- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Schilderijen; (1)
- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Spiegels; (1)
- Fotografie ;Grafiek; (1)
- Fotografie ;Moderne en Hedendaagse kunst; (10)
- Fotografie ;Schilderijen; (1)
- Grafiek; (55)
- Grafiek;Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (66)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (7)
- Grafiek;Schilderijen; (19)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (58)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Munten en penningen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (106)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (2)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Spiegels; (1)
- Religieus ;Schilderijen; (2)
- Schilderijen; (338)
- Schilderijen;Utrecht; (35)
- Sculpturen ; (2)
- Spiegels; (1)
710 item(s)/page
Köcke , Hugo. Volendam
Hugo Köcke (1874-1956)Vissers in Volendamse haven, gesigneerd en gedateerd 1911 rechts onder, tekening/pastel 29 x 39 cm.
Wijsmuller, Jan Hillebrand, Street
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Figuren in Mediteraanse dorpsstraatje, gesigneerd rechts onder, aquarel 51 x 32 m.
Slager, Frans, Dunes
Frans Slager (1876-1953)Duingezicht, gesigneerd rechtsonder, board, 24 x 44 cm.
Heijnes, Theodoor. Still life
Theodoor Heijnes (1920-1990)Stilleven, gesigneerd rechts onder, qouache op papier, 39 x 53 cm.
Kat, Otto B. de, Still life
Otto B. de Kat (1907-1995)Stilleven, gesigneerd en gedateerd 86, rechtsonder, aquarel op papier, 35 x 50 cm.
Czobel, Bela Adalbert. 'Bay'
Bela Adalbert Czobel (1883-1976)'Baai' gesigneerd rechts onder, aquarel 40 x 45 cm.
Josseaud, Johannes
Johannes Josseaud (1880-1935)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd 1932 rechtsonder, pastel, 30 x 45 cm.
Swagemakers, Theo. Stillife
Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven van fruitschaal, gesigneerd rechts onder, paneel 30 x 40 cm.
Holleman, Frida. Flowerstillife
Frida Holleman (1908-1999)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, doek, 46 x 60 cm..
Heijenbrock, Herman. Factory
Herman Heijenbrock (1871-1948)Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.
Heijenbrock, Herman. Zaandam
Herman Heijenbrock (1871-1948)Figuren bij haven te Zaandam (Verkade fabriek), gesigneerd links onder, pastel 62 x 92 cm.
Piet Hein Asperen van (1895-1969)Paardrijden op het strand, gesigneerd links onder, doek 49 x 74 cm.
Piet Hein Asperen van (1895-1969)Zonnebaden op het strand, gesigneerd links onder, doek 24,5 x 31 cm.
Painting, Picnic on the beach
Picknick op het strand, gesigneerd rechtsonder "W. Robbert.", marouflé, 98 x 72 cm.
Engelen, René. The port, Antwerp
René EngelenHaven te Antwerpen, gesigneerd rechtsonder, doek, 80 x 100 cm.
Germ de Jong, Flowerstill life
Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven, verso getiteld "de versierde vaas", gesigneerd en gedateerd 1965 linksonder, doek, 75 x 60 cm.
Jong, Germ de, stillife with flowers
Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven met plukboeket in aardewerk kruik, gesigneerd rechtsonder, doek, 58 x 44 cm.
Masereel, Frans. Portrait of a lady
Frans Masereel (1889-1972)Dame met kruishanger, gemonogrammeerd en gedateerd 1921 rechts onder, inkt op papier 36 x 29 cm.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Studie voor emplacement, gesigneerd rechtsonder, doek, 60 x 80 cm.
Cocci, Umberto. 4 chaplains
Umberto Cocci (1925-)Vier kapelaans, gesigneerd rechts onder, doek 50 x 70 cm.
Sierhuis, Jan, Abstract composition
Jan Sierhuis (1928-2023)Abstracte compositie, getiteld: "Landschap met figuur" gesigneerd en gedateerd 60' middenonder, doek, 90 x 100 cm.
Dukkers, Ed. Mechanism
Ed Dukkers (1923-1996)Mechaniek, gesigneerd en gedateerd '81 rechtsonder, etiket BKR verso, 50 x 50 cm.
Zentveld, André, Figures
André Zentveld (1933-)'Ouderpaar voor hun huisje', gesigneerd en gedateerd '05 linksonder, paneel, 46 x 34 cm.
Aart Glansdorp (1903-1989)Stilleven met lelie's, gesigneerd links onder, doek 97 x 97 cm.
Aart Glansdorp (1903-1989)Stilleven met plukboeket, gesigneerd rechts boven, doek 107 x 90 cm.
Diemel, Mar. Shopping ladies
Mar Diemel (1903-1983)Dames in de winkelstraat, gesigneerd links onder, doek 110 x 98 cm.
Fernandez, Augustin. Portrait
Augustin FernandezPortret van dame, gesigneerd en gedateerd oct-1-59 rechtsonder, doek, 101 x 74 cm.
Meegeren, Jacques van. Sleeping
Jacques van Meegeren (1912-1977)Slapen, gesigneerd links onder, pastel 71 x 86 cm.
Meegeren, Han van. Christ
Han van Meegeren (1889-1947)'Geld wissel', Christus met volgelingen, gesigneerd links onder, aquarel 62 x 49 cm.
Unknown, Reclining nude
Liggende naakte dame, Russische school, gesigneerd links onder en verso, doek 63 x 93 cm. ...[more]
Moor de, Christian. Reclining nude
Christian Moor de (1899-1981)Liggend naakt op blauw fond, gesigneerd en gedateerd links onder 1933, doek 67 x 108 cm.
Sketches of birds
Schetsen van vogels, gesigneerd met initialen AV, bruine inkt op papier 17 x 17 cm. ...[more]
Adrianus (Adri) Visser (1887-1969)Grachtengezicht Amsterdam, gesigneerd rechtsonder, doek, 28 x 38 cm.
Brante, Bert. View of the Amstel
Bert Brante (1908-1991)Aanzicht op de Amstel, gesigneerd en gedateerd 1930, rechtsonder, doek, 45 x 65 cm.
Bottema , Tjerk, bride
Tjerk Bottema (1882-1940)Bruid met boeket, gesigneerd rechtsonder, gouache, 30 x 23 cm.
Hordijk, Gerard. Seated nude
Gerard Hordijk (1899-1958)Zittend naakt, gesigneer rechts onder, houtskooltekening 43 x 27 cm.
Unkown, man on couch
Man zittend op een bank, gesigneerd rechtsboven, marouflé, 36 x 50 cm.
Meegeren, Jacques van. Rabbi
Jacques van Meegeren (1912-1977)Rabbi, gesigneerd gedateerd 1948 en gannoteerd links onder, pastel op papier 34 x 24 cm.
Fritschij, Fred. Landscape
Fred Fritschij (1932-2021)Landschap met bomen, gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 65 cm.
Dooyewaard, Willem. Reclining nude
Willem Dooyewaard (1892-1980)Liggend naakt, gesigneerd rechts onder, doek 60 x 78 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 1998, lot 84.
Veen, Mattie van der, Portrait
Mattie van der Veen (1974-)Portret in paarstinten, gesigneerd rechts onder en gedateerd 2000, pastel 100 x 70 cm.
Rotgans, Monica. Cows in landscape
Monica Rotgans (1951-)Koeien in landschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 79 x 99 cm.
Jan Wiegers (1893-1959)Achterburgwal te Amsterdam, gesigneerd en gedaterd in de druk '47, 40 x 50 cm.
Hout van , Gerard. Resurrection
Gerard Hout van (1914-1992)De opstanding, gesigneerd links onder, doek 121 x 100 cm.
Gerard Hout van (1914-1992)Zittende vrouw op voorgrond, gesigneerd rechts onder, doek 68 x 90 cm.
Waterman, Cas, "the fortune teller"
Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "de waarzegster", gesigneerd linksonder, paneel, 39 x 20 cm.
Waterman, Cas, Nude
Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "studie voor stiefmoeder", gesigneerd linksonder, paneel, 38 x 21 cm.
Waterman, Cas, "The winding path"
Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "The winding path", gesigneerd rechtsonder, paneel, 42 x 20 cm.
Triptych "the sawn orphan girl"
Erik Hijssemus (1951-)Triptiek "het doorgezaagde weesmeisje", gesigneerd en gedateerd 91, linksonder, paneel, 62 x 46 cm.
Siewert, Ciano. View of Zierikzee
Ciano Siewert (1942-)Gezicht op Zierikzee, gesigneerd linksonder en gedateerd 1978, gemengde techniek, 43 x 58 cm.
Kruyder-Bouman, Jo. 't Blauwe Water
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)'t Blauwe Water, gesigneerd rechts onder, doek 75 x 100 cm.
Albert Klein Sprokkelhorst (1887-1986)Rode en grijze kitten, gesigneerd rechtsonder, pastel, 30 x 40 cm.
Hem, Pieter van der. 2 lithographs
Pieter van der Hem (1885-1961)2 litho's voor De nieuwe Amsterdammer, drukgesigneerd.
Siewert, Ciano. Mill in landscape
Ciano Siewert (1942-)Molen in landschap, gesigeerd middenonder en gedateerd 1969, aquarel, 53 x 53 cm.
Siewert, Ciano. Ships sailing
Hermanus M.J. misset (1875-1958)Gezicht op Javasche Bank Keizergracht 666-668, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1936, aquarel, 51 x 40 cm.
Colorful landscape with flowers
Kleurig landschap met bloemen, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '87 linksonder, doek, 78 x 78 cm.
Wiertz, Henri Louis (Joub), Farm
Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Boerderijaanzicht, gesigneerd linksonder, paneel, 22 x 30 cm.
710 item(s)/page