- Apothekers special (315)
- Armbanden (21)
- Aziatica (21)
- Aziatisch porselein & aardewer (76)
- Broches (22)
- Colliers (29)
- Curiosa (modern) overige (74)
- Diverse (lots) (35)
- Drukwerk (klassiek) (45)
- Etnografica (5)
- Europees porselein & aardewerk (30)
- Europese Curiosa (88)
- Grafiek (modern) (109)
- Horloges (36)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (33)
- Keramiek en glaswerk (modern) (38)
- Klokken (klassiek) (13)
- Klokken (modern) (5)
- Luxury goods (tassen, pennen) (9)
- Oorbellen (34)
- Ringen (64)
- Schilderijen (klassiek) (219)
- Schilderijen (modern) (188)
- Spiegels (klassiek) (9)
- Stoelen en Banken (klassiek) (42)
- Stoelen en banken (modern) (83)
- Tafels (klassiek) (38)
- Tafels (modern) (41)
- Tapijten (klassiek) (32)
- Tapijten (modern) (15)
- Verlichting (klassiek) (9)
- Verlichting (modern) (46)
- Zilveren & gouden voorwerpen (172)
- Fine Art (562)
- Collectables (552)
- Clocks, Watches & Jewellery (250)
- Furniture (236)
- Decorative Art (171)
- Asian Art (97)
- Carpets & Rugs (44)
- Lighting (34)
- Musical Instruments & Memorabilia (25)
- Clocks (17)
- Sculpture (13)
- Salvage & Architectural Antiques (11)
- Glassware (6)
- Maps (5)
- Chinese Works of Art (4)
- Metalware (4)
- Vintage Fashion (4)
- Models, Toys, Dolls & Games (3)
- Scientific Instruments (3)
- Ceramics (2)
- Coins (2)
- Japanese Works of Art (2)
- Jewellery (2)
- Porcelain (2)
- Silver & Silver-plated items (2)
- Sporting Memorabilia & Equipment (2)
- Stamps (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Tools (1)
- Watercolours (1)
- Wines & Spirits (1)
2068 item(s)/page
Appel, gezicht, zeefdruk
Appel, abstract, zeefdruk
Brood, vrouwentorso, zeefdruk
Brood, Herman, signed, womans torso, screenprint 90 x 70 cm.BROOD, HERMAN (1946-2001), ges. o., vrouwentorso, zeefdruk 90 x 70 cm. ...[more]
Appel, gezicht, zeefdruk
Appel, Karel, signed, face, screenprint 52 x 54 cm.APPEL, KAREL (1921-2006), ges. l.o., gezicht, zeefdruk (e/a) 52 x 54 cm. ...[more]
Stevens, lot van 3 foto's
Stevens, Jerry, signed, 3 photo's: male nude, 47 x 30 cm.STEVENS, JERRY, ges., lot van 3 foto's: mannelijk naakt, 47 x 30 cm. ...[more]
Onbekend, zittend naakt, houtsnede
Unknown, sitting female nude, woodcut 18 x 14 cm.ONBEKEND, (Paul Cezanne?) zittend naakt, houtsnede 18 x 14 cm. ...[more]
Leger, vrouw en profil, zeefdruk
Leger, Fernand, after, profole of a woman, screenprint 21 x 26 cm.LEGER, FERNAND, naar, vrouwenhoofd en profil, zeefdruk 21 x 26 cm. ...[more]
Delvaux, christusfiguur, object
Delvaux, signed, Christ figure, framed object 50 x 15 cm.DELVAUX, ges. l.o., Christusfiguur, object in lijst 50 x 15 cm. ...[more]
Schaperkotter, abstract, aquarel
Carwalho, Karel Frank portretten
Bohemen, figuren, zeefdruk
Jager, abstract, gouache
DICK BRUNA, zeefdruk
DICK BRUNA, zeefdruk
DICK BRUNA, SILKSCREEN bear in bath, 46 x 59 cm.DICK BRUNA (1927 - 2017),ges. r.o. beer in bad, zeefdruk(151-200) 46 x 59 m. ...[more]
Vrielink, Nico, Jeanne
Vrielink, Nico, Jeanne,(2007) canvas 37 x 28cm. sign. r.U.VRIELINK, NICO, ges. r.b., Jeanne vrouw van de schilder, doek 37 x 28cm. ...[more]
Jongert, Jan. Rotterdam overstroming
Oorbeek, Elly, Mammout
Oorbeek, Elly, sign. l.r., Mammouth 18/85, lithograph 27 x 18 cm.Oorbeek, Elly, ges. r.o., Mammouth 18/85, litho 18/85 27 x 18 cm. ...[more]
Nobels, Chris. Knotwilgen
Schaap, Cor,
Vliegers, Ben, marktkraam
Vlieger Ben, sign. r.b., market stall, pastel 17 x 25 cm.VLIEGERS BEN,ges. r.o., Marktkraam, pastel 17 x 25 cm. ...[more]
Cooper, man met groene hoed, aquarel
Cooper, H., signed, man with green hat, watercolor 43 x 34 cm.COOPER, H., ges. r.o., man met groene hoed, aquarel 43 x 34 cm. ...[more]
Blanca, Dancers feet, foto
Geëtste koperen plaat
Geëtste koperen plaat met afbeelding van bestorming van cowboy's, ges. r.o., 40 x 60 cm. ...[more]
Miro, abstract, litho
Miro, Joan, signed, abstract, lithograph 45 x 63 cm.MIRO, JOAN, ges. r.o., abstract, litho 45 x 63 cm. ...[more]
Monnickendam, Martin. straatgezicht
Wertheim, abstract, board
Wertheim, signed, abstract, board 60 x 70 cm.WERTHEIM, A., ges. r.o., abstract, board 60 x 70 cm. ...[more]
Bervoets, twee figuren, gouache
Bervoets, signed, two figures, gouache 37 x 29 cm.BERVOETS, ges. r.o., twee figuren, gouache 37 x 29 cm. ...[more]
Blanca, Paul. Sangre de toro
Cremer, Jan. Hollandse boerin
Van der Vet, drukpers, zeefdruk
Vardzigulyantz, R.I. te paard
Vardzigulyantz, R.I. Manege
Vardzigulyantz, R.I. Circus
Nikonov, Nikolai. Meisje
Vardzigulyantz, R.I. Paardenkoers
Dmitriev, Romuald. arbeider aan kade
Galema, Arjen. drie studies 'Carmen'
Onbekend, op het terras, doek
Bloom, doodshoofd en pistool, litho
Bloom, Phil, signed, War, lithograph 50 x 60 cm.BLOOM, PHIL (1945), ges. en gedat. 1994 r.o., War, litho (14/40) 50 x 60 cm. ...[more]
Bela Uitz, man en vrouw, ets
Uitz, Bela, not signed, Man and woman, etching 57 x 43 cm.UITZ, BELA (1887-1972), zonder signatuur, man en vrouw, ets 57 x 43 cm. ...[more]
Onbekend, stel in café, pastel
Unknown, couple in cafe, smoking, pastel 35 x 48 cm.ONBEKEND, zonder signatuur, rokend stel in café, pastel 35 x 48 cm. ...[more]
Raedecker, staand naakt, litho
Langaskens, snoeiende boer, ets
Gerlsma, landschap, kleurenets
Gerlsma, Abe, signed, fields, color etching 52 x 41 cm.GERLSMA, ABE (1919-2012), ges. r.o., koolzaadvelden, kleurets 52 x 41 cm. ...[more]
Onbekend, wood paper stone
Parkes, Michael "The Last Lion"
PARKES MICHAEL, after "The Last Lion", reproduction 100 x 83 cm.PARKES MICHAEL, NAAR "The Last Lion", drukwerk 100 x 83 cm. ...[more]
Parkes, Michael "Tuesday's Child"
PARKES MICHAEL, after "Tuesday's Child", reproduction 58 x 72 cm.PARKES MICHAEL, NAAR "Tuesday's Child", drukwerk 58 x 72 cm. ...[more]
Parkes, Michael "Night Flight"
Parkes, Michael "Creation"
Thiele, wintergezicht, ets
Thiele, Hermann, signed, winters night, etching 37 x 54 cm.THIELE, HERMANN (1867-1956), ges. r.o., winternacht, ets 37 x 54 cm. ...[more]
Han Boskamp, uitzicht, aquarel
Boskamp, Han, signed, view on trees, watercolor 60 x 48 cm.BOSKAMP, HAN, ges. r.o., uitzicht op herfstige bomen, aquarel 60 x 48 cm. ...[more]
Zwiers, drogende visfuiken, doek
de Jong, prinsesje, sjabloondruk
Frans de Jong, abstract, houtsnede
Har Sanders, beddengoed, zeefdruk
2068 item(s)/page