Medical Special
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 1-205)

  • (Lots: 1501-1800)

  • (Lots: 2001-2169)

  • (Lots: 2180-2221)

  • (Lots: 2251-2446)

  • (Lots: 2461-2471)

  • (Lots: 3001-3220)

  • (Lots: 4001-4313)

  • (Lots: 1001-1262)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2068 item(s)
  • 2068 item(s)

Lot 61

Eiken stoel

Beukenhouten Windsor stoel met spijlen leuning, Engeland. ...[more]

Serie van 3 noten armfauteuils rode gebloemde bekleding op Queen Anne-stijl poten. ...[more]

Noten 2 zits bank met rode gebloemde bekleding op Queen Anne-stijl poten, h. 88, br. 140, d. 82 cm. ...[more]

Mahogany Empire-style chair.Mahonie Empire stijl armstoel gedragen door sphinxen en bekleed met rood velours. ...[more]

Mahonie ronde tafel met fijnhoutsoorten ingelegd blad op driesprant, 19e eeuw, h. 79, diam. 98 cm. ...[more]

Tabriz carpet 287 x 210 cm.Tapijt, Tabriz 287 x 210 cm. ...[more]

Meshed carpet 373 x 290 cm.Tapijt, Meshed 372 x 290 cm. ...[more]

Gilded Louis XVI style daybed with wicker seat.Verguld Louis XVI-stijl bedbankje met rieten zitting. ...[more]

Deels mahonie notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren op bolpoten, 18e eeuw, h. 196, br. 190, d. 75 cm. ...[more]

Gietijzeren etagere tafeltje bekroond met bustes, h. 80, br. 30 cm. ...[more]

Mahonie stommeknecht met lade en 2 zijbladen op 4 sprant, 19e eeuw, h. 73, br. 96, d. 57 cm. ...[more]

Keshan carpet 400 x 260 cm.Tapijt, Keshan 400 x 260 cm. ...[more]

Meshed carpt 380 x 293 cm.Tapijt, Meshed 380 x 293 cm. ...[more]

Eiken Louis XV-stijl bureau-plat met lade op sabelpoten, h. 73, br. 110, d. 60 cm. ...[more]

Witlak Louis XV-stijl kinderstoeltje met rode bekleding. ...[more]

Meshed carpet 361 x 297 cm.Tapijt, Meshed 361 x 297 cm. ...[more]

Armstoel met creme bekleding en gecapitonneerde leuning op gedraaide poten. ...[more]

Oval mirror in Rococo style size 90 x 60 cm.Ovale Rococo-stijl wandspiegel afm. 90 x 60 cm. ...[more]

Noten Louis XV-stijl armfauteuil met beige stoffering en dierenprint kussens. ...[more]

A Nain rug, 312 x 202 cm.Tapijt, Nain met zijde 312 x 202 cm. ...[more]

Groen beschilderde Hindeloopen tafel met bloemdecoratie, eind 19e eeuw, h. 72, diam. 83 cm. ...[more]

Halspiegel in eiken lijst met gestoken briefpanelen, h. 106, br. 114 cm. ...[more]

Spiegel in deels vergulde lijst met kuif, 124 x 78 cm. ...[more]

Hand made silk carpet, 195 x 127 cm.Tapijt, Kashmir met zijde, met bloemmotieven, 195 x 127 cm. ...[more]

Eiken Louis XVI-stijl porseleinkast met een glazendeur op 3 gebogen laden, h. 224, br. 104, d. 41 cm. ...[more]

Eiken commode met 4 laden en koperen beslag, 18e eeuw, h. 80, br. 82, d. 53 cm. ...[more]

Eiken commode met 4 gestoken laden afgezet met bronzen beslag geflankeerd door pilasters, h. 113, br. 142, d. 58 cm. ...[more]

A Nain rug, 307 x 197 cm.Tapijt, Nain met zijde 307 x 197 cm. ...[more]

Eiken orgelgebogen kruisvoet commode met 2 laden, 18e eeuw, h. 73, br. 86, d. 57 cm. ...[more]

Keshan carpet 415 x 300 cm.Tapijt, Keshan 415 x 300 cm. ...[more]

Keshan carpet 383 x 291 cm.Tapijt, Keshan 383 x 291 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier poortkast, 19e eeuw, h. 204, br. 137, d. 49 cm. ...[more]

Keshan carpet 292 x 197 cm.Tapijt, Keshan 292 x 197 cm. ...[more]

Meshed carpet 380 x 287 cm.Tapijt, Meshed 380 x 287 cm. ...[more]

Lot 117

Noten jachtkast

Staande schemerlamp op koperen Korintische-stijl voet met stoffen kap, h. 156 cm. ...[more]

  • 2068 item(s)