June auction
Auction closed (4 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 501-810)

  • (Lots: 1001-1177)

  • (Lots: 1-231)

  • (Lots: 3001-3400)

  • (Lots: 1501-1837)

  • (Lots: 2501-2585)

  • (Lots: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343
510 item(s)

  • 510 item(s)

Webb, zeegezicht, gesigneerd r.o., 49 x 84 cm. (beschadigd, scheur, gebobbeld en craquelé)

Jacobus Freudenberg (1818-1873)Rivierlandschap met figuren in roeiboot, gesigneerd l.o., doek 37 x 58 cm. (lijst beschadigd)

Jacob Spin (1806-1875)Cem. Fall River 187, pastel/ aquarel, gesigneerd en gedateerd 1871 Amsterdam r.o., 51 x 71 cm. (vochtplekken rand onder)

Zeegezicht, sepia op papier, gesigneerd r.o., 21 x 30 cm. (mahoniefineerlijst beschadigd)

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)Stadsgezicht met zeilboten, ges. r.o., paneel 24 x 33,5 cm.

Hendrick Hulk (1842-1937)Boten aan vaart, gesigneerd r.o.,paneel 12 x 18 cm. Pendant.

David Schulman (1881-1966)Boerderij in landschap, gesigneerd l.o., paneel, 13 x 22 cm.

Pieter de Zwart (1880-1967)Landschap, gesigneerd r.o., marouflé 23 x 17 cm.

Marinus Vlamings (1846-1903)Landschap met molen, gesigneerd en gedateerd '93  r.o., paneel 27 x 21 cm.

Idyllisch landschap, 20e eeuw, paneel 51 x 73 cm.

Jan Cornelis Wijlacker (1869-1895)Portret van oude dame, gesigneerd l.o., paneel 35 x 27 cm.

Raffaele Frigerio (1875-1948)Twee bebaarde mannen, gesigneerd l.o & r.o, pendant, doek 45 x 35 cm.

Jakob Happ (1861-1936)Die Naharbeit, gesigneerd en gedateerd '97 l.o., doek, 72 x 58 cm.

Portret van welgestelde heer, ongesigneerd, 19e eeuw, krijt op papier, 32 x 23 cm.

Gerke Henkes (1844-1927)Butler in interieur, gesigneerd l.o., aquarel 52 x 29 cm.

Ouderaa, Pieter van der (1841-1915)Vrouw met kruik en man met instrument, gesigneerd en gedateerd 1866, aquarel 23 x 14 cm. pendant (waterschade).

Boers tafereel, ongesigneerd, paneel, 28,5 x 39,5 cm.

Franciscus Lodewijk Gulik van (1841-1899)Vaart met fuik, gesigneerd l.o., doek 17 x 23 cm.

Ype Wenning (1879-1959)Landschap, gesigneerd r.o., paneel, 15 x 23 cm.

Gerolamo Varese (1860-1935)Beekje in bos, gesigneerd r.o., paneel, 32 x 50 cm.

Jan van Vuuren (1871-1941)Boslandschap, gesigneerd r.o., doek 40 x 50,5 cm. (scheurtje in doek).

Anton Smeerdijk (1885-1965)Hooiberg in landschap, ongesigneerd, gestempeld Atelier achterzijde, doek 36 x 46 cm.

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Boerderij, gesigneerd r.o., doek, 50 x 71 cm.

Boerin met geit op de heide, onduidelijk gesigneerd l.o., doek 47 x 64 cm.

Albertus Jacobus Sap van Drente (1835-1919)Zomerlandschap en Winterlandschap, gesigneerd r.o., olieverf op karton 32 x 31 cm. (2x)

Johan Meijer (1885-1970)Rivieroever aan bosrand, gesigneerd r.o., doek 38 x 49 cm.

Louis Johan Hendrik Meijer (1838-1880)Beekje bij Blaricum, gesigneerd r.o, doek 24 x 44 cm.

Johannes Pietersen (1893-1970)Kippen bij boederij, gesigneerd l.o., doek 39 x 28 cm.

Drie Koningentafereel bij kaarslicht, onduidelijk gesigneerd r.o., paneel, 57 x 53 cm. (veel craquelé, retouches, geparketeerd).

Figuren bij Hollands legerkamp, laat 17e eeuw, paneel 34 x 41 cm.

Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)

Herderspaar met vee, gesigneerd J.Lefever en gedateerd 1786, paneel 38 x 56 cm.  ...[more]

Lot 1035

Street musicians

Leonard de Koningh Jr. (1810-1887)Straatmuzikanten, gesigneerd. l.o., doek 53 x 65 cm. (provenance: Venduhuis Den Haag 2007).

Carolus Johannes Thijsen (1867-1917)Boereninterieur, gesigneerd r.o., doek ,40,5 x 50,5 cm.

Gerke Henkes (1844-1927)De rechtbank, ongesigneerd, paneel, 37 x 27 cm.

Kaarstspelende figuren,onduidelijk gemonogrammeerd JBGvL? r.o., paneel (barst) 31 x 37 cm.

Johannes Hendrikus Jurres (1875-1946)Don Quichotte, gesgineerd l.o., doek 90 x 61 cm.

Lot 1042

Battle painting

Veldslag, ongesigneerd 18e eeuw, paneel 51 x 82 cm.

Marie Elisabeth Boulanger (1809-1857)"Le Malade" gesigneerd r.o., doek, 35 x 26 cm.

Johannes Weiland (1856-1909)Schilderende vrouw, gesigneerd l.o., doek, 46 x 33 cm.

Jan van der Linde (1864-1945)Gezicht op de Oude Kerk te Amsterdam, gesigneerd r.o., doek 100 x 130 cm.

Pie Wilhelmus (1926-2003)Grachtgezicht Amsterdam Zuiderkerk, gesigneerd r.o., doek 79 x 98 cm.

Figuren aan gracht, onduidelijk gesigneerd r.o., naar 17e eeuws voorbeeld, doek 39 x 48 cm.

Josef Verheijen (1899-1976)Markt bij stadspoort, gesigneerd l.o., doek 39 x 29 cm.

Cornelis de Bruin (1870-1940)Boerderijaanzicht, gesigneerd r.o., doek 49 x 39 cm.

Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949)Stadsgezichten met rivier, gesigneerd pseudoniem J. Le Blanc l.o., aquarel, pendant 24 x 36 cm.

Handgekleurde gravure: Amsterdam, 29 x 40 cm.

Handgekleurde gravure: Montelbaanstoren, 28 x 38 cm.

Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Landschap met figuren voor boerderij, gesigneerd l.o., inkttekening 19 x 28 cm.

Stadsgezicht met figuren, ongesigneerd, paneel 39 x 29 cm.

Piet van BeekStadsgezicht, gesigneerd r.o., paneel  17 x 12 cm.

Gerhard Arij Ludwig Munthe Morgenstjerne (1875-1929)Vissers op het strand, gesigneerd l.o., paneel 12 x 21 cm.

Paul Bodifee (1866-1939)Landschap in maanlicht, gesigneerd r.o., marouflé, 21 x 30 cm.

Mogelijk Lizzy Ansingh, rug van een engel, ongesigneerd, paneel, 18 x 10 cm.

Paul Bodifee (1866-1939)Heidelandschap, gesigneerd l.o., marouflé, 23 x 40 cm.

  • 510 item(s)