Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Europese Curiosa (90)

90 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 90 item(s)

Combination of two fireplace screens, about 1920, h. 69 and 66 cm.Lot van 2 zwartmetalen haardschermen, ca. 1920, h. 69 en 66 cm. ...[more]

Bronze sculpture of Napoleon, mounted on marble base, h. 29 cm.Bronzen sculptuur van Napoleon op marmeren basement, h. 29 cm. ...[more]

a pair of plated candlesticks, h. 31 cm.Stel verzilverde eenlichts kandelaars met losse bobeches, h. 31 cm. ...[more]

Bronzen eenlichts kandelaar met pen en vetkraag, Holland 17e eeuw, h. 30 cm. ...[more]

Goudlak houten wandconsole met acanthus bladeren, h. 30, br. 32, d. 18 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Mahonie tabakskistje met loden binnenkant en deksel, eind 19e eeuw, h. 13, br. 19, d. 16 cm. ...[more]

Bronze sculpture of a bull, h. 22, l. 36 cm.Bronzen sculptuur van een stier, h. 22, l. 36 cm. ...[more]

Icon, Greece, 18th century, 22 x 17 cm.Griekse Icoon met decor van de Heilige Joris, 19e eeuw, 22 x 17 cm. ...[more]

Oak carved of sculpture of saintEiken gestoken reliëf sculptuur masker van heilige ...[more]

Pair of copper candlesticks with pewter appliques, height 21 cm.Stel koperen eenlichts kandelaars met appliques, h. 21 cm. ...[more]

Oak sculpture of Christ with Sacred Heart, h. 43 cm.Eiken sculptuur van Christus met Heilig Hart, h. 43 cm. ...[more]

Lot van een metalen helm, zgn. Cabasset, borstplaat met geetst relief, (replica) vermoedelijk 1900/1920 en 2 dolken, w.o. 19e eeuw. ...[more]

Albasten sculptuur van staande leeuw met bliksem onder voorpoot, h. 12, br. 15, d. 7 cm. ...[more]

Groen malachiet dekseldoosje met koperen binnenrand, h. 5, br. 13, d. 9 cm. ...[more]

Tinnen jardinière met schelpmotieven, h. 11, br. 45, d. 25 cm. ...[more]

Lot textiel, w.o. tafellakens, servetten en kantwerk. ...[more]

Eiken plaquette met relief decor van allegorische voorstelling van de Generaliteitsleeuw de 7 provincien, 19e eeuw, 36 x 31 cm. ...[more]

Serie van 5 miniatuur portreten 9 x 7 cm. ...[more]

Photo of Buddha, 61 x 86 cm.Fotoafdruk met afbeelding van liggende Boeddha, 61 x 86 cm. ...[more]

A pair of crystal vases, h. 36, diam. 22 cm.Stel kristallen bloemvazen met ananas slijpsel, h. 36, diam. 22 cm. ...[more]

Lot van herten geweien gemonteerd op eiken plank. ...[more]

Doll, mark W & C Germany 250,5, h. 55 cm.Karakterpop met biscuithoofd, open mond en slaapogen, gemerkt W & C Germany 250,5, h. 55 cm. ...[more]

Karakterpop met biscuit hoofd, open mond en glasogen, gemerkt MV 1987, h. 65 cm. (ledematen uitelkaar) ...[more]

Lot 3137

Karakterpop

Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, h. 53 cm. ...[more]

Karakterpop met biscuit hoofd, gesloten mond en glasogen, h. 50 cm. ...[more]

Lot 3139

Gotz pop

Gotz doll, Germany, h. 75 cm.Gotz pop met fluwelen hoed, Duitsland, h. 75 cm. ...[more]

Lot 3141

Karakterpop

Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, gemerkt KR 114 W 2, h. 53 cm. ...[more]

Karakterpop met stoffen lijf, porseleinen onderarmen en benen, h. 55 cm. (niet gemerkt) ...[more]

Lot 3150

Verzilverde tuba

Bronzen Louis XV-stijl tafelspiegel bekroond met putto en voluut motieven in lijst, h. 41, br. 31 cm. ...[more]

Serie van 12 Boheemse wijnglazen met blauw gekleurde kelken, h. 21 cm. ...[more]

A pair of crystal water jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen, h. 28 cm. ...[more]

Set of 3-light candlesticks, h. 40 cm.Stel plated 3-lichts kandelaars, h. 40 cm. ...[more]

A pair of crystal lidded vases, h. 50 cm.Stel kristallen dekselvazen met slijpsel, h. 50 cm. ...[more]

  • 90 item(s)