Refine your search
Sale Section
- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
Category
Filtered by:
- Creator / Brand
- List
- Grid
-
1693 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Mahocny Victoria commode with desk, England 19th century, h. 107, w. 116, d. 53 cm.Mahonie Victoriaanse commode met uitneembaar schrijfblad en i...
Mahonie gefineerde chiffoniere
Mahogany fineerd Louis XVI-style chest of drawers with marble top , inlaid flowers, bronze handles, h. 139 w. 79 d. 42 cm.Mahonie gefineerde Loui...
Houten 8-hoekige salontafel
Houten 8-hoekige salontafel met 2 uitschuifbladen, h. 48, br. 105 cm. ...[more]
Mahonie haardscherm
Mahonie haardscherm met lederen beschilderd bloemdecor, h. 76 cm. ...[more]
Mahonie bank
Mahonie Biedermeier bank met gestoken rozetten op klauwpoten en groen velourse bekleding, 19e eeuw, h. 95, br. 210, d. 67 cm. ...[more]
Bronzen hexagonale hallantaarn
Bronze hexoganol 1-light hal lantern with glass, l. 74 cm.Bronzen hexagonale 1-lichts hallantaarn met geslepen glazen ruiten, l. 74 cm. ...[more]
Tapijt, Kashmir 280 x 180 cm.
Kashmir carpet 280 x 180 cm.Tapijt, Kashmir 280 x 180 cm. (gerafeld aan zijkant) ...[more]
Bruinlederen hoedendoos met hoed
Vierkante bruinlederen hoedendoos, gemono. ADC met vilten hoge hoed. ...[more]
Oak bookcase with 2 glass doors, 19th century, h. 140, w. 86, d. 40 cm.Eiken boekenkast met 2 glazen deuren en koperen leeuwenmaskers, 19e eeuw,...
Mahogany piano stool, h. 52, w. 50, d. 38 cm.Mahonie pianokruk met oranje velours op de klepzitting, h. 52, br. 50, d. 38 cm. ...[more]
Witlak ijzeren tuinstoel
White laquer iron garden chairWitlak ijzeren tuinstoel ...[more]
Banjo barometer
Banjo barometer in mahoniekast, 19e eeuw Holland, l. 94 cm. ...[more]
Tapijt, Nain 200 x 134 cm.
Carpet, Nain 200 x 134 cm.Tapijt, Nain 200 x 134 cm. ...[more]
Zwartlak 6-slags kamerscherm met parelmoer ingelegd en reliëf van dieren, vazen en potten, China 20e eeuw, h. 180, br. 240 cm. ...[more]
Banjo barometer in mahonie kast
Banjo barometer in mahonie kast, eind 19e eeuw, h. 97 cm. ...[more]
Lehmann baby vleugel in zwartlak kast, h. 97, br. 122, d. 142 cm. ...[more]
Mahonie Empire ledikant
Mahonie Empire ledikant, 19e eeuw ...[more]
Mahonie eenpersoons ledikant
Mahonie eenpersoons ledikant, 19e eeuw, h. 99, br. 190, d. 97 cm. ...[more]
Kapitale spiegel in goudlaklijst
Kapitale facetgeslepen spiegel in goudlakn lijst, 223 x 125 cm. ...[more]
Mahonie buffetkast met opstand.
Mahonie buffetkast, opstand met 2 gevensterde glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 deels glazen deuren, ca. 1900, h. 188, br. 113, d. 40 cm...
Kristallen schoorsteen pendule
A glass penduleKristallen schoorsteen pendule, h. 17 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 290 x 215 cm.
Carpet, HerizTapijt, Heriz 290 x 215 cm. ...[more]
Eiken Art Deco nachtkastje met paneeldeur, h. 53, br. 44 x 35 cm. ...[more]
Witlak houten piedestal
White laquer piedestal with marble top, h. 101 cm.Witlak houten piedestal met marmeren blad, h. 101 cm. ...[more]
Oak grandfather chair with adjustable backEiken rookstoel met verstelbare rug en bekleed met gebloemde stof ...[more]
Polychrome painted wooden rocking horse, with reed velvet seating, h. 67 cm.Polychroom beschilderde houten hobbelpaard, met rood fluweel zitting...
Mahonie tafel
Mahonie tafel met 2 uitschuifbladen op gebogen poten verbonden door regel, ca. 1925, h. 78, br. 135, d. 85 cm. (uitschuifbaar tot 220 cm.) ...[...
Serie van 4 eiken Art Deco stoelen met zijden zitting. ...[more]
Bronzen sculptuur van panter
Bronze sculpture of a panther, h. 52, w. 60 cm.Bronzen sculptuur van panter, h. 52, br. 60 cm. ...[more]
Lot van 3 Amsterdamse school lopertjes met geomentrische motieven, w.o. 1x zijde, ca. 1920, ca. 145 x 40 cm. ...[more]
Amsterdamse school tafelkleed
Amsterdamse school trijp tafelkleed, ca. 1920, 166 x 145 cm. (slijtage) ...[more]
Lot van 3 Amsterdamse school kapstok trijp kleden, ca. 1920, 135 x 93 cm., 142 x 93 en 140 x 82 cm. ...[more]
Tricycle with brooks saddle and basket (rust spots)Driewieler met brooks zadel en mandje (roestplekjes) ...[more]
IJzeren wijnrek
Iron wine rack for 24 bottles, h. 95 cm.IJzeren wijnrek voor 24 flessen, zijkant ajour gehamerd met schilden, h. 95 cm. ...[more]
Rotan gevlochten armstoel.
Rotan gevlochten armstoel. ...[more]
Stel mahonie ronde bijzettafels
A set mahogany coffee tables, h. 59, diam. 49 cm.Stel mahonie ronde bijzettafels, h. 59, diam. 49 cm. ...[more]
Serie van 3 eiken armstoelen
Serie van 3 eiken armstoelen met roodskai zitting. ...[more]
Teakhouten dressboy
Teakhouten dressboy met kledinghanger en 2 laadjes (1 knopje van lade los), h. 120 cm. ...[more]
Stel eiken Art Deco armstoelen met gestreepte stoffen zitting en eiken Art Deco 8-kantige bijzettafel, h. 60, br. 63 cm. ...[more]
Glazen 'end of the week'schaal
A glass énd of the week'colored scale in red shades diam. 36 cm. h. 20cm.Glazen gekleurde 'end of the week' schaal in rode tinten, diam. 36 cm. ...
Eiken dubbele lessenaar
Oak double lectern standard, 19th century, h. 78 cm.Eiken dubbele lessenaar/ muziekblad standaard, 19e eeuw, h. 78 ...[more]
Tapijt, Keshan 340 x 215 cm.
Tapijt, Keshan 340 x 215 cm. ...[more]
IJzeren lampenvoet met olifanten
Iron 2-lights lampstand with elephants, with tiffany-style lampshade, h. 86 cm.IJzeren 2-lichts lampenvoet met olifanten met tiffany-stijl lampe...
Eiken Art Deco archiefkast
Oak Art Deco archive cabinet, h. 112 w. 46 d. 37 cm.Eiken Art Deco archiefkast met roltop deur en slot, h. 112 br. 46 d. 37 cm. ...[more]
Mahogany Amsterdamse school dresser with drawers and doors, h. 162, w. 180, d. 64 cm.Mahonie Amsterdamsche School dressoir met in de opstand 2 v...
Tafelklok in noten kast, 30-er jaren, h. 21, br. 22 cm. ...[more]
Glazen fruitschaal waarop vogels
A glass fruit bowl with 3 brown birds, h. 16 cm. diam. 30cm. (A)Dikwandig glazen fruitschaal waarop 3 bruine vogels, op voet diam. 30, h. 16cm. ...
Dikglazen design lamp, Daum
Crystal design lamp, with fabric shade, sign. Daum France, h. 69 cm.Kristallen design lamp, met stoffen kap, ges. Daum France, h. 69 ...[more]
Gebeitste grenen dekselkist
Gebeitste grenen dekselkist met bolle deksel en inhoud met verkleedartikelen, h. 52, br. 83, d. 46 cm. ...[more]
Amsterdamse school divankleed
Amsterdamse school trijp divankleed met geometrische motieven, ca. 1920, 270 x 133 cm. (motschade) ...[more]
Rookglazen art-deco sierschaal
Brown heavy glass art-deco bowl, diam. 35 cm.Rookglazen Art-Deco sierschaal, diam. 35 cm. ...[more]
Mahogany Amsterdamse school dinner set with table and 6 chairs, table h. 76, size 227 x 100 cm.Mahonie Amsterdamsche School eethoek met uitschuif...
Chroomen design kapstok
Chrome design hatstand with 5 hooks, w. 74 cm.Chromen design kapstok met 5 haken en hoedenplank, br. 74 cm. ...[more]
A glass scale diam. 38 cm.Glazen rood/gele schaal, diam.38 cm. ...[more]
Stel Amsterdamse school fauteuils met coromandelhouten ornamenten en rode bekleding. ...[more]
A glass sculpture of a red duck h. 50 cm. (A)Dikwandige glazen sculptuur van rode eend op transparant voet, h. 50cm. ...[more]
A glass sculpture of a fishDikwandig glazen sculptuur van vis in bruine tint op transaparant voet, h. 35 cm. ...[more]
Rood glazen balustervormige vaas
A red glass vaze h. 40cm.Rood glazen balustervormige vaas op transaparante voet, h. 40 cm. ...[more]
Roodlak houten dekenkist
Roodlak houten dekenkist, h. 42, br. 80, d. 47 cm. ...[more]
Deventer tapijt (motschade)
Hoogpolig handgeknoopt wollen Amsterdamse School tapijt, met etiket K.V.T. (Koninklijke Vereenigde Tapijtfabrieken), Moordrecht / Deventer, ca. ...
-
1693 item(s)/page