7 item(s)/page
Klement, Fon, "Survivre"
Fon Klement (1930-2000)"Survivre", gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1974, boardsnede, eigen druk, 54 x 52 cm.
Klement, Fon. Compostion
Fon Klement (1930-2000)Compositie, gesigneerd rechtonder en gedateerd 1988, litho, genummerd 108/350, 40 x 39 cm.
Klement, Fon, "Concor dance"
Fon Klement (1930-2000)"Concor dance", gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1971, boardsnede, E/A, 57 x 82 cm.
Klement, Fon. Landscape
Fon Klement (1930-2000)Landschap, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1994, litho, genummerd 85/300, 33 x 32 cm.
Ad Arma, Travelling Asia, etching
Ad Arma (1954-)'Travelling Asia', gesigneerd rechtsonder en gedateerd '05, ets/gemengde techniek (unicum), 68 x 127 cm, met lijst 103 x 161 cm.
Ad Arma (1954-)'Korèkokè Korèkokè!', gesigneerd rechtsonder en gedateerd '05, ets/gemengde techniek (unicum), 71 x 120 cm, met lijst 113 x 143 cm.
Metten Koornstra (1912-1978)Figuren in landschap bij boom, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1974, litho, 44 x 54 cm. (2x) (1 lijst beschadigd).
7 item(s)/page