Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

Viewing dates

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Venue address

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

  • Glassware (20)
Remove filter
20 item(s)

Filtered by:

  • Category
  • List
  • Grid
  • 20 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Gipsen Art Deco tafelstuk van dame met 2 honden, gemerkt Depose Arnova, h. 33, br. 53, d. 14 cm. ...[more]

Stel plateel boekensteunen met leeuwen, onduidelijk gemerkt Morgenthal, h. 17, br. 1, d. 10 cm. ...[more]

Glazen "Unica" object (HT 9LL) uit de serie "Vitra Erotica", ontwerp Willem Heesen (1925-2007), uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd onder...

Roodglazen siervaas met blankglazen cirkels, h. 37 cm. ...[more]

Aardewerk beschilderde schotel met decor van gestileerde veulen, gemerkt Amffa Holland, diam. 32 cm. (chip achterkant) ...[more]

Multi colored Murano glass vase, h. 15, diam. 32 cm.Dikwandig blauw glazen schaal, Murano, h. 15, diam. 32 cm. ...[more]

Ronde blank en blauw dikwandige kristallen schaal, ontwerp Siem van den Marel (geb. 1944), uitvoering Royal Leerdam, diam. 29 cm. ...[more]

Two ceramic sculptures2 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]

Three ceramic sculptures3 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]

, h. 25 cm.Caramic oval sculpture of fishOvale keramieken sculptuur met decor van vissen, h. 25 cm. ...[more]

Zwart glazen Art Deco vaas met decor van gestileerde bloemen op goudkleurige achtergrond, h. 25 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Sipek, Borek (1919-2016), signed and dated 1996, glass vase, h. 65 cm.Blankglazen sierobject met gekleurd glazen stippen, ges. onderzijde Borek ...

Set of multi-colored scales, h. 21, daim. 26 cm.Stel dikwandige gekleurd glazen schalen, h. 21, diam. 26 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van opkomende zon, h. 160 x 200 cm. (1 van 2) ...[more]

Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van figuren aan zee met karakter tekens h. 160 x 200 cm. (2 van 2) ...[more]

Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom relief van Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Lot van een Makkum dekselpot, gemerkt ontwerp H. Sanders, Makkum haringschaaltje en een Makkum schaaltje met bloemdecor. ...[more]

Loading...Loading...
  • 20 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots