- Apothekers special (315)
- Armbanden (21)
- Aziatica (21)
- Aziatisch porselein & aardewer (76)
- Broches (22)
- Colliers (29)
- Curiosa (modern) overige (74)
- Diverse (lots) (35)
- Drukwerk (klassiek) (45)
- Etnografica (5)
- Europees porselein & aardewerk (30)
- Europese Curiosa (88)
- Grafiek (modern) (109)
- Horloges (36)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (33)
- Keramiek en glaswerk (modern) (38)
- Klokken (klassiek) (13)
- Klokken (modern) (5)
- Luxury goods (tassen, pennen) (9)
- Oorbellen (34)
- Ringen (64)
- Schilderijen (klassiek) (219)
- Schilderijen (modern) (188)
- Spiegels (klassiek) (9)
- Stoelen en Banken (klassiek) (42)
- Stoelen en banken (modern) (83)
- Tafels (klassiek) (38)
- Tafels (modern) (41)
- Tapijten (klassiek) (32)
- Tapijten (modern) (15)
- Verlichting (klassiek) (9)
- Verlichting (modern) (46)
- Zilveren & gouden voorwerpen (172)
- Fine Art (562)
- Collectables (552)
- Clocks, Watches & Jewellery (250)
- Furniture (236)
- Decorative Art (171)
- Asian Art (97)
- Carpets & Rugs (44)
- Lighting (34)
- Musical Instruments & Memorabilia (25)
- Clocks (17)
- Sculpture (13)
- Salvage & Architectural Antiques (11)
- Glassware (6)
- Maps (5)
- Chinese Works of Art (4)
- Metalware (4)
- Vintage Fashion (4)
- Models, Toys, Dolls & Games (3)
- Scientific Instruments (3)
- Ceramics (2)
- Coins (2)
- Japanese Works of Art (2)
- Jewellery (2)
- Porcelain (2)
- Silver & Silver-plated items (2)
- Sporting Memorabilia & Equipment (2)
- Stamps (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Tools (1)
- Watercolours (1)
- Wines & Spirits (1)
2068 item(s)/page
Thomas Nix, abstract, aquarel
Nix, Thomas, signed, abstract, watercolor 33 x 48 cm.NIX, THOMAS, ges. en gedat. 1961 r.o., abstract, aquarel 33 x 48 cm. ...[more]
de Jong, biljetten, zeefdruk
Batterman, liggend naakt, board
Onbekend, 2 figuren, pendant, doek
Unknown, 2 figures, pendant, canvas 46 x 38 cm.ONBEKEND, 2 figuren, pendant, doek 46 x 38 cm. ...[more]
Onbekend, abstract, gouache
Dom, moeder en kind op strand, litho
Orsini, F., signed, view of Corsica, board 45 x 55 cm.ORSINI, F., ges. r.o., gezicht op baai te Corsica, board 45 x 55 cm. ...[more]
Gruber H. gezicht op meer, doek
Gruber, H., signed, villa at a mountain lake, canvas 40 x 50 cm.GRUBER, H., ges. l.o., villa bij bergmeer, doek 40 x 50 cm. ...[more]
Saal, O., signed, snowy landscape, canvas 46 x 66 cm.SAAL, O., ges. l.o., besneeuwd berglandschap, doek 46 x 66 cm. ...[more]
Unknown, panoramic landscape, marouflé 40 x 137 cm.ONBEKEND, onduid. ges., panoramisch gezicht op polderlandschap, marouflé 40 x 137 cm. ...[more]
Onbekend, mensen bij rotskust, board
Unknown, figures at the coast, board 18 x 24 cm.ONBEKEND, zonder signatuur, figuren bij rotskust, board 18 x 24 cm. ...[more]
Dooyewaard, Willem, ballerina, board
Lilanga, dansende figuren, doek
Lilanga, Georges, signed, dancing figures, canvas 60 x 80 cm.LILANGA, GEORGES (1934-2005), ges. r.o., dansende figuren, doek 60 x 80 cm. ...[more]
Lilanga, Georges, signed, dancing figures, canvas 60 x 60 cm.LILANGA, GEORGES (1934-2005), ges. r.o., dansende figuren, doek 60 x 60 cm. ...[more]
Geest, ontmoeting, doek
Oldenhave, Montmartre, doek
Collard, boerderij, aquarel
Collard, Leo, signed, factory, watercolor 26 x 46 cm.COLLARD, LEO (1930-1975), ges. r.o., fabriek achter hek, aquarel 26 x 46 cm. ...[more]
Helfferich, W. Herder met vee
Goubault, ballerina, doek
Goubault, Francis, signed, ballerina, canvas 66 x 54 cm.GOUBAULT, FRANCIS, ges. r.m., ballerina, doek 66 x 54 cm. ...[more]
David Hockney, poster
Sychkov, Feodor. Portret van vrouw
Lot with several antique drawings and engravingsDoos diverse antieke tekeningen en gravures ...[more]
Musch, taxi, aquarel
Musch, Leo, signed, taxi, watercolor 24 x 15 cm.MUSCH, LEO, ges. en gedat. 1970 l.o., taxi, aquarel 24 x 15 cm. ...[more]
de Hoog, palingrokers, ets
Lafeber, schip in dok, gouache
Toon, gezicht op vaart, aquarel
Erfmann, baadster, aquarel
Mankes, muisjes, ets
Mankes, Jan, signed, 4 mice in grass, etching 22 x 16 cm.MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., vier muisjes in het gras, ets 22 x 16 cm. ...[more]
Piggelen, portret van dame, board
Mankes, twee muisjes, ets
Mankes, Jan, signed, 2 mice, etching 10 x 12 cm.MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., twee muisjes, ets 10 x 12 cm. ...[more]
Mankes, paard, ets
Mankes, Jan, signed, horse, etching 13 x 18 cm.MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., paard, ets 13 x 18 cm. ...[more]
Onbekend, figuren aan zee, board
Unknown, figures at the beach, board 19 x 14 cm.ONBEKEND, figuren op terras aan zee, board 19 x 14 cm. ...[more]
Ouborg, abstract, ingekleurde litho
Mankes, raaf op boomtak, houtsnede
Mankes, Jan, signed, raven on a branch, woodcut 28 x 20 cm.MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., raaf op berkeboom, houtsnede 28 x 20 cm. ...[more]
Onbekend, waterlelies, doek
Unknown, water lilies, canvas 90 x 60 cm.ONBEKEND, onduid. ges. l.o., waterlelies, doek 90 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, portret van meisje, board
Unknown, girl with red cap, board 67 x 47 cm.ONBEKEND,onduid. ges. r.o., portret van meisje met rood mutsje, board 67 x 47 cm. ...[more]
Wiegman, stilleven, doek
Baak, stilleven met bananen, doek
Onbekend, paarderennen, doek
Unknown, horse race, canvas 60 x 50 cm.ONBEKEND, onduid. ges. l.o., paarderennen, doek 60 x 50 cm. ...[more]
Sluyter, portret van meisje, doek
van Beurden, stilleven, doek
Onbekend, rozen, doek
Unknown, roses, canvas 50 x 40 cm.ONBEKEND, zonder signatuur, rozen, doek 50 x 40 cm. (afbladderende verf) ...[more]
Barbara, boeket in kan, doek
Barbara, signed, flowers in jug, canvas 65 x 50 cm.BARBARA, ges. r.o., boeket bloemen in waterkan, doek 65 x 50 cm. ...[more]
Guilmet, portret van vrouw, doek
Lith, Maassluis, tekening
Kemper, haven Bruinisse, aquarel
Unknown, view on dike in Zeeland, watercolor 54 x 74 (damaged)ONBEKEND, gezicht op dijk te Zeeland, aquarel 54 x 74 cm. (beschadigd) ...[more]
Czobel, Bela. Baai
Friedman, rozen, doek
Friedman, Frido, signed, red roses in garden, canvas 80 x 40 cm.FRIEDMAN, FRIDO, onduid. ges. l.o., rode rozen in tuin, doek 80 x 40 cm. ...[more]
Akkeringa, bloemen in vaas, marouflé
Kauderer, zelfportret, doek
Wijngaerdt, lampionplant, pastel
Meijer, raderwerk, ets
van Geest, ets en tekening
Geest, Chris van, signed, lot of a drawing and etchingGEEST, CHRIS VAN (1942), ges., lot van tekening en ets, div. formaat ...[more]
2068 item(s)/page