23 item(s)/page
Baroque style bedstead
Noten rijkgestoken Barok-stijl ledikant met C-voluten, h. 152, br. 190, d. 140 cm.
Black lacquered wooden table
Zwartgelakt houten tabouretje op wieltjes, met gedraaide tussenspijlen en beige bekleding, 19e eeuw, h. 43 cm.
Mahogany Biedermeier sofa
Mahonie Biedermeier chaise longue versierd met snijwerk en bekleed met met rood velours, 19e eeuw ...[more]
Oak Louis XV cabinet
Canterburry magazine rack
Mahonie Canterburry lectuurbak met lade, h. 54, br. 56, d. 36 cm.
Chestnut wood lidded box
Kastanjehouten dekselkist met ijzeren scharnieren en slotplaat, Spanje, 17/18e eeuw, 63 x 145 x 61 cm.
Mahogany Biedermeider cabinet
Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren, met parelmoer ingelegd sleutelgat, Holland, 19e eeuw, 194 x 135 x 49 cm.
Mahogany Victorian desk
Windsor elm armchair
Iepenhouten Windsor armstoel met spijlenrugleuning, 20e eeuw.
Hindeloopen bedside bench
Hindeloopen bedsteebankje polychroom gedecoreerd met bloemen, herten en honden, h. 48, b. 85, d. 36 cm.
3 mahogany Regency chairs
Set van drie mahoniehouten stoelen met opengewerkte rugleuning, begin 19e eeuw, h. 93, br. 51, d. 39 cm.
Stel kristallen drielichts hangkronen met pegels, l. 68 cm.
Kersenhouten rechthoekige coulissen tafel met 1 tussenblad, eind 20e eeuw, 76 x 164 x 90 cm. (uitgetrokken 225 cm.)
5 mahogany chairs
Serie van 5 mahonie stoelen met armleuningen en zwart leren zitting en rugleuning, ca. 1900. ...[more]
Zwartlak houten 6 slags kamerscherm met geschilder decor van bloemstilleven, 20e eeuw, h. 215, br. 240 cm.
Mahogany 1-door display cabinet
Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.
White iron baby cradle
Wit ijzeren babywieg met hemeltje en matras, h. 143, br. 105, d. 52 cm.
Oak book mill
Eiken boekenmolen met 3 etage's op draaibare voet, h. 115, br. 55 cm. (1 spijl gebroken)
23 item(s)/page