Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Lots with images only Remove filter

  • Curiosa (modern) overige (57)

57 item(s)

  • Lots with images only,
  • Sale Section
  • 57 item(s)

Bronze sculpture of a panther, h. 52, w. 60 cm.Bronzen sculptuur van panter, h. 52, br. 60 cm. ...[more]

Lot van 3 Amsterdamse school lopertjes met geomentrische motieven, w.o. 1x zijde, ca. 1920, ca. 145 x 40 cm. ...[more]

Lot 519

IJzeren wijnrek

Tafelklok in noten kast, 30-er jaren, h. 21, br. 22 cm. ...[more]

Roodlak houten dekenkist, h. 42, br. 80, d. 47 cm. ...[more]

Geslepen spiegel in eiken rijkgestoken lijst, ca. 1900/20, 128 x 75 cm. ...[more]

Leica camera, with diverse lensesLeica RE analoge spiegelreflex camera met Vario Elmar-R 28-70 mm en 75-200 mm lens ...[more]

Lot van 2 globes op standaard, h. 48 en 43 cm. ...[more]

Metalen beschilderd model van spitfire, h. 20, br. 60, d. 57 cm. ...[more]

Polychrome painted sled with swan and doll, h. 54 cm.Polychroom beschilderde slee met zwaan als boegbeeld en pop, h. 54 cm. ...[more]

A leather globe in wooden case h. 75 cm.Lederen wereldbol op metalen houder, h. 75 cm. ...[more]

RVS wandkapstok met spiegel, h. 44, br. 100, d. 28 cm. ...[more]

Lot 594

Leren hutkoffer

Design celluloid serving tray, 68 x 42 cm.Celluloid Design dienblad, 68 x 42 cm. ...[more]

Stel kunstpalmen in pot, ca. 240 hoog, By Botanics tropycal. ...[more]

Stel gegoten sculpturen van duiven, h. 15 cm. ...[more]

Lot 642

Dressboy

Lot bestaande uit puntenslijper, kalender en passer in doos ...[more]

Bronze sculpture of a man, on marble base, h. 23 cm.Bronzen sculptuur van gehurkte man, gemonteerd op marmeren basement, h. 23 cm. ...[more]

Bronze sculpture of polar bear, h. 6 cm.Bronzen Art Deco lakstempel, GS met sculptuur van ijsbeer, h. 6 cm. ...[more]

Bronzen olifant met opklapbare kop met inktpot leunend op ton, h. 15 cm. ...[more]

Stel verzilverd bronzen Art Deco boekensteunen als pinguins, h. 16 cm. ...[more]

Art Deco sculptuur van danseres op onyx basement, h. 29 cm. (randschilfers) ...[more]

Three alarm clocks and two pocketwatches.Drie reiswekkers en twee zakhorloges. ...[more]

Cast polychrome sculpture of dashshund: Freddie, h. 37 cm.Gipsen sculptuur van teckel, Freddie, h. 37 cm. ...[more]

Art Deco sculptuur van leeuwin op marmeren basement, h. 20 cm. ...[more]

Stel hutkoffers met houten banden en leren handvaten, diverse maten ...[more]

Bronze sculpture of a dog, h. 40, w. 90 cm.Bronzen sculptuur van hond, naar Giacometti, h. 40, br. 90 cm. ...[more]

City of London cast iron litter bin, 49 x 37 cm.Gietijzeren afvalbak, met reliëftekst Litter City of London, 49 x 37 cm. ...[more]

Coca Cola cool box 46 x 36 cm.Coca Cola koelbox. 46 x 36 cm. ...[more]

A wooden sculpture of a duckHouten sculptuur van ski eend ...[more]

Zwartlak blikken Jugendstil 3-slags haardscherm met bloemdecor, Frankrijk ca. 1900, h. 110, br. 110 cm. ...[more]

Roodlak houten poppen heftruck, h. 80 cm.Roodlak houten poppen heftruck, h. 80 cm. ...[more]

A colletion of Steiff beersLot diverse Steiff knuffels, w.o. teckel, olifant, panter ...[more]

Enamel sign: Remmen-Service Westinghouse, 51 x 60 cm.Emaille bord Remmen-Service Westinghouse, 51 x 60 cm. ...[more]

Lot van Jugendstil tinnen vaas met bloemreliëf, h. 19 cm. en een Jugendstil schaal met dame, gemerkt onderzijde, h. 18 cm. ...[more]

  • 57 item(s)