Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)
Live webcast

Auction dates


Viewing dates

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Venue address

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Refine your search

Sale Section

  • Kasten (modern) (26)
Remove filter

Estimate

Filter by Price Range

Category

26 item(s)

Filtered by:

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • List
  • Grid
  • 26 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Eiken dressoir met opstand, 2 laden en 2 paneeldeuren geflankeerd door leeuwenkoppen, ca. 1900, h. 133, br. 150, d. 55 cm. ...[more]

Lehmann baby vleugel in zwartlak kast, h. 97, br. 122, d. 142 cm. ...[more]

Mahonie buffetkast, opstand met 2 gevensterde glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 deels glazen deuren, ca. 1900, h. 188, br. 113, d. 40 cm...

Eiken Art Deco nachtkastje met paneeldeur, h. 53, br. 44 x 35 cm. ...[more]

Oak Art Deco archive cabinet, h. 112 w. 46 d. 37 cm.Eiken Art Deco archiefkast met roltop deur en slot, h. 112 br. 46 d. 37 cm. ...[more]

Mahogany Amsterdamse school dresser with drawers and doors, h. 162, w. 180, d. 64 cm.Mahonie Amsterdamsche School dressoir met in de opstand 2 v...

Gebeitste grenen dekselkist met bolle deksel en inhoud met verkleedartikelen, h. 52, br. 83, d. 46 cm. ...[more]

Chrome design hatstand with 5 hooks, w. 74 cm.Chromen design kapstok met 5 haken en hoedenplank, br. 74 cm. ...[more]

Eiken open boekenkast met 8 vakken, etiket achterzijde, meubelfabriek L.O.V. Oosterbeek, ca. 1920, h. 146, br. 185, d. 32 cm. ...[more]

Lot 559

Grenen spekkast

Grenen spekkast met een paneeldeur en 3 laden met porseleinen knoppen, eind 19e eeuw, h. 108, br. 95, d. 43 cm. (zonder sleutel) ...[more]

Lot 560

Grenen spekkast

Grenen spekkast met een paneeldeur en 4 laden met porseleinen knoppen, eind 19e eeuw, h. 146, br. 104, d. 45 cm. ...[more]

Grijsgelakt design wandtafel op 8 hoekige pilaren, h. 81, br. 179, d. 46 cm. ...[more]

Eiken Art-Deco lectuur standaard, h. 70 cm. ...[more]

Mahonie shaving cabinet with mirror, 1 drawer and 2 paneldoors, England ca. 1900, h. 155 w. 46 d. 34 cm.Mahonie scheerkast met spiegel opstand, m...

Lot 663

Witlak dressoir

White laquer dresser with 4 drawers, h. 50 w. 162 d. 30 cm.Witlak dressoir met 4 laden en 1 klep, met aardewerk knoppen, h. 50 br. 162 d. 30 cm. ...

Green metal Olivetti desk with purple skai top, h. 77, size 199 x 50 cm.Groen metalen Olivetti bureau met ladeblok en deur, het blad afgedekt do...

Rosewood design dressoir, with interior, Denmark mid-century, h. 80 w. 190 d. 47 cm.Teakhouten design dressoir met roffeldeur, waarachter interi...

Red laquer design dressoir with 2 sliding doors and interior with drawers, h. 70 w. 280 d. 50 cm.Roodlak design dressoir, met 2 schuifdeuren waar...

Retro baby blue 'Florida' fridge, made by: En Levin, h. 92 w. 102 d. 64 cm.Retro baby blauwe 'Florida' ijskast, fabrikant: En Levin, h. 92 br. 1...

Verchroomde kast met 3 glazen planken, vermoedelijk ontwerp Poul Cadovius, systeem Abstacta, Denemarken, h. 97, br. 82, d. 43 cm. ...[more]

Kersenhouten dressoir met 3 paneeldeuren en 2 laden, h. 96, br. 190, d. 53 cm. met etiket Ambitat ...[more]

Kersenhouten tv meubel met 4 paneeldeuren en 2 laden, h. 176, br. 125, d. 65 cm. met etiket Ambitat ...[more]

Kersenhouten boekenkast met 2 ovale glazen deuren 4 glazen klapdeurtjes, onderkast met 3 paneeldeuren, h. 96, 225, br. 200, d. 52 cm. met etiket...

Mahogany veneerd bookcase with 4 glass and 4 panel doors, h. 230 w. 206 d. 57 cm.Mahonie gefineerde boekenkast voorzien van 4 beglaasde deuren, e...

Grenen keukenbuffet met 2 glazen deuren en 4 diverse laden, h. 173, br. 108, d. 53 cm. ...[more]

Grenen keukenbuffet met 3 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 172, br. 120, d. 50 cm. ...[more]

Loading...Loading...
  • 26 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots