Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1693 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1693 item(s)

Houten 8-hoekige salontafel met 2 uitschuifbladen, h. 48, br. 105 cm. ...[more]

Mahonie haardscherm met lederen beschilderd bloemdecor, h. 76 cm. ...[more]

Lot 245

Mahonie bank

Mahonie Biedermeier bank met gestoken rozetten op klauwpoten en groen velourse bekleding, 19e eeuw, h. 95, br. 210, d. 67 cm. ...[more]

Bronze hexoganol 1-light hal lantern with glass, l. 74 cm.Bronzen hexagonale 1-lichts hallantaarn met geslepen glazen ruiten, l. 74 cm. ...[more]

Kashmir carpet 280 x 180 cm.Tapijt, Kashmir 280 x 180 cm. (gerafeld aan zijkant) ...[more]

Vierkante bruinlederen hoedendoos, gemono. ADC met vilten hoge hoed. ...[more]

Mahogany piano stool, h. 52, w. 50, d. 38 cm.Mahonie pianokruk met oranje velours op de klepzitting, h. 52, br. 50, d. 38 cm. ...[more]

White laquer iron garden chairWitlak ijzeren tuinstoel ...[more]

Lot 252

Banjo barometer

Banjo barometer in mahoniekast, 19e eeuw Holland, l. 94 cm. ...[more]

Carpet, Nain 200 x 134 cm.Tapijt, Nain 200 x 134 cm. ...[more]

Zwartlak 6-slags kamerscherm met parelmoer ingelegd en reliëf van dieren, vazen en potten, China 20e eeuw, h. 180, br. 240 cm. ...[more]

Lehmann baby vleugel in zwartlak kast, h. 97, br. 122, d. 142 cm. ...[more]

Mahonie Empire ledikant, 19e eeuw ...[more]

Mahonie eenpersoons ledikant, 19e eeuw, h. 99, br. 190, d. 97 cm. ...[more]

Kapitale facetgeslepen spiegel in goudlakn lijst, 223 x 125 cm. ...[more]

A glass penduleKristallen schoorsteen pendule, h. 17 cm. ...[more]

Carpet, HerizTapijt, Heriz 290 x 215 cm. ...[more]

Eiken Art Deco nachtkastje met paneeldeur, h. 53, br. 44 x 35 cm. ...[more]

White laquer piedestal with marble top, h. 101 cm.Witlak houten piedestal met marmeren blad, h. 101 cm. ...[more]

Oak grandfather chair with adjustable backEiken rookstoel met verstelbare rug en bekleed met gebloemde stof ...[more]

Lot 512

Mahonie tafel

Serie van 4 eiken Art Deco stoelen met zijden zitting. ...[more]

Lot 519

IJzeren wijnrek

Rotan gevlochten armstoel. ...[more]

A set mahogany coffee tables, h. 59, diam. 49 cm.Stel mahonie ronde bijzettafels, h. 59, diam. 49 cm. ...[more]

Serie van 3 eiken armstoelen met roodskai zitting. ...[more]

Stel eiken Art Deco armstoelen met gestreepte stoffen zitting en eiken Art Deco 8-kantige bijzettafel, h. 60, br. 63 cm. ...[more]

Oak double lectern standard, 19th century, h. 78 cm.Eiken dubbele lessenaar/ muziekblad standaard, 19e eeuw, h. 78 ...[more]

Tapijt, Keshan 340 x 215 cm. ...[more]

Tafelklok in noten kast, 30-er jaren, h. 21, br. 22 cm. ...[more]

Crystal design lamp, with fabric shade, sign. Daum France, h. 69 cm.Kristallen design lamp, met stoffen kap, ges. Daum France, h. 69 ...[more]

A glass scale diam. 38 cm.Glazen rood/gele schaal, diam.38 cm. ...[more]

Stel Amsterdamse school fauteuils met coromandelhouten ornamenten en rode bekleding. ...[more]

Roodlak houten dekenkist, h. 42, br. 80, d. 47 cm. ...[more]

  • 1693 item(s)