55 item(s)/page
Collection of prints
Collection prints
Lot van diverse drukwerken, Europese school, etsen en gravures, diverse maten, Herkomst: Familie nalatenschap Herman Davinus Heuff, Heemstede
Schrier Nico, prints
Collection prints, French School
Collection prints, Barbizon
Collection 19th century prints
Collection prints
Pieck, Henri Christiaan, 5x etching
Berchem, Nicolaes Pietersz, goats
Hand-coloured engravings, Amsterdam
Stel handgekleurde gravures met voorstelling van de Amsterdamse grachten, 18e eeuw, 30 x 41 cm.
Series of 3 engravings
Set of engravings
Engravings: Amsterdam
Handgekleurde kopergravure: Gezicht van het Oostindisch Zeemagazijn tot Amsterdam, N. 4, 32 x 42 cm.
Opticaprent 'Vue de VeniseQuand on vient de la Cote de Mestre', Francois Habermann,ca. 1760, kopergravure, 29 x 41 cm.
Dupont, Pieter. 'Back to the stable'
Pieter Dupont (1870-1911)"Terug naar de stal", Inscr. "Atelier Dupont", L'Attelage Garcon d'Ecurie", ets op papier, 50 x 50 cm.
Dupont, Pieter. 'Horses'
Pieter Dupont (1870-1911)Omnibuspaarden, ongesigneerd, ets op papier, 45 x 65 cm.
Series of 4 lithographs
Serie van 4 litho's met afbeelding van paarden, naar Carle Vernet (1758-1836), latere drukken, 31 x 41 cm. en 27 x 35 cm.
Pluckebaum, Meta, Kittens with fly,
Meta Pluckebaum (1876-1945)Kittens met vlieg, bei en strikje, gesigneerd rechtsonder, serie van 3 etsen (deel kleuren), 27 x 21 en 17 x 14 cm.
Witsen, Willem, 'Canale Grande I'
Willem Witsen (1860-1923)'Canale Grande I', Venetië, ongesigneerd, ets 35 x 40 cm.
'Zuyderzee', engraving
Carte de Gouverenemnt de Mardick
Gravure 'Carte de Gouverement de Mardick, Mardyck assiege par les armees de Roy.... 20 Juillet 1645', 42 x 53 cm.
4 copper engravings
Lot van 4 kopergravures met afbeeldingen van 'Nieuwe Zyds Capel, De Hoek van de Dimermeer en den Omval en Vienne Austria, diverse maten.
Witsen, Willem, 'Montelbaanstoren'
Willem Witsen (1860-1923)Gezicht op Montelbaanstoren, ongesigneerd, ets, 54 x 63 cm.
Engraving: Prune de Saint Martin,
Handgekleurde gravure: Prune de Saint Martin, door Bouquet sr. 36 x 27 cm.
Maris, Jacob, etching 2x
Jacob Maris (1837-1899)Kinder in kakstoel en boerin aan vaart, gesigneerd in druk, etsen, 15 x 11 en 10 x 21 cm.
engraving: l'air
Allegorische voorstelling van de 'lucht' (l'Air), naar Tardieu, handgekleurde kopergravure, 31 x 26 cm.
Khnopff, Fernand , 'A veil' etching
Fernand Khnopff (1858-1921)'De Sluier', gesigneerd rechts onder, ets 19 x 11 cm.
Jammes Abbot Mcneill Whistler (1834-1903)Warenhuizen aan de Theems, gesigneerd en gedateerd rechts onder 1889, ets 8 x 21 cm.
Durer, Albert. 'The Passion'
Ostade, Adriaen van, portraits 6x
Potter, Paulus, 2 horses
Pluckebaum, Meta, and 2 others
Meta Pluckebaum (1876-1945)Kittens met strikjes, gesigneerd rechts onder ets 38 x 29 cm. hierbij ets en ingekleurde gravure: 'bedorven lievelingen'
Engraving: Tringa Ochropus 1809
Handgekleurde kopergravure: Witgat snip Tringa Ochropus, Cornelius Nozeman (1712-1786), uitgegeven door Jan Cristiaan Sepp, 1809, 35 x 32 cm.
Vlieger, Simon de. Ship reloading
Jan Wiegers (1893-1959)Achterburgwal te Amsterdam, gesigneerd en gedaterd in de druk '47, 40 x 50 cm.
Mension, Cornelis Jan, Cockatoo
Cornelis Jan Mension (1882-1950)Kakatoe, gesigneerd in de plaat rechtsonder, kleurenlitho, 15 x 12 cm.
Schaik, Ella van, kittens
Ella van Schaik (1940-)Kat slapend op thonet stoel en kitten, gesigneerd rechts onder, ets 11/30 en 26/50, 27 x 31 en 19 x 24 cm.
Liggende dame in jarretels, onduidelijk gesigneerd rechts onder, ets 25/125, 20 x 25 cm.
Jan Sierhuis (1928-2023)Compositie met figuur, gedateerd '93 en gesigneerd rechtsonder, litho, genummerd 33/100, 40 x 43 cm.
Montijn, Jan, etching 3x
Weisbruch, Claude, war figures
Claude Weisbruch (1927-2014)Vechtende figuren te paard, onduidelijk gesigneerd rechts onder, oplage 192/200, ets 45 x 35 cm.
Montijn, Jan, etching 2x
Jan Montijn (1924-2015)Lot van 2 abstracte composities, gesigneerd en gedateerd 1973 rechts onder, etsen, 10/10 en 4/6, 29 x 42 cm.
Cremer, Jan, 'Ik Jan Cremer'
Jan Cremer (1940-)Ik Jan Cremer [I Jan Cremer](1993), gesigneerd rechts onder, zeefdruk op metaalpapier, oplage: 75, 98 x 68 cm.
Weisbruch, Claude, Violin player
Claude Weisbruch (1927-2014)Violist, gesigneerd rechts onder, litho IV/XXV, 41 x 30 cm.
55 item(s)/page