Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Stoelen en Banken (klassiek) (61)

61 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 61 item(s)

Set of 10 oak chairs with green fabricSerie van 10 eiken stoelen met groene stoffering, w.o. 2 armstoelen. ...[more]

oak chair with colored fabricEiken armstoel op gedraaide poten verbonden door regels met gebloemde stoffering. ...[more]

Lederen clubfauteuil afgezet met siernagels ...[more]

Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer ...[more]

Armfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]

Serie van 4 teakhouten armstoelen met gevlochten rieten leuning, Indonesie. ...[more]

Beech wood library ladder, h. 122 cm.Beukenhouten bibliotheek trapje, h. 122 cm. ...[more]

Castel bench with brown leather, h. 95, w. 200, d. 90 cm.Kasteelbank bekleed met bruinleer, h. 95, br. 200, d. 90 cm. ...[more]

Chesterfield armchair with green leatherGroenlederen Chesterfield clubfauteuil met gecapitonneerde leuning, h. 75, br. 100, d. 85 cm. ...[more]

A pair of rosewood Louis XV-style chairs, 19th centuryStel palissander Louis XV-stijl stoelen met gestoken rocaille in kuif, 19e eeuw. ...[more]

A couple of oak chairs with leather upholsterystel eiken eetkamerstoelen met leer bekleed ...[more]

Serie van 4 Renaissance stoelen met bruinlederen zitting en rugleuning afgezet met koperen siernagels. ...[more]

Bruinlederen Chesterfield oorfauteuil. ...[more]

Vruchtenhouten armstoel op taps toelopende poten verbonden door regels. ...[more]

Footstool with brown leather, h. 27, w. 46, d. 32 cm.Bruinlederen voetenbank op houten pootjes, h. 27, br. 46, d.32 cm. ...[more]

Walnut armchair, France 18th centuryNoten armstoel op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 18e eeuw. ...[more]

Walnut armchair with striped fabricNoten oorfauteuil met gestreepte bekleding. ...[more]

Walnut adjustable stool with green velvetNoten in hoogte verstelbare pianokruk met groen velourse zitting. ...[more]

Armchair with brown leatherHoefvormige armstoel bekleed met bruin leer ...[more]

Oak rocking chair with embroidered fabrik, 19th centuryEiken Amerikaanse rocking chair met geborduurde bekleding, 19e eeuw. ...[more]

a set of 4 Horrix chair, 19th century (mark)Serie van 4 noten Horrix stoelen met rieten zitting, 19e eeuw. (gebrandmerk onderzijde) ...[more]

Set of 4 oak chairsSerie van 4 eiken stoelen met houten zitting. ...[more]

Set of 4 mahogany chairs with blue skai, 19th centurySerie van 4 mahonie stoelen met blauw skai bekleed, 19e eeuw ...[more]

Iepenhouten stoel met groen velourse beklding, 18e eeuw. ...[more]

Eiken Dagobert met leeuwenmaskers. ...[more]

A pair of teak armchairsStel teakhouten hoefvormige armstoelen. ...[more]

Set van 5 iepenhouten stoelen waarvan 1 armstoel met groen velourse zitting, 18e eeuw. (2x defect en 1x achterpoten vernieuwd) ...[more]

Armchair with brown leatherBruinlederen oorfauteuil op noten poten verbonden door regels. ...[more]

Set of 6 mahogany chairs with green velvetSerie van 6 mahonie stoelen met groen velours (met restauraties) ...[more]

Pair wooden chinese chairs, and of the 19th century.Stel olmenhouten hoefvormige stoelen, China eind 19e eeuw. ...[more]

Stel mahonie damesfauteuils met blauw velourse bekleding, 19e eeuw ...[more]

a set of 6 Hepplewithe-style chairs.Serie van 6 Hepplewithe-stijl stoelen, w.o. 2 armstoelen. ...[more]

Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken tussenregel en groen velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]

Eiken armstoel met verstelbare rugleuning en velourse bekleding. ...[more]

Mahonie bureaustoel, zgn. captains chair met bruinleer bekleed. ...[more]

Serie van 4 eiken amstoelen met roodskai zitting, gemerkt 't Woonhuys. ...[more]

Oak Renaissance-style armchair with green velvetEiken Renaissance-stijl armfauteuil met groen velourse bekleding. ...[more]

Iepenhouten armstoel met groen velourse zitting en armleuningen, 18e eeuw. ...[more]

  • 61 item(s)