10 item(s)/page
Marc Blieck de (1958-)Serie van 3 zilverdruk foto's, met afbeeldingen van polderlandschappen.
Ruitenbeek, Stefan, Competitor
Stefan Ruitenbeek (1982-)"Competitor", verso sticker PWC oktober 2021, C-print op dibond, 60 x 40 cm.
Modern photo, woman, c-print,
Hoover, Han. 'La Luna'
Han Hoover (1931-2008)'La Luna' 2002, video still no.1, gesigneerd en getiteld verso, foto, 19 x 14 cm.
Photo, Paul Kooiker
C-print photo nude in fantasy world
Ontbloot figuur in fantasielandschap, ongesigneerd, C-print, 180 x 120 cm.
Carla van de Puttelaar, lying nude
Carla van de Puttelaar (1967-)Liggend naakt, verso gesigneerd en gedateerd '05, C-print, oplage 1/10, met sticker Profilex Lijstenmakers.
Carla van de Puttelaar, Nude
Carla van de Puttelaar (1967-)Naakt, verso gesigneerd en gedateerd '05, C-print, oplage 1/10, met sticker Profilex Lijstenmakers.
Photo dogportrait, Breukel, Koos
Scherer, Diana, The Girls
10 item(s)/page