3 item(s)
3 item(s)/page
Lot 17
Mahogany chair
Mahoniehouten stoel met gestileerde bladvormige rugleuning en crème bekleding, model Chair Leaf, 20e eeuw, hoogte 91 cm.
Lot 538
Club armchair
Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten poten (gebruikssporen).
Lot 562
6 oak Hague school chairs
Serie van 6 eiken Haagse School stoelen met groen geweven stoffering, ca. 1925/30. (bekleding deels sleets en verkleurd).
3 item(s)/page