11 item(s)/page
Veneered oak vintage desk
Lot of toys
Lot speelgoed met skiester, Made in Occupied Japan, 'Steamboot' door Robin, in doos, Rohit Anand Industries, en machine met garen, Duitsland.
Gray metal standing coat rack
Grijsmetalen staande design kapstok met zwartkunstof haken en parapluhouder, gemerkt bovenzijde FGM Brevetes Italië, h. 170 cm.
Bamboehouten staande vintage kapstok met 12 jas knappen, 60-er jaren, h. 158, diam. 70 cm.
Carera coat stop/umbrella stand
Verchroomd metalen design Carera kapstop/paraplubak met marmeren bollen en marmeren voet, h. 170 cm.
Teak 3 parts mimiset
Teakhouten 4 delen mimiset met bruin tuiglederen lectuurhouder, herkomst Brabantia 60-er jaren, h. 37, br. 55, d. 35 cm. ...[more]
Gispen coat rack
Gispen kapstok met 5 armen en zwarte knoppen met bewegende haken, 60-er jaren, h. 173 cm.
Cream plastic design coat rack
Plated designschaal met reliëfdecor van dieren, ontwerp Maarten Vrolijk, diam. 25 cm.
11 item(s)/page