Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343
710 item(s)

  • 710 item(s)

Hugo Köcke (1874-1956)Vissers in Volendamse haven, gesigneerd en gedateerd 1911 rechts onder, tekening/pastel 29 x 39 cm.

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Figuren in Mediteraanse dorpsstraatje, gesigneerd rechts onder, aquarel 51 x 32 m.

Frans Slager (1876-1953)Duingezicht, gesigneerd rechtsonder, board, 24 x 44 cm.

Theodoor Heijnes (1920-1990)Stilleven, gesigneerd rechts onder, qouache op papier, 39 x 53 cm.

Otto B. de Kat (1907-1995)Stilleven, gesigneerd en gedateerd 86, rechtsonder, aquarel op papier, 35 x 50 cm.

Bela Adalbert Czobel (1883-1976)'Baai' gesigneerd rechts onder, aquarel 40 x 45 cm.

Johannes Josseaud (1880-1935)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd 1932 rechtsonder, pastel, 30 x 45 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven van fruitschaal, gesigneerd rechts onder, paneel 30 x 40 cm.

Frida Holleman (1908-1999)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, doek, 46 x 60 cm..

Herman Heijenbrock (1871-1948)Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.

Herman Heijenbrock (1871-1948)Figuren bij haven te Zaandam (Verkade fabriek),  gesigneerd links onder, pastel 62 x 92 cm.

Piet Hein Asperen van (1895-1969)Paardrijden op het strand, gesigneerd links onder, doek 49 x 74 cm.

Piet Hein Asperen van (1895-1969)Zonnebaden op het strand, gesigneerd links onder, doek 24,5 x 31 cm.

Picknick op het strand, gesigneerd rechtsonder "W. Robbert.", marouflé, 98 x 72 cm.

René EngelenHaven te Antwerpen, gesigneerd rechtsonder, doek, 80 x 100 cm.

Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven, verso getiteld "de versierde vaas", gesigneerd en gedateerd 1965 linksonder, doek, 75 x 60 cm.

Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven met plukboeket in aardewerk kruik, gesigneerd rechtsonder, doek, 58 x 44 cm.

Frans Masereel (1889-1972)Dame met kruishanger, gemonogrammeerd en gedateerd 1921 rechts onder, inkt op papier 36 x 29 cm.

Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Studie voor emplacement, gesigneerd rechtsonder, doek, 60 x 80 cm.

Umberto Cocci (1925-)Vier kapelaans, gesigneerd rechts onder, doek 50 x 70 cm.

Jan Sierhuis (1928-2023)Abstracte compositie, getiteld: "Landschap met figuur" gesigneerd en gedateerd 60' middenonder, doek, 90 x 100 cm.

Ed Dukkers (1923-1996)Mechaniek, gesigneerd en gedateerd '81 rechtsonder, etiket BKR verso, 50 x 50 cm.

André Zentveld (1933-)'Ouderpaar voor hun huisje', gesigneerd en gedateerd '05 linksonder, paneel, 46 x 34 cm.

Aart Glansdorp (1903-1989)Stilleven met lelie's, gesigneerd links onder, doek 97 x 97 cm.

Aart Glansdorp (1903-1989)Stilleven met plukboeket, gesigneerd rechts boven, doek 107 x 90 cm.

Mar Diemel (1903-1983)Dames in de winkelstraat, gesigneerd links onder, doek 110 x 98 cm.

Augustin FernandezPortret van dame, gesigneerd en gedateerd oct-1-59 rechtsonder, doek, 101 x 74 cm.

Jacques van Meegeren (1912-1977)Slapen, gesigneerd links onder, pastel 71 x 86 cm.

Han van Meegeren (1889-1947)'Geld wissel', Christus met volgelingen, gesigneerd links onder, aquarel 62 x 49 cm.

Liggende naakte dame, Russische school, gesigneerd links onder en verso, doek 63 x 93 cm. ...[more]

Christian Moor de (1899-1981)Liggend naakt op blauw fond, gesigneerd en gedateerd links onder 1933, doek 67 x 108 cm.

Schetsen van vogels, gesigneerd met initialen AV, bruine inkt op papier 17 x 17 cm. ...[more]

Adrianus (Adri) Visser (1887-1969)Grachtengezicht Amsterdam, gesigneerd rechtsonder, doek, 28 x 38 cm.

Bert Brante (1908-1991)Aanzicht op de Amstel, gesigneerd en gedateerd 1930, rechtsonder, doek, 45 x 65 cm.

Tjerk Bottema (1882-1940)Bruid met boeket, gesigneerd rechtsonder, gouache, 30 x 23 cm.

Gerard Hordijk (1899-1958)Zittend naakt, gesigneer rechts onder, houtskooltekening 43 x 27 cm.

Man zittend op een bank, gesigneerd rechtsboven, marouflé, 36 x 50 cm.

Jacques van Meegeren (1912-1977)Rabbi, gesigneerd gedateerd 1948 en gannoteerd links onder, pastel op papier 34 x 24 cm.

Fred Fritschij (1932-2021)Landschap met bomen, gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 65 cm.

Willem Dooyewaard (1892-1980)Liggend naakt, gesigneerd rechts onder, doek 60 x 78 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 1998, lot 84.

Mattie van der Veen (1974-)Portret in paarstinten, gesigneerd rechts onder en gedateerd 2000, pastel 100 x 70 cm.

Monica Rotgans (1951-)Koeien in landschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 79 x 99 cm.

Jan Wiegers (1893-1959)Achterburgwal te Amsterdam, gesigneerd en gedaterd in de druk '47, 40 x 50 cm.

Gerard Hout van (1914-1992)De opstanding, gesigneerd links onder, doek 121 x 100 cm.

Gerard Hout van (1914-1992)Zittende vrouw op voorgrond, gesigneerd rechts onder, doek 68 x 90 cm.

Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "de waarzegster", gesigneerd linksonder, paneel, 39 x 20 cm.

Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "studie voor stiefmoeder", gesigneerd linksonder, paneel, 38 x 21 cm.

Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "The winding path", gesigneerd rechtsonder, paneel, 42 x 20 cm.

Erik Hijssemus (1951-)Triptiek "het doorgezaagde weesmeisje", gesigneerd en gedateerd 91, linksonder, paneel, 62 x 46 cm.

Ciano Siewert (1942-)Gezicht op Zierikzee, gesigneerd linksonder en gedateerd 1978, gemengde techniek, 43 x 58 cm.

Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)'t Blauwe Water, gesigneerd rechts onder, doek 75 x 100 cm.

Albert Klein Sprokkelhorst (1887-1986)Rode en grijze kitten, gesigneerd rechtsonder, pastel, 30 x 40 cm.

Pieter van der Hem (1885-1961)2 litho's voor De nieuwe Amsterdammer, drukgesigneerd.

Ciano Siewert (1942-)Molen in landschap, gesigeerd middenonder en gedateerd 1969, aquarel, 53 x 53 cm.

Hermanus M.J. misset (1875-1958)Gezicht op Javasche Bank Keizergracht 666-668, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1936, aquarel, 51 x 40 cm.

Kleurig landschap met bloemen, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '87 linksonder, doek, 78 x 78 cm.

Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Boerderijaanzicht, gesigneerd linksonder, paneel, 22 x 30 cm.

  • 710 item(s)