Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Ceramics (38)
38 item(s)

  • 38 item(s)

Ceramic wall sculpture, Henk WolversWOLVERS, HENK (1953), keramieken wandobject h. 10, br. 10, d. 3 cm. Met doosje. ...[more]

Filigrana (draadkorrel) Murona glazen vaas in vetro a retorti techniek met dofijn in voet, Italië 20e eeuw, h. 36 cm. ...[more]

A couple earthenware Staffordshire dogs, 24 cm.Stel aardewerk Staffordshire hondjes, Engeland, h. 24 cm. ...[more]

Aardewerk schotel met chinoise centraal decor van dame in landschap, Delft 18e eeuw, diam. 31 cm. ...[more]

Serie van 8 aardewerk wandtegels met afbeelding van spelende kinderen en figuren, ca. 1700-1750, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]

Lot van 15 aardewerk tegels met afbeelding van dieren, eind 18e eeuw, 13 x 13 cm. ...[more]

Lot van 14 aardewerk tegels met afbeelding van o.a. kinderen, landschap en bloemen, w.o. eind 18e eeuw, 13 x 13 cm. ...[more]

Lot van 6 Delfts blauwe schotels met decor van bloemen en vogels, gemerkt Porceleyne fles, diam. 29 cm. ...[more]

Lot van 5 Delfts blauwe schotels met decor van bloemen, vogels en bloemenvaas, gemerkt Porceleyne fles, diam. 35 cm. ...[more]

Lot van 7 Delfts blauwe schotels met decor van bloemen en bloemenvaas, en bordje, gemerkt Porceleyne fles, (diverse maten) ...[more]

Pottery Royal Delft vase in box, marked bottom, h. 21 cm.Aardewerk Royal Delft vaas in doos, gemerkt onderzijde, h. 21 cm. ...[more]

Lot van 3 aardewerk dekselvazen met decor van bloemen, 2x gemerkt Porceleyne fles. ...[more]

Lot van 2 Herend cachepots uit de lijn apponyi groen, h. 14, diam. 17 en h. 12, diam 14 cm. (haarlijn onderzijde) ...[more]

27 delen Kaiser theeservies met decor van vogels en 8 porseleinen kop en schotels met vogel decor, gemerkt Furstenberg (div. kwal.) ...[more]

Lot van 13 aardewerk fruitstukken, w.o. aardbeien in mand, peren en druiven, Portugal. (5x randschilfers) ...[more]

Uitgebreid porseleinen Bavaria servies met bloem decoratie, w.o. terinnes, borden, schalen en kop en schotels. (div .kwal.) ...[more]

Uitgebreid porseleinen Wedgwood servies, model Moss Rose. w.o. terrine, kop en schotel, borden en schalen. (div. kwal.) ...[more]

6 persoons Meissen mokka servies met zwiebelmuster decoratie, mokkapot, kop en schotel, melk en suikerkan en 6 schotels. ...[more]

Uitgebreid porseleinen Wedgwood servies, model Edme, w.o. terrine, kop en schotel, borden en schalen. (div. kwal.) ...[more]

Uitgebreid Hutschenreuther servies, w.o. thee/koffie servies, terinnes, borden en schalen. ca. 70 delen. ...[more]

Porseleinen Krautheim selb Bavaria vaas met decor van "wiesengrund", h. 30 cm. ...[more]

Lot van 20 porseleinen borden met zwiebelmuster decor, 14x gemerkt Meissen, 6x diverse merken (3x randschilfer, 1x haarlijn) ...[more]

  • 38 item(s)