4 item(s)
- Lots with images only,
4 item(s)/page
Lot 3388
Two bronze geese, Japan Meiji period
Lot 3389
Bronze sculptures of Foo dogs
Stel bronzen sculpturen van Foo-dogs met gekleurd glas ingelegd, China, 20e eeuw, h. 110, br. 70, d. 35 cm.
Lot 3390
Natural stone Shaolin monk
Natuurstenen sculptuur van staande Shaolin monnik, China, 20e eeuw, h. 105 cm.
Lot 3500
Wooden carved Balinese lady
Houten gestoken Balinese dame op rots, Indonesië, jaren '60, hoogte 46 cm. ...[more]
4 item(s)/page