Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Grafiek; (55)

  • Fine Art (55)
55 item(s)

  • Sale Section,
  • 55 item(s)

Lot van diverse drukwerken, Europese school, etsen en gravures, diverse maten, Herkomst: Familie nalatenschap Herman Davinus Heuff, Heemstede

Stel handgekleurde gravures met voorstelling van de Amsterdamse grachten, 18e eeuw, 30 x 41 cm.

Handgekleurde kopergravure: Gezicht van het Oostindisch Zeemagazijn tot Amsterdam, N. 4, 32 x 42 cm.

Opticaprent 'Vue de VeniseQuand on vient de la Cote de Mestre', Francois Habermann,ca. 1760, kopergravure, 29 x 41 cm.

Pieter Dupont (1870-1911)"Terug naar de stal", Inscr. "Atelier Dupont", L'Attelage Garcon d'Ecurie", ets op papier, 50 x 50 cm.

Pieter Dupont (1870-1911)Omnibuspaarden, ongesigneerd, ets op papier, 45 x 65 cm.

Serie van 4 litho's met afbeelding van paarden, naar Carle Vernet (1758-1836), latere drukken, 31 x 41 cm. en 27 x 35 cm.

Meta Pluckebaum (1876-1945)Kittens met vlieg, bei en strikje, gesigneerd rechtsonder, serie van 3 etsen (deel kleuren), 27 x 21 en 17 x 14 cm.

Willem Witsen (1860-1923)'Canale Grande I', Venetië, ongesigneerd, ets 35 x 40 cm.

Gravure 'Carte de Gouverement de Mardick, Mardyck assiege par les armees de Roy.... 20 Juillet 1645', 42 x 53 cm.

Lot 1314

Copper engraving

Kopergravure van Noord-Holland, Nicolaas Visser.

Lot van 4 kopergravures met afbeeldingen van 'Nieuwe Zyds Capel, De Hoek van de Dimermeer en den Omval en Vienne Austria, diverse maten.

Willem Witsen (1860-1923)Gezicht op Montelbaanstoren, ongesigneerd, ets, 54 x 63 cm.

Handgekleurde gravure: Prune de Saint Martin, door Bouquet sr. 36 x 27 cm.

Jacob Maris (1837-1899)Kinder in kakstoel en boerin aan vaart, gesigneerd in druk, etsen, 15 x 11 en 10 x 21 cm.

Lot 1336

engraving: l'air

Allegorische voorstelling van de 'lucht' (l'Air), naar Tardieu, handgekleurde kopergravure, 31 x 26 cm.

Fernand Khnopff (1858-1921)'De Sluier', gesigneerd rechts onder, ets 19 x 11 cm.

Jammes Abbot Mcneill Whistler (1834-1903)Warenhuizen aan de Theems, gesigneerd en gedateerd rechts onder 1889, ets 8 x 21 cm.

Meta Pluckebaum (1876-1945)Kittens met strikjes, gesigneerd rechts onder ets 38 x 29 cm. hierbij ets en ingekleurde gravure: 'bedorven lievelingen'

Handgekleurde kopergravure: Witgat snip Tringa Ochropus, Cornelius Nozeman (1712-1786), uitgegeven door Jan Cristiaan Sepp, 1809, 35 x 32 cm.

Jan Wiegers (1893-1959)Achterburgwal te Amsterdam, gesigneerd en gedaterd in de druk '47, 40 x 50 cm.

Cornelis Jan Mension (1882-1950)Kakatoe, gesigneerd in de plaat rechtsonder, kleurenlitho, 15 x 12 cm.

Ella van Schaik (1940-)Kat slapend op thonet stoel en kitten, gesigneerd rechts onder, ets 11/30 en 26/50, 27 x 31 en 19 x 24 cm.

Liggende dame in jarretels, onduidelijk gesigneerd rechts onder, ets 25/125, 20 x 25 cm.

Jan Sierhuis (1928-2023)Compositie met figuur, gedateerd '93 en gesigneerd rechtsonder, litho, genummerd 33/100, 40 x 43 cm.

Claude Weisbruch (1927-2014)Vechtende figuren te paard, onduidelijk gesigneerd rechts onder, oplage 192/200, ets 45 x 35 cm.

Jan Montijn (1924-2015)Lot van 2 abstracte composities, gesigneerd en gedateerd 1973 rechts onder, etsen, 10/10 en 4/6, 29 x 42 cm.

Jan Cremer (1940-)Ik Jan Cremer [I Jan Cremer](1993), gesigneerd rechts onder, zeefdruk op metaalpapier, oplage: 75, 98 x 68 cm.

Claude Weisbruch (1927-2014)Violist, gesigneerd rechts onder, litho IV/XXV, 41 x 30 cm.

  • 55 item(s)