Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Tafels (klassiek) (54)

54 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 54 item(s)

Eiken coulissentafel op kolompoot (defecten) uitlopen in 4 sprant, h. 80, diam. 150 cm. met tussenblad 150 x 60 cm. ...[more]

Noten Louis XVI bijzettafel op taps toelopende poten, ca. 1800, h. 73, br. 85, d. 64 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel op gedraaide poot uitlopend in gestoken 4-sprant, 19e eeuw, h. 78, diam. 113 cm. ...[more]

Mahonie Louis XVI-stijl halve maan wandtafeltje met opstand en lade, h. 79, br. 66, d. 35 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier naaitafel, interieur met diverse vakken, 2 laden en wolzak, 19e eeuw, h. 83, br. 42, d. 33 cm. ...[more]

Mahonie etagère met 3 ronde bladen ...[more]

Mahonie bureau met groen leer ingelegd blad en 3 laden, (gelijmd), Engeland eind 19e eeuw, h. 78, br. 150, d. 90 cm. ...[more]

Kanstanjehouten tafel op taps toelopende poten verbonden door metalen steunen, Spanje 18e eeuw., h. 73, br. 126, d. 76 cm. ...[more]

Eiken dekenkist met 3 frontpanelen, eind 19e eeuw, h. 58, br. 103, d. 46 cm. ...[more]

Mahogany, round table, 19th century, h. 74, diam. 98 cm.Mahonie ronde tafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 74, diam. 98 cm. ...[more]

Bronze wine table with marble top, h. 78, diam. 37 cm.Bronzen wijntafeltje met marmeren blad, h. 78, diam. 37 cm. ...[more]

Een mahonie Victoriaanse "Stomme knecht" met twee bestekladen en zijbladen, Engeland ca. 1880, h. 76, br. 97, d. 52 cm. ...[more]

Lot 148

Mahonie tafel

Mahonie tafel met geschulpte bladrand op gestoken poten verbonden met regels en acanthusblad, 19e eeuw, h. 78, br. 130, d. 103 cm. ...[more]

Mahonie lektuurbak met 6 vakken op gedraaide poten verbonden door regels, h. 85, br. 93, d. 40 cm. ...[more]

Oak stool with green velvet, h. 42, w. 70, d. 45 cm.Eiken tabouret bekleed met groen velours, h. 42, br. 70, d. 45 cm. ...[more]

Teak oval dinner table, h. 80, size 240 x 120 cm.Ovale teakhouten eetkamertafel op blokpoten, h. 80, bladmaat 240 x 120 cm. ...[more]

Mahonie coulissen tafel op plateau poot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, diam. 140 cm. hierbij 4 tussenbladen 140 x 46 cm. ...[more]

Groen geschilderde ijzeren tuintafel op bladeren poot, h. 67, br. 80 cm. ...[more]

Olmenhouten opiumtafel op gebogen poten, China, h. 31, br. 110, d. 60 cm. ...[more]

Mahonie salontafel met 4 laden, China 20e eeuw, h. 40, br. 153, d. 51 cm. ...[more]

Grenen eetkamertafel met lade op blokpoten, h. 80, br. 216, d. 118 cm. ...[more]

Teak coffee table with 3 drawers, h. 50, w. 170, d. 65 cm.Teakhouten salontafel met 3 laden op blokpoten, h. 50, br. 170, d. 65 cm. ...[more]

Palissander speeltafel met vilt ingelegd blad op gestoken bloempoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 73, br. 90, d. 45 cm. ...[more]

Mahonie Regency-stijl tafel op 2 gedraaide poten uitlopend in 3 sprant, h. 76, br. 205, d. 115 cm. + tussenblad 46 x 115 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier naaitafeltje met 2 laden op 3-sprant, 19e eeuw, h. 75, br. 47, d. 40 cm. ...[more]

Mahonie tafel op kolompoot uitlopend in 4 sprant, (poot beschadigd), h. 70, br. 135, d. 105 cm. ...[more]

Mahonie spinnekop salontafel met glazen plaat op 4 sprant, 19e eeuw, h. 63, br. 110, d. 85 cm. ...[more]

Houten cafe statafel met voetensteun, h. 108, diam. 75 cm. ...[more]

Mahonie Empire-stijl salontafel op bloempoot uitlopend in 3 sprant op klauwpoten, 20e eeuw, h. 62, diam. 108 cm. ...[more]

  • 54 item(s)