108 cm.Salontafel met glazen blad op kersenhouten onderstel met messi...

A carpet, Meshed, 350 x 265 cm.Tapijt, Meshed, 350 x 265 cm. ...[more]

Art Deco tafellamp met knielend vrouwfiguur en gesatineerd glasbol op marmeren basement, h. 13, br. 27, d. 10 cm. ...[more]

Stalen bestek, George Jensen, model Bishop's head, 18 delig. ...[more]

Bestekdelen bestaande uit 7 vorken en 5 lepels plated, hierbij 2 zilveren lepels, 835/000 ...[more]

Multi colored glass sculpture of a turtle, h. 17, l. 26 cm.Gekleurd glazen sculptuur van schildpad met zwemmende kwal in zijn schild, h. 17, l. 2...

Multi colored Costa Boda vase with blown flaws, h. 15, diam. 23 cm.Dikwandig gekleurd glazen Costa Boda vaas, met blaas fouten, h. 15, diam. 23 ...

Multi-colored glass sculpture of a woman with hat, h. 35 cm.Dikwandig gekleurd glazen sculptuur van dame met hoed, h. 35 cm. ...[more]

Roodglazen siervaas met blankglazen cirkels, h. 37 cm. ...[more]

Aardewerk beschilderde schotel met decor van gestileerde veulen, gemerkt Amffa Holland, diam. 32 cm. (chip achterkant) ...[more]

Multi colored Murano glass vase, h. 15, diam. 32 cm.Dikwandig blauw glazen schaal, Murano, h. 15, diam. 32 cm. ...[more]

Ronde blank en blauw dikwandige kristallen schaal, ontwerp Siem van den Marel (geb. 1944), uitvoering Royal Leerdam, diam. 29 cm. ...[more]

Serie van 3 diverse ovale plated dienschalen ...[more]

set of crystal pyramid-shaped paperweights, h. 13 cm.Stel kristallen piramidevormige presse-papiers, h. 13 cm. ...[more]

Two ceramic sculptures2 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]

Three ceramic sculptures3 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]

, h. 25 cm.Caramic oval sculpture of fishOvale keramieken sculptuur met decor van vissen, h. 25 cm. ...[more]

Multi-colored glass sculpture of an owl, h. 32 cm.Dikwandig gekleurd glazen sculptuur van een uil, h. 32 cm. ...[more]

Lot van 35 diverse sigaretten-etuis, w.o. metaal 30-er jaren. ...[more]

Lot van 40 diverse sigaretten-etuis, w.o. Pin-Up girls, Japan en Indonesië. ...[more]

Lot van 35 diverse sigaretten-etuis, w.o. metaal 30-er jaren. ...[more]

Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet en geel glaskapje, h. 35 cm. ...[more]

Stel Art Deco boekensteunen met hertjes op zwartmarmeren voet, h. 11, br. 14, d. 8 cm. ...[more]

Aluminium Sarsaparilla klok in de vorm van vliegtuig, op batterij, h. 26 cm. ...[more]

Zwart glazen Art Deco vaas met decor van gestileerde bloemen op goudkleurige achtergrond, h. 25 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Montel sofa with black leather on chromed base, h. 78, w. 175, d. 75 cm.Zwartlederen bank met verchroomde onderstel, Design by Montèl, h. 78, br...

A pair Montel chairs with black leather on chromed baseStel zwartlederen armstoelen met verchroomde onderstel, Design by Montèl. ...[more]

Lot 671

Wenge dressoir

Wenge wood sideboard, the two doors decorated with Cost Boda handles. designer Erik Hogland (1932-1998) Sweden, h. 105, w. 176, d. 45 cm.Wengeho...

Teak table with drawer, h. 78, size 200 x 90 cm.Teakhouten rechthoekige tafel met lade op taps toelopende poten, h. 78, br. 200, d. 90 cm. ...[m...

Glass sculpture of a bull, h. 33, l. 76 cm. (chip)Dikwandig gekleurd glazen sculptuur van een stier, h. 33, l. 76 cm. (schilfer van staart) ...[...

Multi colored glass vase, h. 38 cm.Dikwandig gekleurd glazen siervaas met waaier decor, h. 38 cm. ...[more]

Design carpet, sheerwol 320 x 200 cm.Design tapijt, scheerwol 320 x 200 cm. ...[more]

Design fauteuil with yellow skaiArmstoel bekleed met geel skai op verchroomd metalen draaibaar onderstel (met schade aan skai) ...[more]

Loading...Loading...
  • 1996 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots