- Category,
297 item(s)/page
Deels houten beschilderd model van sleepboot De Zwarte Zee Rotterdam, h. 42, br. 90, d. 16 cm. ...[more]
Modelschip van torpedojager
Houten scheepsmodel van Schoener
Houten scheepsmodel van Schoener, ca. 1850 l.74 cm. ...[more]
Houten modelschip
Wooden model of a fishing boat E-382 the Geer, h. 45, w. 58, d. 17 cm.Houten modelschip van de E-382 "Geer", h. 45, br. 58. d. 17 cm. ...[more]
Ebbenhouten en ivoren octant
Ebbenhouten en ivoren octant, eind 18e eeuw l.41 cm. ...[more]
Sextant in originele kist, 1953
Eikenhouten muizenval, 18e eeuw
Oak mouse trap, Dutch 18th century, l.44 cm.Eikenhouten scheeps muizenval, Holland 18e eeuw, l.44 cm. ...[more]
Deels koperen scheepskijker
Deels koperen en houten scheepskijker, 'Day or Night', fabrikaat J. Harris & Son, London 19e eeuw ...[more]
Globe op houten voet
Duitse globe op houten voet, fabrikaat Oestergaard's Globus, Berlin ca. 1920 h.62 cm. ...[more]
Walvis benen naaikistje
Walvis benen naaikistje, Archangelsk Rusland 18e eeuw, h.10, br.22, d.15 cm. ...[more]
Walvis benen naaikistje
Koperen Graphometer in kist
Polychroom beschilderd dienblad
Polychroom beschilderd blikken Empire dienblad met voorstelling van Hollandse schepen op zee, ca. 1820, 44 x 62 cm. ...[more]
Blauw stoffen jas en pet
Blauw stoffen ""de Stad Parijs"" uniform-jas met rang Kapitein-ter-zee en een A. Hassing pet ...[more]
Twee houten zeilboot modellen
Two wooden sailboat models, length larger model 50 cm.Twee houten zeilboot modellen, lengte grootste model 50 cm. ...[more]
Koperen misthoorn
Houten scheepsmodel van zgn. Hollandse boot, met roeispanen en een kopleuguaan, ca. 1800 l.71 cm. ...[more]
Glass sculpture of a boat, h. 47 cm.Dikwandig glazen sculptuur van zeilboot, h. 47 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van Poon
Houten scheepsmodel van Poon, de 'Hobein', ca. 1850 l.80 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van boeier
Houten scheepsmodel van boeier, ca. 1900 l.100 cm. ...[more]
Houten modelboot van boeierjacht
Houten modelboot van boeierjacht, ca. 1800 l.90 cm. ...[more]
scheeps- chronometer
Scheeps- chronometer in houten kast, Rusland, gemerkt Attectat. ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen schelp
Multi-colored glass scupture of a shell, h. 24, l. 40 cm.Dikwandig gekleurd glazen schelp, h. 24. l. 40 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel jachtboeier
Houten scheepsmodel van Friese jachtboeier, ca. 1900 ...[more]
Houten scheepsmodel van drie-master
Wooden three-master ship model, l.96 cm.Houten scheepsmodel van drie-master, l.96 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van botter
Houten scheepsmodel van botter, ca. 1900 ...[more]
Polychroom houten hakkebord
Polychroom houten hakkebord met voorstelling van putto met leeuw, eind 18e eeuw 42 x 66 cm. ...[more]
Houten genagelde scheepsmodel
Houten genagelde scheepsmodel van Deens visserschip, ca. 1850 ...[more]
Blauwglazen zgn. Roling Pin
Blauwglazen zgn. Roling Pin ...[more]
Koperen kijker in etui
Koperen telescoop zeekijker met bruinleer bekleed in bruinlederen etui met muurhouder. ...[more]
Houten zgn. Jol
Houten Boegbeeld/Klik van zeearend
Houten roerklik met snijwerk van zeenarend op voet met tekst: Zeearend 1917, h. 50, br. 60 d. 14 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van jacht
Engels natkomps, fabrikaat Husun
Antiek scheepsbarometer
Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, l. 90 cm. ...[more]
Polychroom houten roerklik
Stel houten haardpoppen
Stel houten haardpoppen met voorstelling van vissersmeisje en vissersjongen, Marken 18e eeuw h.93 cm. ...[more]
Reis apotheek
Houten gestoken boegbeeld
Kelvin & Hughes LTD kompas
Eiken spreekgestoelte met Bacchus
Koperen monoculair op zwartlak stand
Coppper telescope on adjustable black lacquer stand.Koperen monoculair op zwartlak houten verstelbare standaard ...[more]
Houten scheepsmodel van Hoogaars
Houten scheepsmodel van Zeeuwse Hoogaars Ve 10, ca. 1850 l.110 cm. ...[more]
Eiken spiegel van wijnfust, ca. 1700
Houten scheeps doorsnede van "de 7 Provicien 1685" in glazen vitrine, h. 105, br. 76, d. 27 cm. ...[more]
Houten broodsteker
Houten broodsteker met schildering van schip en dat. 1830, l.160 cm. ...[more]
Beschilderd metalen scheepsmodel
Beschilderd metalen scheepsmodel van het Koningklijk jacht 'Piet Hein', h. 42, br. 75 cm. ...[more]
Houten roer
Eiken scheepsroer met metalen centrum en houten spaken, diam. 75 cm. ...[more]
Rood koperen scheepslamp
Rood koperen dubbele scheepslamp, stuurboord, h. 60, br. 36 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van Bezaanjacht
Scheepsmodel van 'de Soberano'
Bronzen scheepsbel
Scheepskompas
Magnetisch nat/vloeistof scheepskompas in bronzen cardanische ophanging, diam. 27 cm. ...[more]
Zilveren VOC Baar
Tafelklokje met barometer
Tafelklokje met barometer, Burmingham ca. 1900 ...[more]
Serie van 2 ivoren fichesdozen
Koperen modelboot van tjalk
Koperen en messing modelboot van tjalk, ca. 1900 l.45 cm. ...[more]
297 item(s)/page