Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Collectables (297)
297 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 297 item(s)

Deels houten beschilderd model van sleepboot De Zwarte Zee Rotterdam, h. 42, br. 90, d. 16 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van Schoener, ca. 1850 l.74 cm. ...[more]

Wooden model of a fishing boat E-382 the Geer, h. 45, w. 58, d. 17 cm.Houten modelschip van de E-382 "Geer", h. 45, br. 58. d. 17 cm. ...[more]

Ebbenhouten en ivoren octant, eind 18e eeuw l.41 cm. ...[more]

Oak mouse trap, Dutch 18th century, l.44 cm.Eikenhouten scheeps muizenval, Holland 18e eeuw, l.44 cm. ...[more]

Deels koperen en houten scheepskijker, 'Day or Night', fabrikaat J. Harris & Son, London 19e eeuw ...[more]

Duitse globe op houten voet, fabrikaat Oestergaard's Globus, Berlin ca. 1920 h.62 cm. ...[more]

Walvis benen naaikistje, Archangelsk Rusland 18e eeuw, h.10, br.22, d.15 cm. ...[more]

Polychroom beschilderd blikken Empire dienblad met voorstelling van Hollandse schepen op zee, ca. 1820, 44 x 62 cm. ...[more]

Blauw stoffen ""de Stad Parijs"" uniform-jas met rang Kapitein-ter-zee en een A. Hassing pet ...[more]

Two wooden sailboat models, length larger model 50 cm.Twee houten zeilboot modellen, lengte grootste model 50 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van zgn. Hollandse boot, met roeispanen en een kopleuguaan, ca. 1800 l.71 cm. ...[more]

Glass sculpture of a boat, h. 47 cm.Dikwandig glazen sculptuur van zeilboot, h. 47 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van Poon, de 'Hobein', ca. 1850 l.80 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van boeier, ca. 1900 l.100 cm. ...[more]

Houten modelboot van boeierjacht, ca. 1800 l.90 cm. ...[more]

Scheeps- chronometer in houten kast, Rusland, gemerkt Attectat. ...[more]

Multi-colored glass scupture of a shell, h. 24, l. 40 cm.Dikwandig gekleurd glazen schelp, h. 24. l. 40 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van Friese jachtboeier, ca. 1900 ...[more]

Houten boei/breel ca. 1920 ...[more]

Wooden three-master ship model, l.96 cm.Houten scheepsmodel van drie-master, l.96 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van botter, ca. 1900 ...[more]

Polychroom houten hakkebord met voorstelling van putto met leeuw, eind 18e eeuw 42 x 66 cm. ...[more]

Houten genagelde scheepsmodel van Deens visserschip, ca. 1850 ...[more]

Blauwglazen zgn. Roling Pin ...[more]

Koperen telescoop zeekijker met bruinleer bekleed in bruinlederen etui met muurhouder. ...[more]

Lot 4550A

Houten zgn. Jol

Houten roerklik met snijwerk van zeenarend op voet met tekst: Zeearend 1917, h. 50, br. 60 d. 14 cm. ...[more]

Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, l. 90 cm. ...[more]

Stel houten haardpoppen met voorstelling van vissersmeisje en vissersjongen, Marken 18e eeuw h.93 cm. ...[more]

Lot 4557

Reis apotheek

Coppper telescope on adjustable black lacquer stand.Koperen monoculair op zwartlak houten verstelbare standaard ...[more]

Houten scheepsmodel van Zeeuwse Hoogaars Ve 10, ca. 1850 l.110 cm. ...[more]

Houten scheeps doorsnede van "de 7 Provicien 1685" in glazen vitrine, h. 105, br. 76, d. 27 cm. ...[more]

Houten broodsteker met schildering van schip en dat. 1830, l.160 cm. ...[more]

Beschilderd metalen scheepsmodel van het Koningklijk jacht 'Piet Hein', h. 42, br. 75 cm. ...[more]

Lot 4567

Houten roer

Eiken scheepsroer met metalen centrum en houten spaken, diam. 75 cm. ...[more]

Rood koperen dubbele scheepslamp, stuurboord, h. 60, br. 36 cm. ...[more]

Lot 4573

Scheepskompas

Magnetisch nat/vloeistof scheepskompas in bronzen cardanische ophanging, diam. 27 cm. ...[more]

Tafelklokje met barometer, Burmingham ca. 1900 ...[more]

Koperen en messing modelboot van tjalk, ca. 1900 l.45 cm. ...[more]

  • 297 item(s)