Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1693 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1693 item(s)

Mahonie Empire tafel op witgeschilderde bloempoot uitlopend in plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 82, diam. 104 cm. ...[more]

Fauteuil en voetenbank met paisley stoffering bekleed. ...[more]

Stel noten Louis XV-stijl nachtkastjes met 4 laadjes, h. 80, br. 36, d. 30 cm. ...[more]

Kashmar carpet 388 x 296 cm.Tapijt, Kashmar 388 x 296 cm. ...[more]

Tabriz carpet, 390 x 294 cm.Tapijt, Tabriz 390 x 294 cm. ...[more]

Gorse & Kallman vleugel in mahonie kast, Berlin Duitsland, waarbij pianokruk. ...[more]

Mahal carpet 320 x 210 cm.Tapijt, Mahal 320 x 210 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier kledingkast met geschulpte kap en een paneeldeur, 19e eeuw, h. 172, br. 98, d. 48 cm. ...[more]

Mahonie bureau met zwartleer ingelegd blad, 9 laden op klauwpoten, 19e eeuw, h. 79, br. 122, d. 60 cm. ...[more]

Mahonie Victoriaans bureau met opstand, 4 laden op gedraaide poten, Engeland ca. 1890, h. 89, br. 130, d. 70 cm. ...[more]

Bachtiar carpet 263 x 160 cm.Tapijt, Bachtiar 263 x 160 cm. ...[more]

Mahonie pianokruk met stoffen zitting, h. 50, br. 46, d. 38 cm. ...[more]

cabinet with two drawersNoten kastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 75, br. 100, d. 55 cm. ...[more]

Stel hoefvormige armstoelen met gestoken Long Life symbool in rugleuning, China 20e eeuw. ...[more]

China carpret, 280 x 177 cm.Tapijt, China 280 x 177 cm. ...[more]

Houten naaicommode met snijwerk van vogels en bloemen rustend poten versierd met nagas, Indonesië, h. 70, br. 50, d. 40 cm. ...[more]

Noten armstoel met gestoken lier in rugleuning. ...[more]

Lot 208

Mahonie bureau

Mahonie Edwardiaanse lectuurstandaard, zgn. Canterbury met lade, Engeland ca. 1900, h. 53, br. 50, d. 40 cm. ...[more]

Mahonie Willem III fauteuil op sabelpoten en rood velourse bekleding, ca. 1880. ...[more]

Meshed carpet 305 x 213 cm.Tapijt, Meshed 305 x 213 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier linnenkast met rechte kap en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 220, br. 145, d. 45 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier boekenkast met 2 deels glazen deuren, 19e eeuw, h. 220, br. 170, d. 53 cm. (zijkanten gescheurd) ...[more]

Mahonie Biedermeier kapspiegel, 19e eeuw, h. 66, br. 63, d. 26 cm. ...[more]

Lot 216

Mahonie bureau

Mahonie commode met 4 orgelgebogen laden met brons beslag, 18e eeuw, h. 81, br. 97, d. 56 cm. ...[more]

Mahonie partner-desk met groenleer ingelegd blad en 6 laden op gedraaide poten, h. 78, br. 188, d. 104 cm. ...[more]

Copper desklamp with orange glass lampshadeKoperen verstelbare bureaulamp met bruin glazen kap. ...[more]

TAble lamp with whit glass shade, h. 86 cm.Schemerlamp in koperen montuur met wit opaline bolkap, h. 86 cm. ...[more]

Mahonie commode met 5 laden, been ingelegde slotplaten en messing grepen met prieel, Engeland 19e eeuw, h. 100, br. 112, d. 53 cm. ...[more]

Keshan carpet 293 x 203 cm.Tapijt, Keshan 293 x 203 cm. ...[more]

Deels beschilderde houten waterpomp met koperen kraan en ijzeren hendel, h. 135, br. 52, d. 41 cm. (+ extra koperen kraan) ...[more]

Eiken waterpomp met 2 koperen kranen en ijzeren hendel, h. 120, br. 45, d. 40 cm. ...[more]

Kristallen 3-lichts zakkroon met kralen, h. 70 cm. ...[more]

Dubbele kaaspers met katrollen en gewichten, h. 160, br. 150, d. 87 cm. hierbij diverse houten kaasvormen. ...[more]

Mirror in mahogany frame, h. 165, w. 74 cm.Facet geslepen rechthoekige spiegel in een mahonie lijst, h. 165, br. 74 cm. ...[more]

Mahonie tafel, zgn. flap a/d wand op gedraaide poot uitlopend in 3 spant, 19e eeuw, h. 78, diam. 95 cm. ...[more]

Eiken armstoel met lederen bekleding en ingestempelde dolfijn motieven. ...[more]

Stel iepenhouten Louis XVI korenaars armstoelen, ca. 1820. ...[more]

Pair of Hindeloper polychrome painted mourning chairs, 19th centuryStel Hindeloopen polychroom beschilderde rouwstoelen, 19e eeuw ...[more]

Grenenhouten bibliotheek/bed trapje met resten van polychroom beschildering, 18e eeuw, h. 85, br. 63, d. 36 cm. (in slechte staat) ...[more]

Eiken bureau met bruinleer ingelegd blad, 2 laden op harpvormige poten verbonden door regel, h. 78, br. 160, d. 80 cm. ...[more]

Glazen 12 lichts hanglamp met pegels (1 vetrand gebroken) ...[more]

Glazen 5 lichts hanglamp met pegels. ...[more]

  • 1693 item(s)