66 item(s)/page
Adriaan Lubbers (1889-1954)Hudson River te New York, gesigneerd rechtsonder, litho, 45 x 30 cm.
Carel Willink (1900-1983)Tuin met sculpturen, gesigneerd Sylvia Willink, litho, genummerd 35/200, 46 x 52 cm.
Weisbruch, Claude. Violinists
Claude Weisbruch (1927-2014)Violisten, gesigneerd rechts onder. Litho VII/XXV 50 x 70 cm.
Klashorst, Peter. Various works
3 lithographs from Jorg Reme
Sugai , Kumi. 3 graphic works
Victor Vasarely
Vos, Peter. 'Verte: in memoriam'
Humair , Daniel. 3 graphic works
Lithograph, Bram van Velde
Bram van Velde (1895-1981)Twee litho's, beide gesigneerd rechtsonder, genummerd 60/300 en 102/300, respectievelijk 65 x 48 cm. en 49 x 64 cm.
Pieter Holstein, Prent 190 edition
litho, Klaas Gubbels,
Gubbels, Klaas. Table with vases
lithograph, Klaas Gubbels
3 lithographs, Jorg Reme,
Prent 190 edition, Martin Engelman
Constant Anton Nieuwenhuys (1920-2005)Figuren in labyrint (1972), gesigneerd rechts onder, ets 20/25, 27 x 28 cm.
Constant. 3 colour etchings
Marius Bauer, etching
Litograph by Pierre Alechinsky
Pierre Alechinsky (1927-)"Rien", gesigneerd midden onder, kleurenlitho 83/200, 54 x 75 cm.
Omar Rayo, serigraph
Omar Rayo (1928-2010)Drie abstracte composities, allen gesigneerd rechts onder en gedateerd '70, zeefdruk 67 x 57 cm.
Modern photo, woman, c-print,
Cremer, Jan, Two hearts
Jan Cremer (1940-)Twee hartjes, gedateerd '91 en gesigneerd rechtsonder, zeefdruk, 47 x 62 cm.
Koornstra, Metten
Metten Koornstra (1912-1978)Bij de kapper, gesgineerd rechtsonder en gedateerd '57, litho, 29 x 42 cm.
Pierre Alechinsky (1927-)'Volturno I', gesigneerd rechts onder en gedateerd 1989, litho 14/30, 88 x 85 cm.
Pierre Alechinsky (1927-)'Volturno II', gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1989, litho, genummerd 14/30, 88 x 85 cm.
Pierre Alechinsky (1927-)'Volturno III', gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1989, litho, genummerd 14/30, 88 x 85 cm.
Bert Loerakker (1948-)Zonder Titel, gesigneerd en gedateerd '98 rechtsonder, print/zeefdruk, genummerd 3/15, 27 x 91 cm.
Joost Swarte (1947-)'Eldenaer Jazz evenings', gesigneerd rechts onder. Zeefdruk 180/250, 70 x 50 cm.
Swarte, Joost. Varend variété
Joost Swarte (1947-)Varend variété, gemonogrammeerd in plaat, zeefdruk 56 x 48 cm.
Jan te Wierik (1954-2002)Abstracte compositie, gesigneerd linksonder en gedateerd '91, acryl op papier, 60 x 86 cm.
Klement, Fon, composition
Fon Klement (1930-2000)Compositie, ongesigneerd, boardsnede 49 x 37 cm.
Appel, Karel, composition
Lucebert, Man with dog in the sun
(Lubertus Jacobus Swaanswijk) Lucebert (1924-1994)Man met hond in de zon, gesigneerd rechtsonder, zeefdruk, genummerd 194/225, 39 x 53 cm.
Middleton, Sam. Abstract compostion.
Sam Middleton (1927-2015)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '64 rechtsonder, litho, genummerd 7/11, 50 x 40 cm.
Middleton, Sam, Abstract composition
Sam Middleton (1927-2015)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '64 rechtsonder, litho, 50 x 40 cm.
Middleton, Sam. "Blues for two"
Sam Middleton (1927-2015)Abstracte compositie, getiteld: "Blues for two", gesigneerd en gedateerd rechtsonder, litho, genummerd 84/85, 50 x 40 cm.
Domela, Cesar. Abstract composition
Cesar Domela (1900-1992)Abstracte compositie, gesigneerd rechtsonder, zeefdruk, genummerd 62/100, 65 x 45 cm.
Brands, Eugene, Circus tent
Eugene Brands (1913-2002)Circustent, gesigneerd rechtsonder, litho, genummerd 244/300, 28 x 27 cm.
'Field', screen print on steel
'Field', gesigneerd en gedateerd verso E.Don? 2008, zeefdruk op staal, 50 x 60 cm.
Montijn, Jan, etching 2x
Jan Montijn (1924-2015)Abstracte voorstellingen, gesigneerd en gedateerd 1970/1971, ets 3/7 en 4/15, diverse maten.
Morgan, Cole. 'Tab 1'
Cole Morgan (1950-)'Tab 1', gesigneerd middenonder en onduidelijk gedateerd, zeefdruk, 57 x 75 cm.
Hesselius, Henk, composition
Henk Hesselius (1927-2021)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '61, ets, x 27 cm.
Metten Koornstra (1912-1978)Figuren in landschap bij boom, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1972, litho, 44 x 54 cm. (2x).
Toyin Loye (1959-)'Performer', gesigneerd rechtsonder en gedateerd 2007, zeefdruk, geannoteerd I E.A, 70 x 100 cm
Kanters, Hans, witch on skates
Kanters, Hans, Dragon
Hans Kanters (1947-)Draak en geslachtsdeel, gesigneerd en gedateerd '87 linksonder, zeefdruk, genummerd 76/150, papier, 47 x 62 cm.
66 item(s)/page