Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Tafels (klassiek) (45)

45 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 45 item(s)

Mahogany coffee table, h. 75, diam. 60 cm.Mahonie ronde bijzettafel, h. 75, diam. 60 cm. ...[more]

Mahonie Victoriaanse etagere met marmeren blad en 3 planken, Engeland ca. 1880, h. 118, br. 140, d. 45 cm. ...[more]

Mahonie trumeau met marmeren blad en zijlade op gebogen poten, 19e eeuw, h. 75, br. 90, d. 45 cm. ...[more]

Mahonie tafel met opklapbaar blad op blokpoten, 19e eeuw, h. 72, br. 113, d. 99 cm. ...[more]

Mahonie tafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, eind 19e eeuw, h. 77, diam. 120 cm. ...[more]

Mahonie coulissentafel op blokpoot uitlopend in 4 sprant met gestoken rozen, 19e eeuw, h. 85, diam. 120 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier toilettafel met draaibare spiegel en lade, 19e eeuw, h. 165, br. 85, d. 50 cm. ...[more]

Noten Louis XV-stijl commode met 3 laden op gebogen poten, h. 69, br. 40, d. 28 cm. ...[more]

Mahonie Willem III coulissentafel op sabelpoten, ca. 1880, h. 76, br. 135, d. 105 cm. met tussenblad 135 x 50 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met rood velourse bekleding, 19e eeuw en voetenbankje. ...[more]

Wortelnoten gefineerde Chippendale-stijl salontafel op bolklauwpoten, h. 58, br. 100, d. 55 cm. ...[more]

Mahonie bijzettafeltje met 3 laden op gebogen poten verbonden door etage, 19e eeuw, h. 67, br. 46, d. 38 cm. ...[more]

Mahonie Edwardiaanse dommeknecht met zijbladen met 3 laden, Engeland ca. 1880, h. 68, br. 73, d. 53 cm. ...[more]

Mahonie sidetable ingelegd met bies en 3 laden, h. 75, br. 140, d. 40 cm. ...[more]

Mahonie Victoriaanse sidetable met lade op gedraaide poten, Engeland ca. 1890, h. 72, br. 120, d. 58 cm. ...[more]

Mahonie Empire tafel op witgeschilderde bloempoot uitlopend in plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 82, diam. 104 cm. ...[more]

Mahonie bureau met zwartleer ingelegd blad, 9 laden op klauwpoten, 19e eeuw, h. 79, br. 122, d. 60 cm. ...[more]

Houten naaicommode met snijwerk van vogels en bloemen rustend poten versierd met nagas, Indonesië, h. 70, br. 50, d. 40 cm. ...[more]

Mahonie coulissentafel met geschulpte bladrand op bloempoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 74, br. 145, d. 115 cm. ...[more]

Lot 208

Mahonie bureau

Mahonie Biedermeier kapspiegel, 19e eeuw, h. 66, br. 63, d. 26 cm. ...[more]

Lot 216

Mahonie bureau

Mahonie partner-desk met groenleer ingelegd blad en 6 laden op gedraaide poten, h. 78, br. 188, d. 104 cm. ...[more]

Mahonie tafel, zgn. flap a/d wand op gedraaide poot uitlopend in 3 spant, 19e eeuw, h. 78, diam. 95 cm. ...[more]

Eiken bureau met bruinleer ingelegd blad, 2 laden op harpvormige poten verbonden door regel, h. 78, br. 160, d. 80 cm. ...[more]

Houten 8-hoekige salontafel met 2 uitschuifbladen, h. 48, br. 105 cm. ...[more]

  • 45 item(s)