Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1693 item(s)
  • 1693 item(s)

Eiken dressoir met opstand, 2 laden en 2 paneeldeuren geflankeerd door leeuwenkoppen, ca. 1900, h. 133, br. 150, d. 55 cm. ...[more]

Bronzen 6-lichts kaarsenkroon ...[more]

Keshan carpet 375 x 248 cm.Tapijt, Keshan 375 x 248 cm. ...[more]

Tabriz carpet 287 x 210 cm.Tapijt, Tabriz 287 x 210 cm. ...[more]

Lot 68

Mahonie sofa

Mahonie sofa met ingelegde bies geflankeerd door 2 pilasters en groen velourse bekleding, 19e eeuw, h. 103, br. 240, d. 78 cm. ...[more]

Serie van 4 zwartlak Willem III stoelen met gestoken bloemen en fruit ornamenten in leuning, Holland ca. 1880. ...[more]

Keshan carpet 400 x 260 cm.Tapijt, Keshan 400 x 260 cm. ...[more]

Bronze lamp with glass shadesBronzen Art Deco 6-lichts hangkroon met glazen bolkappen. ...[more]

Mahonie Biedermeier "zilver" kast gestoken kuif, een glazen deur en lade, 19e eeuw, h. 165, br. 93, d. 42 cm. ...[more]

Lot 78

Kluis

Mahonie Biedermeier bank met geschoren velourse bekleding, gestoken front met bloemmotieven, 19e eeuw, h. 90, br. 200, d. 65 cm. ...[more]

Kashmir carpet, 385 x 305 cm.Tapijt, Kashmir 385 x 305 cm. ...[more]

Wrought iron chandelier, diam. 100 cm.Smeedijzeren 8-lichts hangkroon, diam. 100 cm. ...[more]

Keshan carpet 298 x 202 cm.Tapijt, Keshan 298 x 202 cm. ...[more]

Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 215, br. 160, d. 58 cm. ...[more]

Oak lambing chair, England 18th century.Eiken bakstoel met een groene velourse zitting, Engeland 18e eeuw. ...[more]

Oak lambing chair, England 18th century.Eiken bakschommelstoel met groen velourse zitting, Engeland 18e eeuw. ...[more]

Eiken armstoel met hoge rugleuning en bekroond met uiltjes. ...[more]

OAk hall bench, 19th century, w. 106 cm.Eiken halbankje met snijwerk in de rug, 19e eeuw, br. 106 cm. ...[more]

Eiken hangvitrine met 1 deur, 18e eeuw, h. 64, br. 90, d. 20 cm. ...[more]

Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen, ca. 1800, h. 69, br. 108, d. 56 cm. ...[more]

Hanglamp met blauwe schaal en pegels. ...[more]

Carpet,Tapijt, Tabriz 300 x 202 cm. ...[more]

Oak lambing chair, England 18th century.Eiken bakstoel met klepzitting, op gebogen poten, Engeland 18e eeuw. ...[more]

Eiken monniken bank (stoel en tafel ineen) met klep. ...[more]

Mahonie tafel met opklapbaar blad op blokpoten, 19e eeuw, h. 72, br. 113, d. 99 cm. ...[more]

Keshan carpet 300 x 195 cm.Tapijt, Keshan 300 x 195 cm. ...[more]

Mahonie tafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, eind 19e eeuw, h. 77, diam. 120 cm. ...[more]

Tafellamp op mahonie getorste poot met stoffen kap, h. 96 cm. ...[more]

Lot 105

Mahonie commode

Eiken Renaissance-stijl fauteuil met gekleurde stof, met extra wit stoffen overtrek. ...[more]

Oak chair with wicker ratan sitEiken stoel met snijwerk in de rug een biezen zitting ...[more]

Eiken rankenkast met rechte kap, 2 rijkgestoken paneeldeuren en lade op bolpoten, Holland 18e eeuw, h. 190, br. 190, d. 70 cm. ...[more]

Mahonie coulissentafel op blokpoot uitlopend in 4 sprant met gestoken rozen, 19e eeuw, h. 85, diam. 120 cm. ...[more]

Oak Renaissance-style chairEiken Renaissance-stijl armfauteuil met gebloemde stof ...[more]

Carpet,Tapijt, Keshan 300 x 290 cm. ...[more]

Victoriaans breistoeltje met roze velourse bekleding en voetenbankje, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mahogany Biedermeier chaise longue, 19th century.Mahonie Biedermeier chaise longue met roze velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Lot 115

Eiken kabinet

Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren met schelpmotieven op 4 laden, 19e eeuw, h. 210, br. 165, d. 56 cm. ...[more]

Elmwood Windsor armchair, England ca. 1880.Iepenhouten Victoriaanse Windsor armstoel met gestoken leuning, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mahonie Daveport met 4 laden, de klep met groen vilt en onder de klep beschildering van figuren, h. 86, br. 60, d. 63 cm. ...[more]

Brass lamp with 3 white glass shadesGeelkoperen 3-lichts hanglamp met wit opaline bolkappen ...[more]

Geelkoperen wandlamp met wit opaline bolkap ...[more]

  • 1693 item(s)