- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
1693 item(s)/page
de Boer, knotwilgen, marouflé
Onbekend, onges. paarden
Onbekend, onges. paarden voor kar, doek 37 x 48 cm. ...[more]
mensen op terras, onbekend
Unknown, waiter serving tea, board 20 x 25 cm.ONBEKEND, ober en mensen op terras, board 20 x 25 cm. ...[more]
Knikker, Aris. Man met paard
Manago, Vincent, Martigues, board
Snethlage, boerderij
SNETHLAGE, HELMUTH (1925-2011), ges. r.o., boerin bij boerderij, board 32 x 42 cm. ...[more]
Onbekend, onges. strand
Onbekend, onges. visserman en visservrouwen aan strandgezicht, doek 49 x 59 cm. ...[more]
Munnik, Hendrik. Stilleven
Onbekend, bosbeek, doek
Onbekend, onduid. ges. Liggend naakt
Unknown, unknown. sig. r.b.,reclining nude, canvas 90 x 140 cm.Onbekend, onduid. ges. r.b., liggend naakt, doek 90 x 140 cm. ...[more]
Goedvriend, Theo, wolken in polder
Akkeringa, hooiberg, tekening
Branderburg, Cornelis. Amsterdam
BRANDENBURG, CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., gezicht op de Montelbaanstoren, ets 42 x 70 cm. ...[more]
Jonge, Reint de. Figuren in kamer
Schagen, Gerbrand van. Amsterdam
Cassiers Henry winter Amsterdam
CASSIERS HENRY (1858-1944), ges. r.o. Het Rokin in de winter, aquatint 50 x 60 cm. ...[more]
Hoppe, K. Hond en lam
HOPPE, K, signed l.r.,dog and lamb in shed, panel 20 x 25 cm.HOPPE, K, ges. r.o., hond en lam in schuur, paneel 20 x 25 cm. ...[more]
Mauve, Anton. Schapen in de wei
Linde, Johan van der. zonsondergang
Wevers, abstract, doek
Wevers, tweeluik, doek
Wevers, abstract in blauw, doek
Wevers, drieluik, doek
Tjong, rood abstract, doek
Marino, Compositie met paard
MARINI, Marino, ges. in druk r.o., compositie met figuur te paard, c-print 74 x 56 cm. ...[more]
Marino, Compositie met paard
MARINI, Marino, ges. in de druk l.o., compositie met paard, litho 56 x 40 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Landschap
Dine, Jim. Handen
DINE, JIM (GEB. 1935), ges. in druk, handen, c-print 48 x 47 cm. ...[more]
Manoukian, Claude. 'de Spaanse'
MANOUKIAN, CLAUDE (GEB. 1936), ges. r.o., 'de Spaanse', litho 79/170 65 x 50 cm. ...[more]
Schiffmacher, Henk. Dik figuur
SCHIFFMACHER, HENK (GEB. 1952), ges. en gedat. '09 r.o., de Venus van Willendorf, litho 32 x 20 cm. ...[more]
Lussanet, Paul de. Naakt
LUSSANET, PAUL DE (GEB, 1940), ges. en gedat. 1989 r.o., compositie met naakt, litho 72/190 70 x 50 cm. ...[more]
Villarreal, Gabriela. Compositie
Braque, Georges. 'Tete de femme'
BRAQUE, GEORGES, after, 'tete de femme', litho 35 x 26 cm.BRAQUE, GEORGES, naar ontwerp van, 'tete de femme', litho 35 x 26 cm. ...[more]
Anton Heijboer, figuren, ets
Buffet, Bernard. Man met rode neus
Alechinsky, Pierre. 'Writing Book'
ALECHINSKY, PIERRE, naar ontwerp van, 'Writing Book', litho 20 x 22 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Landschap
Frankot, abstract, doek
Oel, compositie
OEL, ges. en gedat. '85 r.o., compositie, gouache 100 x 137 cm. ...[more]
Onbekend, onges. Figuur
unknown, unsigned,composition with figure, gouache 100 x 70 cm.Onbekend, onges. vrouwenfiguur, gouache 100 x 70 cm. ...[more]
Nicolai. Compositie
NICOLAI, compositie, doek 80 x 80 cm. ...[more]
Lussanet, Paul de. Compositie
LUSSANET, PAUL DE (1940), ges. en gedat. '89 r.o., 'Hommage aan Cobra', litho 60/250 65 x 50 cm. ...[more]
Vladinsky, Compositie met hoofd
VLADINSKY, ges. l.o., compositie met hoofd, doek 82 x 82 cm. ...[more]
Onbekend, compositie.
Onbekend, onges., compositie, gouache 70 x 50 cm. ...[more]
Eyckens, R. Compositie
EYCKENS, R., ges. r.o., compositie, doek 90 x 70 cm. ...[more]
Eyckens, R. Compositie
EYCKENS, R., ges. r.o., compositie, doek 80 x 70 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Hartjes
CREMER, JAN (GEB. 1940), ges. en gedat. '99 r.o., hartjes, litho 58 x 76 cm. ...[more]
Lichtenstein, Roy. PopArt
LICHTENSTEIN, ROY, naar ontwerp van, 'M-Maybe he became ill and couldn't leave the studio', zeefdruk 90 x 90 cm. ...[more]
E.L., signed, blond girl, canvas 100 x 100 cm.E.L., ges. en gedat. 2000 r.o., blondine, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Haring, Keith. Twee figuren
Haring, Keith. Figuren
Trust, Rich Compositie
TRUST, RICH, ges. en gedat. Amsterdam 2015 verso, compositie, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Trust, Rich Compositie
Wilfred, Skyline
Wilfred, ges. l.o., skyline, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Hagen, Espen. Indiaan
Pongsasaovapark, Pichai. 'Cornelis'
Trust, Rich. Compositie
TRUST, RICH, ges. r.o., compositie met panter, doek 75 x 115 cm. ...[more]
1693 item(s)/page