552 item(s)/page
Pottery vase, Pieter Groeneveldt and West-germany vase.Aardewerk vaas, Pieter Groeneveldt en West-germany vaas. ...[more]
Lot van 2 sets borden, Mosa
Stel dikwandig glazen kandelaars
Stel dikwandig glazen kandelaars h. 25cm. ...[more]
Houten beschilderd schommelpaard
Wooden painted rocking horse on base, h. 70, w. 85, d. 36 cm.Houten beschilderd schommelpaard op onderstel, h. 70, br. 85, d. 36 cm. ...[more]
Beschilderde kunststof paspop
Beschilderde kunststof paspop op metalen onderstel, h. 120 cm. ...[more]
Serie van 4 ICE stoelen
Fornasetti, drie borden
Seder bord in doos Fornasetti
Fornasetti Palladio bord
Fornasetti, 2 stropdassen
Lot of 2 silk neck ties, 1x in box, Piero Fornasetti, Italy.Lot van 2 zijden stropdassen, 1 in verpakking, Piero Fornasetti, Italie. ...[more]
Fornasetti, losse boekjes
Fornasetti pennenhouder
Fornasetti dienblad
Fornasetti, 12 x meubelstof
Fioruccino poster
Fiorucci poster 4x
Fornasetti, poster klein
Fornasetti poster
Dikwandig glazen sculptuur
Dikwandig groen gekleurd glazen sculptuur van 'de boom', h. 46 cm. ...[more]
Dikwandig blauwglazen sculptuur van vis, 43 x 30cm. ...[more]
Glazen mille fiori vaas, h. 40cm. ...[more]
Porseleinen schaal op bronzen voet, h. 32cm. ...[more]
Set met 2 soldaten
A set with 2 colored metal soldiers, resp.28/ 46cm.Set met 2 metalen polychroom beschilderde soldaten, resp. 28cm. 46 cm. ...[more]
Pair of 2 bookshelfs, with lions, h. 19 cm.Stel boekensteunen met staande leeuwen rustend op houten basement, h. 19 cm. ...[more]
Lot van 3 diverse tegeltableau's
Art Deco cast sculpture of lady with wolf, 44 x 70 cm.Art Deco gipsen sculptuur van vrouw met jachthond, 44 x 70 cm. ...[more]
Zwartglazen bol vaas
Stel marmeren boekensteunen
A pair of marble bookends, h. 13 cm.Stel verchroomde boekensteunen met honden op marmeren basement, h. 14 cm. ...[more]
A white porcelain sculpture off a hawk, h. 30 cm.Wit porseleinen sculptuur van adelaar, h. 30 cm. ...[more]
Dikglazen siervaas
Dikglazen siervaas met ingesloten decor van blauw, geel en groen, h. 46 cm. ...[more]
Serie van 6 keuken voorraadpotten, 6 kleine en een olie en azijn fles. (div. kwal.) ...[more]
divankleed
Amsterdam School Rug (trijp), ca. 1925, L:260cm W:135cmAmsterdamse school divankleed (trijp), ca. 1925, 260 x 135 cm. ...[more]
Rotan kinderwieg met matras.
Rattan baby cot with matras.Rotan kinderwieg met matras. ...[more]
Stel glas-in-lood deuren
Bronzen sculptuur van stier
Bronze sculpture, Bull of Wall Street, h. 47, l. 72 cm.Bronzen sculptuur van stier, De stier van Wall Street, h. 47, l. 72 cm. ...[more]
Beschilderd houten model van grachtenpand met diverse deuren en ramen, h. 105, br. 60, d. 37 cm. ...[more]
Rectangular mirror in colored frame, 253 x 83 cm.Rechthoekige spiegel in gekleurde lijst, 253 x 83 cm. ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen sculptuur van haan, h. 29cm. ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen sculptuur 'the wave' h. 30 cm. ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen schaal
Dikwandig gekleurd glazen schaal op voet, diam. 40, h. 23 cm. ...[more]
Dikwandig rood gekleurd glazen schaal op voet. h. 24 cm. ...[more]
Stel dikwandig gekleurd glazen sculptures van appels h. 32 cm. ...[more]
Glazen millefiori vaas, h. 42 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van vrouwe Justitia, h. 40 cm. ...[more]
Stel marmeren boekensteunen
A pair of marble bookends, h. 10 cm.Stel marmeren boekensteunen, waarop zwart metalen hertjes gemonteerd, h. 10 cm. ...[more]
Aardewerk wandplaquette met pauw
Camera aircraft type K-25A
Fairchild camera aircraft type K-25A in suitcase, USA WWII.Fairchild camera aircraft type K-25A in koffer en toebehoren, USA WWII. ...[more]
KODAK, 'brownie Holiday Camera'
KODAK, Brownie holiday cameraKODAK, 'brownie Holiday Camera' in etui ...[more]
Kegelspel met 2 ballen
Skittles game with 9 skittles and 2 balls, late 19th century.Kegelspel met 9 kegels en 2 ballen, eind 19e/20 eeuw. ...[more]
Lot van 4 porseleinen beeldjes
Porseleinen pijp
Porseleinen pijp, met reliëf decor van bloemen, aan houten pijp, Duitsland 19e eeuw, l. 64 cm. ...[more]
Lot Napoleon (9X)
Lot van 8 sculpturen van Napoleon, w.o. brons, gips (gerestaureerd) en biscuit en een porseleinen dekseldoos. ...[more]
Porseleinen servies, w.o. Meissen
Tinnen klepkan, Normandië
Tinnen klepkan met 2 eikeltjes op duimrust en een tweekakig schanier en met eigenaarsinitialen L.D.F., Normandië 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
552 item(s)/page