Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1693 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1693 item(s)

Lot 4185

Piedestal

Marble bust of a lady, h. 49 cm. (defect)Marmeren buste van dame in jacht/militair uniform, h. 49 cm. (defecten) ...[more]

Coach Horses, coloured engraving from 1798, 58 x83 cm. (tear)Coach Horses, ingekleurde gravure uit 1798, 58 x 83 cm.(scheur) ...[more]

Twee burberry trenchcoats ...[more]

Beschilderde slee met beuken handgreep, de bak versierd met polychroom decor van bloemen, mogelijk West Friesland 18e eeuw, h. 77 cm. ...[more]

Serie van 2 kopergravures van paardenskeletten, 18e eeuw 19 x 15 cm. ...[more]

Chaise Horses, coloured engraving from 1798, 60 x 84 cm.Chaise Horses, ingekleurde gravure uit 1798, 60 x 84 cm. ...[more]

  • 1693 item(s)