- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
1693 item(s)/page
Mahonie Empire tafel,
Mahonie Empire tafel op witgeschilderde bloempoot uitlopend in plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 82, diam. 104 cm. ...[more]
Fauteuil met voetenbank, Paisley
Fauteuil en voetenbank met paisley stoffering bekleed. ...[more]
Stel noten Louis XV-stijl nachtkastjes met 4 laadjes, h. 80, br. 36, d. 30 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse klapbuffet
Tapijt, Kashmar 388 x 296 cm.
Kashmar carpet 388 x 296 cm.Tapijt, Kashmar 388 x 296 cm. ...[more]
Mahonie bibliotheektafel/bureau
Tapijt, Tabriz 390 x 294 cm.
Tabriz carpet, 390 x 294 cm.Tapijt, Tabriz 390 x 294 cm. ...[more]
Gorse & Kallman vleugel in mahonie kast, Berlin Duitsland, waarbij pianokruk. ...[more]
Tapijt, Mahal 320 x 210 cm.
Mahal carpet 320 x 210 cm.Tapijt, Mahal 320 x 210 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier kledingkast
Mahonie Biedermeier kledingkast met geschulpte kap en een paneeldeur, 19e eeuw, h. 172, br. 98, d. 48 cm. ...[more]
Mahonie bureau met zwartleer ingelegd blad, 9 laden op klauwpoten, 19e eeuw, h. 79, br. 122, d. 60 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaans bureau
Mahonie Victoriaans bureau met opstand, 4 laden op gedraaide poten, Engeland ca. 1890, h. 89, br. 130, d. 70 cm. ...[more]
Tapijt, Bachtiar 263 x 160 cm.
Bachtiar carpet 263 x 160 cm.Tapijt, Bachtiar 263 x 160 cm. ...[more]
Mahonie pianokruk
Mahonie pianokruk met stoffen zitting, h. 50, br. 46, d. 38 cm. ...[more]
cabinet with two drawersNoten kastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 75, br. 100, d. 55 cm. ...[more]
Olmenhouten bruidskast, Chian
Stel hoefvormige armstoelen met gestoken Long Life symbool in rugleuning, China 20e eeuw. ...[more]
Tapijt, China 280 x 177 cm.
China carpret, 280 x 177 cm.Tapijt, China 280 x 177 cm. ...[more]
Houten naaicommode met snijwerk van vogels en bloemen rustend poten versierd met nagas, Indonesië, h. 70, br. 50, d. 40 cm. ...[more]
Mahonie gefineerd bureau
Noten armstoel met gestoken lier
Noten armstoel met gestoken lier in rugleuning. ...[more]
Mahonie bureau
Mahonie Edwardiaanse lectuurstandaard, zgn. Canterbury met lade, Engeland ca. 1900, h. 53, br. 50, d. 40 cm. ...[more]
Mahonie Willem III fauteuil
Mahonie Willem III fauteuil op sabelpoten en rood velourse bekleding, ca. 1880. ...[more]
Tapijt, Meshed 305 x 213 cm.
Meshed carpet 305 x 213 cm.Tapijt, Meshed 305 x 213 cm. ...[more]
Mahonie linnenkast
Mahonie Biedermeier linnenkast met rechte kap en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 220, br. 145, d. 45 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier boekenkast
Mahonie Biedermeier boekenkast met 2 deels glazen deuren, 19e eeuw, h. 220, br. 170, d. 53 cm. (zijkanten gescheurd) ...[more]
Mahonie Biedermeier kapspiegel
Mahonie Biedermeier kapspiegel, 19e eeuw, h. 66, br. 63, d. 26 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse commode
Mahonie bureau
Mahonie commode met 4 laden
Mahonie commode met 4 orgelgebogen laden met brons beslag, 18e eeuw, h. 81, br. 97, d. 56 cm. ...[more]
Mahonie partner-desk met groenleer ingelegd blad en 6 laden op gedraaide poten, h. 78, br. 188, d. 104 cm. ...[more]
Koperen bureaulamp
Copper desklamp with orange glass lampshadeKoperen verstelbare bureaulamp met bruin glazen kap. ...[more]
Schemerlamp in koperen montuur
TAble lamp with whit glass shade, h. 86 cm.Schemerlamp in koperen montuur met wit opaline bolkap, h. 86 cm. ...[more]
Mahonie Commode met 5 laden
Mahonie commode met 5 laden, been ingelegde slotplaten en messing grepen met prieel, Engeland 19e eeuw, h. 100, br. 112, d. 53 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI penantkastje
Tapijt, Keshan 293 x 203 cm.
Keshan carpet 293 x 203 cm.Tapijt, Keshan 293 x 203 cm. ...[more]
Deels beschilderde houten waterpomp met koperen kraan en ijzeren hendel, h. 135, br. 52, d. 41 cm. (+ extra koperen kraan) ...[more]
Eiken waterpomp met 2 koperen kranen en ijzeren hendel, h. 120, br. 45, d. 40 cm. ...[more]
Gebeitst houten kaaspers
Kristallen zakkroon met kralen
Kristallen 3-lichts zakkroon met kralen, h. 70 cm. ...[more]
Dubbele kaaspers met kaasvormen
Dubbele kaaspers met katrollen en gewichten, h. 160, br. 150, d. 87 cm. hierbij diverse houten kaasvormen. ...[more]
Mirror in mahogany frame, h. 165, w. 74 cm.Facet geslepen rechthoekige spiegel in een mahonie lijst, h. 165, br. 74 cm. ...[more]
Mahonie tafel, zgn. flap a/d wand op gedraaide poot uitlopend in 3 spant, 19e eeuw, h. 78, diam. 95 cm. ...[more]
Eiken armstoel met lederen bekleding en ingestempelde dolfijn motieven. ...[more]
Stel iepenhouten Louis XVI korenaars armstoelen, ca. 1820. ...[more]
Stel Hindeloopen rouwstoelen
Pair of Hindeloper polychrome painted mourning chairs, 19th centuryStel Hindeloopen polychroom beschilderde rouwstoelen, 19e eeuw ...[more]
Grenenhouten bibliotheek/bed trapje met resten van polychroom beschildering, 18e eeuw, h. 85, br. 63, d. 36 cm. (in slechte staat) ...[more]
Eiken bureau met bruinleer ingelegd blad, 2 laden op harpvormige poten verbonden door regel, h. 78, br. 160, d. 80 cm. ...[more]
Glazen 12 lichts hanglamp
Glazen 12 lichts hanglamp met pegels (1 vetrand gebroken) ...[more]
Glazen 5 lichts hanglamp
Glazen 5 lichts hanglamp met pegels. ...[more]
1693 item(s)/page