Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassieke Meubelen ; (23)

  • Furniture (23)
23 item(s)

  • Sale Section,
  • 23 item(s)

Noten rijkgestoken Barok-stijl ledikant met C-voluten, h. 152, br. 190, d. 140 cm.

Zwartgelakt houten tabouretje op wieltjes, met gedraaide tussenspijlen en beige bekleding, 19e eeuw, h. 43 cm.

Mahonie Biedermeier chaise longue versierd met snijwerk en bekleed met met rood velours, 19e eeuw ...[more]

Lot 58

Oak box

Eiken dekenkist met bolle deksel en ijzeren schanieren en slotplaat op losse bolpoten, h. 71, br. 117, d. 59 cm. ...[more]

Mahonie Canterburry lectuurbak met lade, h. 54, br. 56, d. 36 cm.

Kastanjehouten dekselkist met ijzeren scharnieren en slotplaat, Spanje, 17/18e eeuw, 63 x 145 x 61 cm.

Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren, met parelmoer ingelegd sleutelgat, Holland, 19e eeuw, 194 x 135 x 49 cm.

Iepenhouten Windsor armstoel met spijlenrugleuning, 20e eeuw.

Hindeloopen bedsteebankje polychroom gedecoreerd met bloemen, herten en honden, h. 48, b. 85, d. 36 cm.

Set van drie mahoniehouten stoelen met opengewerkte rugleuning, begin 19e eeuw, h. 93, br. 51, d. 39 cm.

Stel kristallen drielichts hangkronen met pegels, l. 68 cm.

Kersenhouten rechthoekige coulissen tafel met 1 tussenblad, eind 20e eeuw, 76 x 164 x 90 cm. (uitgetrokken 225 cm.)

Serie van 5 mahonie stoelen met armleuningen en zwart leren zitting en rugleuning, ca. 1900. ...[more]

Zwartlak houten 6 slags kamerscherm met geschilder decor van bloemstilleven, 20e eeuw, h. 215, br. 240 cm.

Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.

Wit ijzeren babywieg met hemeltje en matras, h. 143, br. 105, d. 52 cm.

Lot 537

Oak book mill

Eiken boekenmolen met 3 etage's op draaibare voet, h. 115, br. 55 cm. (1 spijl gebroken)

  • 23 item(s)