Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Clocks (22)
22 item(s)

  • 22 item(s)

Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok met lier uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]

Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok, met houten uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]

Weense snaarregulateur in mahonie kast met emaille wijzerplaat en 2 gewichten, 19e eeuw, h. 118 cm. ...[more]

Wall clock, friese stoelklok, 20th centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, h. 76 cm. ...[more]

Wall clock, Fries stoelklok, 20the centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, 20e eeuw, h. 76 cm. ...[more]

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. ...[more]

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw, h. 145 cm. (1 bazuinblazer mist + 3 gewichten) ...[more]

Staand horloge in eiken kast met reliëf gestoken bloemen, 8 daags uurwerk en messing wijzerplaat, Oostenrijk ca. 1920, h. 200 cm. ...[more]

Schoorsteen pendule met metalen wijzerplaat in eiken kast, adres: Junghans, h. 32 cm. ...[more]

Art Nouveau pendule in zwart geaderd marmeren kast, gedecoreerd met geelkoperen duiventrossen, h. 35 cm. (+ sleutel) ...[more]

Marmeren Art Deco pendule met verzilverde bronzen ornamenten, h. 23 cm. (geen sleutel) ...[more]

Art Deco pendule bekroond met dame en lammetje en vogel op marmeren basement, h. 36 cm. (+ slinger en sleutel) ...[more]

  • 22 item(s)