- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
1693 item(s)/page
Triptiek met gestoken relief
Triptiek met gestoken relief van de geboorte en de kruisafneming, 20e eeuw, 46 x 90 cm. ...[more]
Vrouwenfiguur, kopie van fresco
Vlaamse school, De kruisiging
Vlaamse school, ca. 1700 De kruisiging, potlood en aquarel op parkament, 15 x 11 cm. ...[more]
Stel rood met goudlak wierookhouders
Stel rood met goudlak houten wierookhouders op bronzen kandelaar, 19e eeuw, h. 77 cm. ...[more]
Bronzen vijzel met stamper
Bronze mortar, 17th century, diam. 11 cm.Bronzen vijzel met stamper, 17e eeuw, diam. 11 cm. ...[more]
Deels bronzen crusifix
Bruinglazen fles
Brown glass botle, marked bottom: fin pat no 184991, h. 32 cm.Bruinglazen fles, gemerkt onderzijde; fin pat no 184991 h. 32 cm. ...[more]
Viool in koffer
Violin in case3/4 viool in zwart lederen koffer ...[more]
Verzilverde ovale schaal, Gero
Silver plated oval dish, Dutch, Gero, length 37 cm.Verzilverde ovale schaal, Gero, breedte 37 cm. ...[more]
Lot diverse plated,
Lot divers plated
A collection of plated items, among which coffe-set, tray, basketsLot divers plated, w.o. koffie-set, dienblad, mandjes, lepels ...[more]
Uitgebreid verzilverd bestek, Gero, 90 ...[more]
Lot divers plated
A collection of plated objects, among which candlestick holders, rechaudLot divers plated, w.o. kandelaars, dienschaal, rechaud ...[more]
Pop met porseleinen hoofd
Doll with porcelain head with sleeping eyes, with white dressKarakterpop met porseleinen hoofd slaap ogen in witte kanten jurk ...[more]
Verzilverde wijnkoeler
Lot met kristallen mand en schaal
A lot with chrystal glass scale and basketLot met kristallen mand en schaal. ...[more]
Porseleinen 'green leave', Meissen
5 Delige glazen whisky set
A whisky set with 4 glasses (A)5 Delige kristalen whisky set. ...[more]
Kristallen baluster vaas
A chrystal vase h. 31 cm. (A)Kristalen geslepen baluster vormige vaas, h. 31 cm. ...[more]
Porseleinen serviesdelen, Rosenthal
Gietijzeren tuin sculptuur van zwaan
A cast iron sculpture of a swanGietijzeren tuin sculptuur van zwaan h. 46 cm. ...[more]
Paasch Brief, calligrafie
Paasch Brief, calligrafisch handschrift uit 1775, 41 x 32 cm. ...[more]
Onbekend, Brillenmaaker, naar Luyken
Unknown, eyeglass maker, after Jan Luyken, board 57 x 48 cm.ONBEKEND, Brillenmaaker, naar Jan Luyken, board 57 x 48 cm. ...[more]
Zwiebelmuster servies, Meissen
Kristallen water set
A chrystal glass set with 6 longdrink glassesKristallen water set bestaande uit 6 longdrink glazen en karaf ...[more]
Porseleinen servies, Limoges
Serie van 6 kristallen wijnbokalen
6 chrystal wine glassesSerie van 6 kristallen geslepen wijnbokalen ...[more]
Bronzen pendule onder stolp
3 delen beschilderd klokkenstel
Polychroom beschilderde tinnen schoorsteenpendule met bloemdecor en zamak ornamenten, hierbij 2 bijpassende siervazen, eind 19e eeuw. ...[more]
Stel deels vergulde kandelaren
Cruchley's Terrestrische vloer globe
Rosenthal servies
Kunststoffen sculptuur van Putto
Kunststoffen sculptuur van Putto, h. 73 cm. ...[more]
Kristal tazza
Cristal tazza, 19th century, h. 26 cm.Geslepen kristallen tazza, 19e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
Metalen vogel drink bak h. 92 cm.
A black meatl birds water tinGietijzeren vogel drinkbak h. 92 cm. ...[more]
Villeroy & Boch cake/ gebaksset
IJzeren Jugendstil wandraam
Iron Jugendstil window frame, l. 48 cm.Gietijzeren opgezaagd relief van schapenhoedster, l. 48 cm. ...[more]
Lot diverse koperen pannen
Lot diverse pansLot diverse koperen pannen, w.o. eierpan en steel pannetjes. ...[more]
Koperen vaas en pan
Koperen vaas geflankeerd door handvatten in de vorm van bloemen en roodkoperen aker. ...[more]
Wit porseleinen servies
2 geslepen kristallen sierschalen
Porselein servies, Haviland Limoges
Gestoken vergulde spiegel
Geldkist, 17e eeuw
Bronzen staande leeuw
Bronze sculpture of standing lion, h. 78 l. 119 cm.Bronzen sculptuur van staande leeuw, h.78 l. 119 cm. ...[more]
Polychroom spiegel
Wandklok in polychroom kast
Geel koperen achthoekig doosje
Copper octagonal box, eastern decor, width 10 cm.Geel koperen achthoekig siridoosje, lengte 10 cm. ...[more]
Bruine aardewerk cachepot
Brown glazed pottery bowl, diam. 37 cm.Bruin geglazuurd aardewerk cachepot, met knorren, diam. 37 cm. ...[more]
Stel kristallen geslepen vazen
Pair of cristal vases, h. 28 cm.Stel kristallen geslepen vazen, h. 28 cm. ...[more]
Houten waterput emmer, China
Zandstenen gevelsteen
Zandstenen gevelsteen met maskeron en gedateerd 1612, h. 38, br. 44, d. 13 cm. ...[more]
Zandstenen sculptuur van Abraham
Zandstenen sculptuur van Abraham met Lam Gods, h. 94 cm. ...[more]
1693 item(s)/page