June auction
Auction closed (4 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 501-810)

  • (Lots: 1001-1177)

  • (Lots: 1-231)

  • (Lots: 3001-3400)

  • (Lots: 1501-1837)

  • (Lots: 2501-2585)

  • (Lots: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (539)
539 item(s)

  • 539 item(s)

Noten met bies intarsia ingelegde linnenkast met spiegeldeur en plintlade, eind 19e eeuw, h. 217, br. 135, d. 60 cm.

Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 paneeldeuren en plintlade, 19e eeuw, h. 220, br. 183, d. 65 cm.

Mahonie demi lune commode met intarsia onder marmeren blad, h. 74, br. 70, d. 35 cm.

Stel noten nachtkastjes met marmeren blad, 1x met lade en paneeldeur en 1x met lade, h. 72, br. 45, d. 41 cm. (1x marmeren blad met defecten)

Mahonie wascommode met marmeren blad en opstand, rustend op voluut poten, 19e eeuw, h. 98, br. 120, d. 54 cm. (marmeren opstand met scheur)

Mahonie ledikant met getortste pilaren en lattenbodem, h. 163, br. 143 cm.

Stel mahonie etagère bijzettafels op deels gestoken poten, h. 84, br. 55, d. 55 cm. (lakschade aan blad).

Walnoten Bretonse kast met 2 paneeldeuren en bronzen schanieren en slotplaat, Frankrijk 18e eeuw, h. 270, br. 177, d. 73 cm.

Wortelnoten dames bureau-plat met 3 laden en bronzen beslag op taps toelopende poten, 19e eeuw, h. 78, br. 115, d. 60 cm.

Met mahonie belijmde Louis XVI-stijl commode onder marmeren blad met 3 laden en afgezet met bronzen beslag, h. 73, br. 49, d. 43 cm.

Mahonie Willem III linnenkast met gestoken kuif, 2 paneeldeuren en plintlade, Holland ca. 1880, h. 245, br. 150, d. 55 cm.

Mahonie Victoriaanse commode met 3 laden, afgezet met ronde trekgrepen, Schotland ca. 1880, h. 91, br. 92, d. 53 cm.

Mahonie Biedermeier salontafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 60, diam. 90 cm.

Serie van 4 mahonie Victoriaaanse stoelen met stoffen bekleding, Engeland, ca. 1880.

Serie van 5 iepenhouten Louis XVI stoelen met groen velours zitting en opengewerkte rugleuning, w.o. 1 armstoel, Holland, 18e eeuw.

Mahoniehouten tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten, 19e eeuw, h. 75, l. 115, d. 93 cm.(blad gedeeltelijk los).

Stel eiken armfauteuils met gestoken armleggers en poten verbonden door regels bekleed met uitgeschoren velours afgezet met siernagels, 18e eeuw.

Eiken Renaissance-stijl commode met 2 paneeldeuren, versierd met leeuwen mascarons. h. 82, br. 100, d. 34 cm.

Eiken Renaissanse rijkgestoken armstoel met relief paneel van figuren en bloemen, 18e eeuw. (2 defecten)

Zwartlak houten Dagobert stoel met losse kussen, 19e eeuw

Eiken dekenkist met zadelvormige deksel, houtsnijwerk en ijzeren beslag, gedateerd WL 1737, h. 79, l. 148, d. 71 cm.

Eiken gateleg table met lade, Engeland 20e eeuw, h. 75, l. 188, d. 122 cm.  ...[more]

Eiken Georgian kist met 4 frontpanelen en 2 laden met brons beslag en slotplaat, Engeland 18e eeuw, h. 86, br. 143, d. 58 cm.

Eiken Renaissance-stijl stoel met leder bekleed, de rug versierd met motieven en afgezet met koperen ornamenten.

Eiken dekenkist met 3 frontpanelen en gestoken fries, 18e eeuw, h. 62, br. 125, d. 62 cm.

Houten Renaissance-stijl piedestal met getorst pilaster op gestoken kolomvoet, eind 19e eeuw, h. 141 cm.

Eiken armstoel met snijwerk in de rug en pitriet in de zitting afgedekt door los kussen, 19e eeuw.

Iepenhouten Louis XV armstoel met rieten rugleuning en groen velours zitting, Frankrijk 18e eeuw.

Eiken Georgian gateleg tafel met 2 zijbladen en 2 zijladen, Engeland vroeg 18e eeuw, h. 70, l. 90, d. 102 cm.

Eiken Renaissance dekselkist met gestoken frontpanelen en ijzeren slotplaat en sleutel, 18e eeuw, h. 60, br. 70, d. 50 cm.

Eiken longcase clock, Schotland 18e eeuw, adres Alex Brand Edinburgh, met loop en slagwerk, h. 216 cm.

Vruchtenhouten Victoriaans breistoeltje met gesneden druiven ranken en geborduurde zitting, Engeland ca. 1880.

Mahonie piedestal op messing poten uitlopend in plateau, h. 102, br. 28, d. 27 cm.

Serie van 4 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning, Engeland 19e eeuw (bekleding sleets)

Oorfauteuil met gele damasten bekleding op bolklauwpoten hierbij een bijpassende voetenbank.

  • 539 item(s)