8 item(s)/page
Oak Amsterdam school sideboard
Eiken Amsterdamse school dressoir met opstand, 2 laden, 2 deels glas in lood deuren en deur met klep, ca. 1920, h. 106, br. 160, d. 55 cm.
Hague school tea cabinet
Eiken met coromandel afgezet Haagse School theekastje met 2 glazen deuren en glazen blad, 30-er jaren, h. 86, br. 80, d. 50 cm.
Walnut Art Deco bedside tables
Stel wortelnoten Art Deco nachtkastjes met paneeldeuren, circa 1930, h. 57, br. 40, d. 33 cm.
Eiken Amsterdamse School dressoir met spiegelopstand, 3 laden, 2 paneeldeuren, glazen klepdeur en 2 laden, circa 1920, h. 127, br. 160, d. 45 cm.
Noten gefineerd Art Deco linnenkast met 2 paneeldeuren en spiegeldeur, ca. 1930, h. 210, br. 150, d. 60 cm.
Oak Amsterdam School cupboard
Eiken Amsterdamse School linnenkast met geslepen spiegel en paneeldeur en lade, ca. 1925, h. 203, br. 131, d. 59 cm.
Fruitwood Art Deco wall unit
Vruchtenhouten Art Deco-stijl wandmeubel met 2 paneeldeuren met decor van gestilleerde paard en wagen, 20e eeuw, 95 x 142 x 42 cm.
8 item(s)/page