Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Collectables (313)
313 item(s)

  • 313 item(s)

Mahonie Edwardiaanse lectuurstandaard, zgn. Canterbury met lade, Engeland ca. 1900, h. 53, br. 50, d. 40 cm. ...[more]

Deels beschilderde houten waterpomp met koperen kraan en ijzeren hendel, h. 135, br. 52, d. 41 cm. (+ extra koperen kraan) ...[more]

Eiken waterpomp met 2 koperen kranen en ijzeren hendel, h. 120, br. 45, d. 40 cm. ...[more]

Dubbele kaaspers met katrollen en gewichten, h. 160, br. 150, d. 87 cm. hierbij diverse houten kaasvormen. ...[more]

Mahonie haardscherm met lederen beschilderd bloemdecor, h. 76 cm. ...[more]

Vierkante bruinlederen hoedendoos, gemono. ADC met vilten hoge hoed. ...[more]

Gevlamd houten theestoof met hengsel, 19e eeuw, h. 33, diam. 30 cm. ...[more]

Eiken gestoken sculptuur van een staande leeuw met wapenschild, vermoedelijk 18e eeuw, h. 48 cm. ...[more]

Houten gestoken sculptuur van Maria Magdalena, h. 45 cm. ...[more]

Zwarthouten Empire kolompendule met bronzen beslag, Romeinse becijfering, 19e eeuw, h. 47 cm. ...[more]

Houten Heilige beeld (Theresa) met resten van polychromie, 17e eeuw, h. 30 cm. (handen ontbreken) ...[more]

Stel documenten op perkament met lakstempels, Holland ca. 1774, 46 x 67 cm. ...[more]

Lot van 6 houten ellematen, w.o. Fries kersnede. ...[more]

Stel handgesneden eiken Gotisch-stijl panelen van voedende pelikaan als symbool van Christus en Het lam Gods 39 cm. ...[more]

Stel bronzen 2 lichts wandappliques met saterkop, h. 53 cm. ...[more]

Lot 3015

Staten bijbel

Staten bijbel, uitgave 1873, met prenten van Gustave Doré ...[more]

Lot van 4 Friese kerfsnede mangelplanken, 20e eeuw, ca. l. 94 cm. ...[more]

Lot van 2 Friese kerfsnede mangelplanken, 1x gedat 1885, l. 86 en 72 cm. ...[more]

Lot van 2 mahonie dekselkistjes, 19e eeuw. ...[more]

Lot van een schildpad dekseldoosje op 4 bolpootje met medaillon van stadsgezicht en parelmoer dekseldoosje, 19e eeuw. ...[more]

Lot van 6 houten katrollen met touw en ijzeren haken. ...[more]

Lot van 2 waaiers (1x defect) ...[more]

Lot van 3 opaline "bruids" vazen met beschilderd decor van landschappen, ca. 1900, h. 42 en 28 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Stel porseleinen sculpturen van heer en dame met bloemenmand, h. 35 cm. (1 vinger mist en rok met defecten) ...[more]

Miniatuur portet op papier in koperen lijstje, 19e eeuw, 9 x 8 cm. ...[more]

Stel verzilverde tafellampjes met roze kapjes, h.33,5 cm. ...[more]

Lot van 5 aardewerk borden met bloemdecor met gele lip, eind 18e eeuw, diam. 23 cm. (div. kwal.) ...[more]

Stel gietijzeren tuinvazen op vierkanten voet, h. 34, diam. 27 cm. ...[more]

Pair of 2 white iron garden vases, 19 centuryTwee stellen wit gietijzeren tuinvazen, 19e eeuw ...[more]

Kapitale tinnen schenkkan op bord, h. 54 cm. ...[more]

Lot van 4 ijzeren tuinvazen, vierkante en langwerpige, 19e/ 20e eeuw ...[more]

Uitgebreid aardewerk Mason's servies met bloemdecor, model Strathmore, w.o. theeservies, Engeland ca. 1923-1940. (div. kwal.) ...[more]

Kristallen piece de milieu met geëtst decor, h. 50 cm. ...[more]

Pair of cristal waterjugs, h. 26 cm.Stel kristallen geslepen waterkaraffen, h. 26 cm. ...[more]

30 delen porseleinen servies met bloemdecor. (div. kwal.) hierbij een Bavarie gebakstel. ...[more]

Lot 3047

Reisschaak set

Eiken Soester spiegel met facetgeslepen rand, 54 x 33 cm. ...[more]

Marmeren pendule bekroond met mansfiguur, h. 42 cm. (+ slinger en sleutel) ...[more]

Kristallen glasservies w.o. champagne flutes, wijnglazen en coupes, diverse maten, gemerkt ...[more]

  • 313 item(s)