- Art Deco ; (1)
- Art Deco ;Schilderijen; (2)
- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Schilderijen; (1)
- Design; (1)
- Design;Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (2)
- Fotografie ; (3)
- Fotografie ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Grafiek; (51)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (54)
- Grafiek;Schilderijen; (4)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Klassieke Meubelen ;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (28)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (18)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen;Sculpturen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (37)
- Schilderijen; (292)
- Sculpturen ; (10)
- Spiegels; (1)
510 item(s)/page
Seascape, signed 'Webb'
Webb, zeegezicht, gesigneerd r.o., 49 x 84 cm. (beschadigd, scheur, gebobbeld en craquelé)
Freudenberg, River landscape
Jacobus Freudenberg (1818-1873)Rivierlandschap met figuren in roeiboot, gesigneerd l.o., doek 37 x 58 cm. (lijst beschadigd)
Spin, Jacob, Cem. Fall River 187
Jacob Spin (1806-1875)Cem. Fall River 187, pastel/ aquarel, gesigneerd en gedateerd 1871 Amsterdam r.o., 51 x 71 cm. (vochtplekken rand onder)
Zeegezicht, sepia op papier, gesigneerd r.o., 21 x 30 cm. (mahoniefineerlijst beschadigd)
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)Stadsgezicht met zeilboten, ges. r.o., paneel 24 x 33,5 cm.
Hendrick Hulk (1842-1937)Boten aan vaart, gesigneerd r.o.,paneel 12 x 18 cm. Pendant.
Schulman, David, landscape
David Schulman (1881-1966)Boerderij in landschap, gesigneerd l.o., paneel, 13 x 22 cm.
Zwart, Pieter de, Landscape
Pieter de Zwart (1880-1967)Landschap, gesigneerd r.o., marouflé 23 x 17 cm.
Marinus Vlamings (1846-1903)Landschap met molen, gesigneerd en gedateerd '93 r.o., paneel 27 x 21 cm.
Paiting: Idyllic landscape
Idyllisch landschap, 20e eeuw, paneel 51 x 73 cm.
Indoni, Filippo, Roma boy and girl
Wijlacker, Portrait of an old lady
Jan Cornelis Wijlacker (1869-1895)Portret van oude dame, gesigneerd l.o., paneel 35 x 27 cm.
Frigerio, Raffaele, Two bearded men
Raffaele Frigerio (1875-1948)Twee bebaarde mannen, gesigneerd l.o & r.o, pendant, doek 45 x 35 cm.
Jakob Happ (1861-1936)Die Naharbeit, gesigneerd en gedateerd '97 l.o., doek, 72 x 58 cm.
Portrait of a wealthy gentleman
Portret van welgestelde heer, ongesigneerd, 19e eeuw, krijt op papier, 32 x 23 cm.
Henkes, Gerke, Butler in interior
Gerke Henkes (1844-1927)Butler in interieur, gesigneerd l.o., aquarel 52 x 29 cm.
Ouderaa, Pieter van der (1841-1915)Vrouw met kruik en man met instrument, gesigneerd en gedateerd 1866, aquarel 23 x 14 cm. pendant (waterschade).
Painting: Peasant scene
Boers tafereel, ongesigneerd, paneel, 28,5 x 39,5 cm.
Franciscus Lodewijk Gulik van (1841-1899)Vaart met fuik, gesigneerd l.o., doek 17 x 23 cm.
Wenning, Ype, Landscape
Ype Wenning (1879-1959)Landschap, gesigneerd r.o., paneel, 15 x 23 cm.
Varese, Gerolamo, Stream in forest
Gerolamo Varese (1860-1935)Beekje in bos, gesigneerd r.o., paneel, 32 x 50 cm.
Vuuren, Jan van, Forest landscape
Jan van Vuuren (1871-1941)Boslandschap, gesigneerd r.o., doek 40 x 50,5 cm. (scheurtje in doek).
Haystack in a landscape
Anton Smeerdijk (1885-1965)Hooiberg in landschap, ongesigneerd, gestempeld Atelier achterzijde, doek 36 x 46 cm.
Zwart, Adrianus Johannes, Farm
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Boerderij, gesigneerd r.o., doek, 50 x 71 cm.
Peasant woman with goat
Boerin met geit op de heide, onduidelijk gesigneerd l.o., doek 47 x 64 cm.
Albertus Jacobus Sap van Drente (1835-1919)Zomerlandschap en Winterlandschap, gesigneerd r.o., olieverf op karton 32 x 31 cm. (2x)
Johan Meijer (1885-1970)Rivieroever aan bosrand, gesigneerd r.o., doek 38 x 49 cm.
Meijer, Louis, Brook near Blaricum
Louis Johan Hendrik Meijer (1838-1880)Beekje bij Blaricum, gesigneerd r.o, doek 24 x 44 cm.
Johannes Pietersen (1893-1970)Kippen bij boederij, gesigneerd l.o., doek 39 x 28 cm.
Painting: 3 Kings scene
Drie Koningentafereel bij kaarslicht, onduidelijk gesigneerd r.o., paneel, 57 x 53 cm. (veel craquelé, retouches, geparketeerd).
Figures at Dutch army camp
Figuren bij Hollands legerkamp, laat 17e eeuw, paneel 34 x 41 cm.
Painting: Adoriation of thee Magi
Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)
Shepherd couple with cattle
Herderspaar met vee, gesigneerd J.Lefever en gedateerd 1786, paneel 38 x 56 cm. ...[more]
Street musicians
Leonard de Koningh Jr. (1810-1887)Straatmuzikanten, gesigneerd. l.o., doek 53 x 65 cm. (provenance: Venduhuis Den Haag 2007).
Carolus Johannes Thijsen (1867-1917)Boereninterieur, gesigneerd r.o., doek ,40,5 x 50,5 cm.
Henkes, Gerke, The court
Gerke Henkes (1844-1927)De rechtbank, ongesigneerd, paneel, 37 x 27 cm.
Painting: Figures playing cards
Kaarstspelende figuren,onduidelijk gemonogrammeerd JBGvL? r.o., paneel (barst) 31 x 37 cm.
Johannes Hendrikus Jurres (1875-1946)Don Quichotte, gesgineerd l.o., doek 90 x 61 cm.
Marie Elisabeth Boulanger (1809-1857)"Le Malade" gesigneerd r.o., doek, 35 x 26 cm.
Weiland, Johannes, Woman painting
Johannes Weiland (1856-1909)Schilderende vrouw, gesigneerd l.o., doek, 46 x 33 cm.
Jan van der Linde (1864-1945)Gezicht op de Oude Kerk te Amsterdam, gesigneerd r.o., doek 100 x 130 cm.
Pie Wilhelmus (1926-2003)Grachtgezicht Amsterdam Zuiderkerk, gesigneerd r.o., doek 79 x 98 cm.
Painting: Figures on a canal
Figuren aan gracht, onduidelijk gesigneerd r.o., naar 17e eeuws voorbeeld, doek 39 x 48 cm.
Josef Verheijen (1899-1976)Markt bij stadspoort, gesigneerd l.o., doek 39 x 29 cm.
Rembrandt van Rijn, Old man
Bruin, Cornelis de, Farm view
Cornelis de Bruin (1870-1940)Boerderijaanzicht, gesigneerd r.o., doek 49 x 39 cm.
Terhell, Cityscapes with river,
Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949)Stadsgezichten met rivier, gesigneerd pseudoniem J. Le Blanc l.o., aquarel, pendant 24 x 36 cm.
Engraving: Amsterdam
Handgekleurde gravure: Amsterdam, 29 x 40 cm.
Engraving: Montelbaanstoren
Handgekleurde gravure: Montelbaanstoren, 28 x 38 cm.
Koekkoek Barend Cornelis, Landscape
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Landschap met figuren voor boerderij, gesigneerd l.o., inkttekening 19 x 28 cm.
Cityscape with figures
Stadsgezicht met figuren, ongesigneerd, paneel 39 x 29 cm.
Beek, Piet van, Cityscape
Piet van BeekStadsgezicht, gesigneerd r.o., paneel 17 x 12 cm.
Painting: Fishermen on the beach
Gerhard Arij Ludwig Munthe Morgenstjerne (1875-1929)Vissers op het strand, gesigneerd l.o., paneel 12 x 21 cm.
Paul Bodifee (1866-1939)Landschap in maanlicht, gesigneerd r.o., marouflé, 21 x 30 cm.
Mogelijk Lizzy Ansingh, rug van een engel, ongesigneerd, paneel, 18 x 10 cm.
Bodifee, Paul, Heath landscape
Paul Bodifee (1866-1939)Heidelandschap, gesigneerd l.o., marouflé, 23 x 40 cm.
510 item(s)/page