Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

Viewing dates

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Venue address

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

1996 item(s)

Filtered by:

  • Creator / Brand
  • List
  • Grid
  • 1996 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Mahogany commode with two doors and drawer, about 1840, h. 83, w. 65, d. 43 cm.Mahonie commode met twee deuren, ca. 1840, h. 83, br. 65, d. 43 c...

Zijde tapijt met bloemen motieven, 160 x 107 cm. ...[more]

Carpet, Kashan 290 x 190 cm.Tapijt, Kashan 290 x 190 cm. ...[more]

Tapijt, Bochara ...[more]

Mahonie Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, 2 geslepen glazen deurtjes en 2 paneeldeuren, ca. 1900, h. 175, br. 80, d. 40 cm. ...[more]

French Siegel plaster mannequin, the arms are articulated and the hands and the head are removable, France 1930s, h. 188 cm. (head and hands res...

Deels houten met verzilverde bronzen Art Deco hanglamp met 6 wit opaalglazen kappen in floraal reliëfdecor. ...[more]

Art Deco bronzen 5-lichts hanglamp met opalineglazen bolkappen. ...[more]

Mahonie Amsterdamse school schoorsteenspiegel met coromandel ornamenten, 166 x 102 cm. ...[more]

Mahonie Amsterdamse school dressoir met 2 glazen schuifdeuren en 4 paneeldeuren met gestoken grepen, ca. 1920, h. 98, br. 180, d. 54 cm. (zonder...

Art Deco tafellamp op bewerkt smeedijzeren voet met gemarmeerd glazen kap, h. 47 cm. ...[more]

Kristallen piece de milieu op ronde voet, h. 36 cm. ...[more]

Stel eiken en coromandelhouten Amsterdamse school fauteuils met geschoren trijp bekleding. ...[more]

Beuken kinderwagen op ijzeren onderstel en wielen, naar antiek voorbeeld. ...[more]

Oak Art Deco chair with brown fabric and coromandel armrestsEiken Art Deco armstoel met bruine stof en coromandel armrusten ...[more]

Dikglazen Venetiaanse hallamp in druppelvorm en schaal, etiket Lavai Lavorazione Vetri Artistici Venezia Italy ...[more]

Oak with rosewood Art Deco round coffee table, about 1925, h. 67, diam. 70 cm.Deels eiken en palissander Art Deco salontafel met etage, ca. 1925...

Bronzen sculptuur van gevleugelde Icarus op marmeren voet, h. 60 cm. ...[more]

Belouch carpet 175 x 125 cm.Tapijt, Belouch 175 x 125 cm. ...[more]

Rattan stroller on metal frameRotan kinderwagen met stoffen kap op ijzeren onderstel. ...[more]

Mahonie Amsterdamse school dressoir met 3 laden en 2 paneeldeuren met gestoken grepen en uitneembaar marmeren werkblad, ca. 1920, h. 105, br. 18...

Art Deco 12-lichts hanglamp met 6 witglazen kapjes en witglazen glaskappen. ...[more]

Multi-colored sculpture of a monkey, h. 43 cm.Gekleurd glazen sculptuur van doodshoofdaapje, h. 43 cm. ...[more]

Oak "Nieuwe kunst"open bookcase with inscription ITE POTIUS AD VENDENTES ET EMITE VOBIS, designed by A.J. Kopholler (1881-1973), Dutch about 191...

Art Deco tafellamp geflankeerd door herten op marmeren basement, h. 29, br. 62, d. 12 cm. ...[more]

Art Deco armchair with brown leatherBruinlederen Art Deco fauteuil. ...[more]

Afghaan carpet 275 x 225 cm.Tapijt, Afghaans 275 x 225 cm. ...[more]

Hamadan carpet 170 x 112 cm.Tapijt, Hamadan 170 x 112 cm. ...[more]

Oak pander dinner table decorated with ebony, stigmatized Hollandia H. Pander & zn, numbered F8497Eiken Pander coulissentafel met ebbenhouten ing...

Set of 10 oak chairs with brown fabric, probably Pander & znSerie van 10 eiken stoelen met gestoken rugleuning en bruine bekleding, vermoedelijk ...

Oak buffet with carved doors and drawers stigmatized Pander & Co, numbered B 6771, aboout 1920, h. 218, w. 190, d. 63 cm.Eiken buffetkast met ops...

Art Deco tafellamp op bewerkt smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap, gemerkt Torbon, h. 40 cm. ...[more]

Tapijt, Pakistan Bochara 175 x 110 cm. ...[more]

Art Deco tafellamp op deels metaal met marmeren voet en gematteerde glasbol, h. 36 cm. ...[more]

Oak Jugendstil buffet with 5 glazed doors, 6 drawers and 4 panel doors, about 1900, h. 235, w. 240, d. 56 cm.Eiken Jugendstil buffetkast met 5 di...

Verzilverde Art Deco 8 lichts hanglamp met wit opaalglazen bolkapjes. ...[more]

Mahonie Amsterdamse school dressoir met 3 laden en 2 paneeldeuren met gestoken grepen, ca. 1920, h. 99, br. 170, d. 50 cm. ...[more]

Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerde glazen kap in hoogreliëf, h. 55 cm. ...[more]

Art Deco tafellamp op marmeren voet met verzilverde bronzen stam en geel glaskapje, h. 35 cm. ...[more]

Eiken boekenkast met 4 glazen opklapbare deuren, h. 177, br. 116, d. 46 cm. ...[more]

Mahonie kamergemak met vruchtenhout ingelegde bloemmotieven en porseleinen Villerou & Boch binnenbak (defect), gebrandmerkt: meubelfabriek Holla...

Mahogany bedstead, Pander HollandiaMahonie 2 persoons ledikant met vruchtenhout ingelegde bloemmotieven, gebrandmerkt: meubelfabriek Hollandia H....

Art Deco tafellamp op gehamerd geelkoperen voet en honingkleurige glaskap, h. 31 cm. ...[more]

Afghaan carpet 480 x 260 cm.Tapijt, Afghaans 480 x 260 cm. ...[more]

Mahonie boekenkast in Globe Wernicke stijl met 5 glazen deuren, h. 184, br. 86, d. 43 cm. ...[more]

Eiken en coromandel Amsterdamse school theekastje met 2 glazen deuren, h. 82, br. 88, d. 48 cm. ...[more]

Gipsen Art Deco tafelstuk van dame met 2 honden, gemerkt Depose Arnova, h. 33, br. 53, d. 14 cm. ...[more]

Lot 544

Eiken kerkbank

oak pew with carved flanks with number plate 7, about 1900, h. 105, w. 410, d. 40 cm.Eiken kerkbank met gestoken zijkanten waarop emaille plaatje...

Eiken Art Deco theekastje met 2 laden en 2 glazen schuifdeuren, ca. 1925, h. 88, br. 90, d. 42 cm. ...[more]

Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met deels gesatineerd glazen kap, h.52 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Art Deco tafelstuk van dame, vogels en slak op zwartmarmeren basement, met sign. Molins, h. 30, br. 54, d. 13 cm. (zijkant marmer gerestaureerd)...

Lori carpet 405 x 122 cm.Tapijt, Lori 405 x 122 cm. ...[more]

Wrought iron Art Deco lamp with glass, signed and numbered, Negra 587, France about 1930, h. 100, diam. 35, w. 50 cm.Art Deco hanglamp met persg...

Teak coffee table with 2 drawers, h. 45, size 140 x 70 cm.Teakhouten salontafel met 2 laden op blokpoten, h. 45, br. 140, d. 70 cm. ...[more]

Mahogany bookstand, England about 1900, h. 23, w. 58, d. 58 cm.Mahonie lessenaar met schuine schrijfklep, interieur met diverse vakken, Engeland ...

Teak desk with brown leather, 3 drawers and 2 doors, h. 78, w. 170, d. 75 cm.Teakhouten bureau met bruinleer ingelegd blad, 3 laden en 2 paneeld...

Tweelichts glas-in-lood biljardlamp 79 x 41 cm. ...[more]

Hamadan carpet 210 x 145 cm.Tapijt, Hamadan 210 x 145 cm. ...[more]

Hossenabad carpet 405 x 306 cm.Tapijt, Hossenabad 405 x 306 cm. ...[more]

Combination of 3 small carpets including BelouchLot van 3 perzische tapijten, w.o. Belouch. ...[more]

Loading...Loading...
  • 1996 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots