- Category,
571 item(s)/page
Onbekend, muziekspelers
Schrijnder, ganzen op de hei, doek
Borg, materie-schilderij
BORG, ges. r.o., materie-kunstwerk 60 x 40 cm. ...[more]
Sluyser, dikke man in ligstoel, doek
Sinclair, Doreen. Stilleven
Leroy, J. Compositie met van dame
J. Leroy, signed, lady canvas 73 x 60 cm.LEROY, J, ges. r.o., compositie met dame, doek 73 x 60 cm. ...[more]
de Vaal, abstract, gem. techniek
Onbekend, mannelijk naakt, aquarel
Unknown, male nude, watercolor 65 x 45 cm.ONBEKEND, mannelijk naakt, aquarel 65 x 45 cm. ...[more]
Unknown, ecclesiastical fornication, watercolor 53 x 72 cm.ONBEKEND, ontucht in de kerk, aquarel 53 x 72 cm. ...[more]
Moock, sweet whispers, doek
Moock, Pjotr van, signed, Sweet Whispers, canvas 80 x 70 cm.MOOCK, PJOTR VAN (1950), ges. r.o., Sweet Whispers, doek 80 x 70 cm. ...[more]
Koning, stel abstracten, tekening
Renske Koning, two abstract watercolor 54 x 71 cm.KONING, RENSKE, ges. l.o., lot van 2 abstracten, aquarel 54 x 71 cm. ...[more]
Leon, Jean. Meisje met hoed
LEON, JEAN, signed l.l., girl with hat, panel 25 x 20 cm.LEON, JEAN, ges. l.o., meisje met hoed, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
Lucassen, volk op straat, aquarel
Lucassen, signed, people in the street, watercolor 28 x 34 cm.LUCASSEN, ges. r.o., volk op straat, aquarel 28 x 34 cm. ...[more]
Rekers, abstract, zeefdruk
Rekers, Marlies, signed, abstract, screenprint 35 x 53 cm.REKERS, MARLIES, ges. en gedat. 1984 l.o., abstract, zeefdruk 35 x 53 cm. ...[more]
Lucassen, poezen bij vis, gouache
Lucassen, signed, cats and fish, gouache 30 x 43 cm.LUCASSEN, ges. r.o., poezen bij vis, gouache 30 x 43 cm. ...[more]
Van de Weijer, interieur, tekening
Spieker, abstract, gem. techniek
Rekers, abstract, acryl op papier
Bilders van Bosse, Marie. Bosgezicht
BILDERS VAN BOSSE, MARIE (1837-1900), ges. l.o., herfstbos, gouache 22 x 15 cm. ...[more]
Kloos, Cornelis. meisje met muts
KLOOS, CORNELIS (1895-1976), ges. r.o., meisje met muts, potloodtekening 30 x 17 cm. ...[more]
Stuivenberg, Piet van. Compositie
Slebe, Ferry. Compositie met naakten
Kuiper, Hannes. Compositie
Kuiper, Hannes. Compositie
Kernkanp, Elice. 'Landschap met ...'
Kelder, knielend naakt, pastel
Beek, trommelaar, doek
Heel, Jan van. Clowns
Ben Ali, Rachid. Compositie
Rachid Ben Ali, composition, canvas 180 x 150 cm.BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie, doek 180 x 150 cm. ...[more]
Persson, struiken, aquarel
Persson, Malin, not signed, bushes, watercolor 21 x 21 cm.PERSSON, MALIN, zonder signatuur, struikgewas, aquarel 21 x 21 cm. ...[more]
Brands, Eugene. Vrij vogels
Klashorst, Peter. Compositie
Lilanga, George, figuren,
Lilanga, George, signed, two figures, parchment 22 x 22 cm.LILANGA, GEORGE, (1934-2005), ges., twee figuren, perkament 22 x 22 cm. ...[more]
Onbekend, stel eenden, doek
Unknown, two ducks on rock, canvas 100 x 80 cm.ONBEKEND, onduid. ges. r.o., twee eenden op steen, doek 100 x 80 cm. ...[more]
KAPOT: glasschildering van paard
painting on glass of a horse, Germany appr. 1900, 65 x 40 cm.Achter-glasschildering van paard, Duitsland ca. 1900, 65 x 40 cm. ...[more]
Bos, havengezicht, doek
Bos, Wim, signed, industrial harbour, canvas 60 x 100 cm.BOS, WIM (1906-1977), ges. r.o., industrie-haven, doek 60 x 100 cm. ...[more]
Delden, havengezicht, doek
Delden, Jan van, signed, harbour or Rotterdam, canvas 60 x 100 cm.DELDEN, JAN VAN, ges. r.o., haven van Rotterdam, doek 60 x 100 cm. ...[more]
Bos, driemaster, doek
Bos, Wim, signed, three-master, canvas 80 x 60 cm.BOS, WIM (1906-1977), ges. r.o., driemaster in haven, doek 80 x 60 cm. ...[more]
Knikker, gezicht op Dordrecht, doek
Noordam, H. Botters bij de haven
NOORDAM H., sign l.r., Ships near harbour, oil on canvas 39 x 48 cm.NOORDAM H., ges. r.o., Botters bij de haven, doek 39 x 48 cm. ...[more]
Mesdag, Hendrik Willem. Schepen
Tarwijk, scheveningen, doek
Wijngaard, riviergezicht, doek
Wijngaard, H.J., signed, riverview, canvas 60 x 90 cm.WIJNGAARD, HERMAN JOZEF (1922-2012), ges. r.o., riviergezicht, doek 60 x 90 cm. ...[more]
Molenaar, havengezicht, doek
Molenaar, Joop, signed, industrial harbour, canvas 60 x 100 cm.MOLENAAR, JOOP (1914-1990), ges. r.o., industriehaven, doek 60 x 100 cm. ...[more]
Sloot, A.C.N. van der, zeilboot
SLOOT, ANDRIES VAN DER (1883-1955) ges. en gedat '27 zesmeterjacht de Admiraal de Ruyter op randmeer, doek 90 x 118 cm. ...[more]
Veth, Bastiaan. Schepen
Hendrikes, H. Amsterdam
HENDRIKES, H, ges. r.o., boten aan de Prins Hendrikkade te Amsterdam, ets 35 x 53 cm. ...[more]
Onbekend, rivierlandschap
Martens, zeilboot op het IJ, doek
Maillard, Emile. Ondergaande zon
Mertens, gezicht op haven, board
Brouwer, G., botters bij haven
Brouwer, G., signed fishing boats, panel 39 x 49 cm.BROUWER, G., ges. r.o. botters op zee, paneel 39 x 49 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuws. reddingssloep
Sluijters, Jan. Y met CS Amsterdam
Hoos, havengezicht, doek
Mastenbroek, Johan van. Schepen
Richter Reich, boten op het strand
571 item(s)/page