Medical Special
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 1-205)

  • (Lots: 1501-1800)

  • (Lots: 2001-2169)

  • (Lots: 2180-2221)

  • (Lots: 2251-2446)

  • (Lots: 2461-2471)

  • (Lots: 3001-3220)

  • (Lots: 4001-4313)

  • (Lots: 1001-1262)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Lots with images only Remove filter

  • Tafels (klassiek) (38)

38 item(s)

  • Lots with images only,
  • Sale Section
  • 38 item(s)

A walnut Chippendale style table, ca. 1900, h. 60 diam. 89 cm.Noten Chippendale stijl salontafel, ca. 1900., h.60 diam. 89cm. ...[more]

Mahonie Louis XVI halvemaan tafel met lade op taps toelopende poten, ca. 1800, h. 74, br. 77, d. 41 cm. ...[more]

Mahonie bureau-plat met groen ingelegd blad en 8 diverse laden, eind 19e eeuw, h. 76, br. 136, d. 76 cm. ...[more]

Lot 51

Eiken tafel

Mahonie ronde tafel met fijnhoutsoorten ingelegd blad op driesprant, 19e eeuw, h. 79, diam. 98 cm. ...[more]

Gietijzeren etagere tafeltje bekroond met bustes, h. 80, br. 30 cm. ...[more]

Mahonie stommeknecht met lade en 2 zijbladen op 4 sprant, 19e eeuw, h. 73, br. 96, d. 57 cm. ...[more]

Eiken Louis XV-stijl bureau-plat met lade op sabelpoten, h. 73, br. 110, d. 60 cm. ...[more]

Groen beschilderde Hindeloopen tafel met bloemdecoratie, eind 19e eeuw, h. 72, diam. 83 cm. ...[more]

Nut Baroque-style tableNoten Barok-stijl tafeltje op gestoken poot uitlopend in 3 sprant, h. 79, diam. 54 cm. ...[more]

Witgelakte tuintafel met glazen blad op gietijzeren onderstel, h. 62, diam. 65 cm. (blad met schilfers en onderstel gebroken) ...[more]

Dekselkist met jutte omtrokken, bolle deksel en ijzeren banden, h. 66, br. 100, d. 55 cm. ...[more]

A set of 4 tables, China 20th centuryHardhouten mimi set, bestaande uit 4 tafels, China 20e eeuw ...[more]

Wooden table, China 20th century, h. 30 w. 75 d. 47 cm.Hardhouten altaartafeltje, China 20e eeuw, h. 30 br. 75 d. 47 cm. ...[more]

Lot 152

Kamferkist

Camphor box, China 20th century, H.54, L. 91, W. 48Kamferkist met gestoken randen, China 20e eeuw, h. 54, br. 91, d. 48 cm. ...[more]

Teak table, IndiaTeakhouten deels beschilderde tafel op gedraaide poten verbonden door ijzeren regels, India, h. 80, br. 16, d. 120 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel met 2 zijbladen en 2 laden op plateau, 19e eeuw, h. 72, br. 122, d. 60 cm. ...[more]

Tafel met houten blad ingelegd met fleur-de-lis op ijzeren onderstel, h. 80, br. 140 cm. ...[more]

Lot van 2 Hindeloopen bijzettafeltjes, 2 dienbladen en lepel met beschilderd bloemdecoratie, 20e eeuw. ...[more]

Green laquer Hindeloopen mimi-set with 3 tablesGroen beschilderde Hindeloopen mimi-set bestaande uit 3 tafels ...[more]

  • 38 item(s)